Jump to content
Dogomania

Miska..


ewelinkaaaa

Recommended Posts

[CENTER]Witam! Mam znowu mały problem z moim Dyziem. Do dzisiaj jadł puszki ale kupiłam mu Royal a co dziwo SMAKUJE MU jeśli nie mysli ze to zabawa a więc zaczne od początku. Kupiłam mu jedzenie do tego czasu jadl puszki normalnie w misce! Teral podaje mu Royal a on nie chce to ja mu daje z reki i upuscilam Dyzio bierze łapką i ,,turla" pokazalam mu ze to się je (udałam że mam jtdno ,,ziarenko" w buzi i zaczełam jesc) ! To znowu z reki (bo z miski nie chcial) dostal 4 ziarenka i... dalam mu 5 oczywiscie z reki a on to wyplul i zaczol sie tym bawic :shake: A więc mójk problem polega na tym
1. Jak przekonać Dyzia że to jednak nie zabawa?
2. Co zrobić zeby jadl Yorala z miski??
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

witaj, może namocz Dyziowi odrobine jedzonko żeby nie mógł turlac:) ale myślę, że jak zgłodnieje to zje ze smakiem z miseczki! tylko, że jak do tej pory był tylko na "mokrym" jedzeniu to proponuje,żebyś na początku zmieszała mu puszkowe z suchym niech się przyzwyczai i Dyzio i jego malutki żołądek!

Link to comment
Share on other sites

Miałam kiedyś ten sam problem z innym psem, obecnie Megan też czasami grymasi na sucha szczególnie jak dostanie cos lepszego od czasu do czasu. Dam ci linka do strony z poradą która kiedyś mi pomogła nakłonić psa do jedzenia suchej. Przede wszystkim trzeba pamiętać że pies wie że karmę można jeść i jak bedzie głodny to zje. to link do strony pozrawiam :)
[url]http://seterkowo.org/pn/content-62.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...