Jump to content
Dogomania

Sportowa galeria agilitowo-frisbowa


Victoria

Recommended Posts

[quote name='Victoria']
pytanie za wiadro internetu.. co się dzieje z karmą? 2 miesiace temu kupiłam 15 kilo brita dla Nany, dzisiaj wsypałam resztkę do pojemnika.. :mdleje:
WTF?!?[/QUOTE]
Może ktoś kiedyś zgłodniał i się sam obsłużył? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Mi ostatnio też dziwnie szybko karma schodzi :p ostatnio 3 kg worek karmy stał pół roku :crazyeye: kiedy się skończył kupiłam mu pół kg royala w zoologu niedaleko domu i myślałam że chociaż przez następne 2 tygodnie jeszcze nie będę musiała robić zakupów - zjadł w tydzień i dzisiaj ku jego wielkiej radości musiał dostać kuraka żeby głodny nie chodził :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Naklejka']15kg brita skończyło się po 2tyg. WTF? :diabloti:[/QUOTE]
ja nie wiem ile Twoje waza, ale moja 9 kilo :eviltong:

[quote name='maryg22']Może ktoś kiedyś zgłodniał i się sam obsłużył? :evil_lol:[/QUOTE]
nieee, zaspinaczowana :P


wychodzi mi ze dostaje ok. 240g na dzien a powinnam jej dawać 100.. :mdleje:
i kto ją widział ten wie, ze ten pies gruby nie jest, wrecz przeciwnie.. :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Victoria']
wychodzi mi ze dostaje ok. 240g na dzien a powinnam jej dawać 100.. :mdleje:
i kto ją widział ten wie, ze ten pies gruby nie jest, wrecz przeciwnie.. :hmmmm:[/QUOTE]
Jak miałam acane, a teraz orijen, to dawkowanie dla 10kg to 200g.
Lepiej się nie sugerować tabelą Brita. Karma też nie jest jakoś super kaloryczna, więc nie wiem skąd im się to wzieło.

Link to comment
Share on other sites

:Help_2::Help_2::Help_2::Help_2::Help_2:
potrzebuje jakiejs rady..

za duzo razy wpisalam zły wzorek na odblokowanie tel i się zablokował na amen. Każe mi wpisać gmaila i hasło, ale pomimo ze wpisuję wszystko poprawnie to za kazdym razem mi wyskakuje że zły login lub hasło. Nie wiem co mam robić, wyjmowałam baterie, wyłączałam i włączałam i nic.. :WTF:

Link to comment
Share on other sites

Zapomnialam powiedziec ze jak cottonki to tylko oczy xd
a z tasiemek cos zeby za bardzo sie nie brudzilo.
Babeczki sa sliczne ale jeszcze chyba jasniejsze od biedronek ktore u nas sa mistrzami w brudzeni sie takze dziena za taka druga obroze xd

yorkomanka wow juz egzaminy?? Pamietaj jak zaczynalas xpp

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...