Jump to content
Dogomania

Canidae


gochadrozdek

Recommended Posts

[quote name='coco']A jak ze smakowitością ? Chętnie jest zjadana ?[/QUOTE]

Worek już na wstępie dokładanie obwąchany :eviltong:
W czasie mieszania karmy nie byłam odstępowana na krok :lol:
U czarnej nigdy nie było problemów ze "smakowitością" :loveu: Młoci karmę każdą, choć nie zachłannie i to na szczęście.
Przy dużych psach problem może być z rozmiarem granulki. Aria do tej pory była na różnych karmach, ostatnio kilka worków Acany Adult Large Breed. Granulki Canidae są wielkością ok. 1/2 - 1/3 granaulek Acany.
Jeżeli mogę poradzić, to zawsze wprowadzam nową karmę dłużej nawet niż sugeruje producent.
25% nowej karmy w stosunku do starej przez 4 lub więcej dni.
50% przez co najmniej tydzień, ale częściej ok. dwóch tygodni
75% co najmniej dwa tygodnie.
Dzięki temu jeszcze nigdy nie mieliśmy problemów z przestawieniem na nowy rodzaj karmy, pomimo wrażliwych jelit :cool3:

Link to comment
Share on other sites

A próbował ktoś tej wersji?
[url]http://www.swiatkarm.pl/p,canidae-grain-free-pure-sea-with-salmon-136kg-promocja,17008,956.html[/url]

Myślałam o niej dla mojego alergika, bo on potrzebuje mocno energetycznej karmy i póki co nasze wymagania spełnia tylko Acana Pacifica.

Link to comment
Share on other sites

Do nas wczoraj też przyjechał duży worek - [SIZE=2]CANIDAE Grain Free Pure Elements: chicken, turkey, lamb, ocean fish.
Nawet nie dałam rady sama otworzyć worka żeby przesypać do wiadra - psy rzuciły się z zębami i pazurami. Granulki średnie , tłustawe/ wilgotne, mają ładny zapach. Suki łapały zachłannie psykami jak karma lądowała w pojemniku. Zaczęłam wprowadzać już wczoraj - nie dało się inaczej :) prowadziły mnie do wiadra jak tylko wchodziłam do kuchni :D Pierwsze wrażenie dobre, cena też extra bo tylko 153 zł za duży worek (promocja do 03.12) , nie udało mi się kupić tak tanio dobrej karmy bez zbożowej. Zobaczymy jak się spisze.
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martens']A próbował ktoś tej wersji?
[url]http://www.swiatkarm.pl/p,canidae-grain-free-pure-sea-with-salmon-136kg-promocja,17008,956.html[/url]

Myślałam o niej dla mojego alergika, bo on potrzebuje mocno energetycznej karmy i póki co nasze wymagania spełnia tylko Acana Pacifica.[/QUOTE]
Niestety nie mają próbek tych karm, może warto zaryzykować i zamówić chociaż małe opakowanie 2 kg na próbę?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martens']A próbował ktoś tej wersji?
[url]http://www.swiatkarm.pl/p,canidae-grain-free-pure-sea-with-salmon-136kg-promocja,17008,956.html[/url]

Myślałam o niej dla mojego alergika, bo on potrzebuje mocno energetycznej karmy i póki co nasze wymagania spełnia tylko Acana Pacifica.[/QUOTE]

No właśnie czekamy na kuriera...też mnie ta karma mocno zastanawia :)

Link to comment
Share on other sites

My również mamy 2kg na próbę, jak na razie pies wyjada nową(canidae) z pomiesznej ze starą karmą :) mam nadzieję że po skończeniu starej karmy, będzie jadł nadal z takim smakiem codziennie tą karmę. Cena imponująca, ciekawe kiedy podwyższą :lol: (???)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gochadrozdek']W sklepie internetowym swiatkarm.pl pojawiła się nowa karma Canidae. W rankingu należy ona do karm super premium. Czy macie jakieś doświadczenia w żywieniu tą karmą. Zastanawiam się nad przejściem z Acany Large Breed na CANIDAE All Life Stage Formula :cool3:[/QUOTE]
Mogę poprosić o zdjęcie ukazujące wielkość granulek?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Naklejka']Mogę poprosić o zdjęcie ukazujące wielkość granulek?[/QUOTE]

zdjęcie Canidae All Life Stage Formula:
[IMG]http://img94.imageshack.us/img94/1566/20111128183111.jpg[/IMG]
i faktycznie jak na takie duże psy to te granulki straaasznie drobniusie.

Link to comment
Share on other sites

WItam :-) Co prawda sama nie mam doświadczenia z tą karmą ale ostatnio robiłam rozeznanie w karmach dla psów ras dużych i polecała mi tę karmę hodowczyni mastifów pirenejskich z USA. Prowadzi wszystkie swoje psy na Canidae i jest zadowolona. Nie do końca przekonuje mnie ta wersja All dla szczeniąt ras dużych ale dla dorosłego chyba bym zaryzykowała

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, czy któraś może mi odsprzedać dosłownie 2 szklanki Canidae?
Najmniejsze opakowanie to ok. 2 kg, a chciałabym spróbować, czy moja suka będzie jadła...
Ostatnio postanowiłam przejść na Orijen, kupiłam to małe op.400g i nie je niestety :/ Spośród granulek wybiera dotychczas stosowaną karmę, Orijen zostaje w misce :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...