Jump to content
Dogomania

Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='Bila']Kawałeczek tylko byliśmy, [B]na razie jeszcze się nic nie wylewa[/B], dalej Gruby nie chciał iść[/QUOTE]

...i na takiej wersji stanu wód pozostańmy już finalnie...
A Bilbo co to tak nagle stracił ochotę na kąpiele?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 47.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Maupa4

    27969

  • Bila

    6040

  • ockhama

    3031

  • wilczy zew

    1578

[quote name='ockhama']...i na takiej wersji stanu wód pozostańmy już finalnie...
A Bilbo co to tak nagle stracił ochotę na kąpiele?[/QUOTE]

On wieczorami to już woli przy domu spacerować. A ta droga nie należy do jego ulubionych, bo tam do żarcia nic nie idzie wyhaczyć:diabloti:. A tak, kto wie, może w krzakach albo przy śmietniku leży jakaś spleśniałą kroma i czeka na niego:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bila']On wieczorami to już woli przy domu spacerować. A ta droga nie należy do jego ulubionych, [B]bo tam do żarcia nic nie idzie wyhaczyć[/B]:diabloti:. [B]A tak, kto wie, może w krzakach albo przy śmietniku leży jakaś spleśniałą kroma i czeka na niego[/B]:diabloti:[/QUOTE]

wnikliwa/złośliwa Jędza :diabloti:
no co sie czepiasz :eviltong: ...każdy lubi jak ktoś na niego czeka :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ockhama']widzę że nowy "pozlotowy" :razz: materacyk Majutki został zaanektowany - a może czasowo wypożyczony za zgodą właścicielki - przez Lorda Groszka[/QUOTE]

Pozlotowy materacyk - który został zakupiony na Zolcie gdzyż ... zabrałam ze sobą wszystko co się może przydac czyli: miskę, flaszkę z wodą, dwie smycze dla tych co chodzą bez smyczy, tonę ciastek nagrodowych, ręcznik papierowy na to i owo + torebka pcv, bluzę polarową dla Majuty, "płaszcz przeciwdeszczowy" dla Majuty, zapasową kartę do aparatu + zapasowe bateryjki - no tylko jakos nie pomyslałam że ta moja Maja to mało mobilna i doopsko to ona lubi usadzac natychmiast i już - no wiec ten materacyk juz dwie godziny po zlocie miał wydrapaną dziurę w spodzie. [I]Czeska bajka[/I] dobrała się do niego ... szybko, cicho i skutecznie ... :mad:

[quote name='Bila']Bombowe:lol::lol:. A Muchomor jaki ekspansywny:cool3:
[URL]http://images8.fotosik.pl/339/45748b57bee63472.jpg[/URL][/QUOTE]

W nocy w łóżku ... równiez ... :diabloti:

[quote name='Bila']\

A skąd wiesz, że chciałam?:roll:

Kawałeczek tylko byliśmy, na razie jeszcze się nic nie wylewa, dalej Gruby nie chciał iść[/QUOTE]

Bo Cię troche znam ...
A poza tym to sama bym poleciała ... :oops:
Mnie też Ci moi "grubi" stopuja przed nieodpowiedzialnymi krokami ... WBM jest w tym najlepszy. Jak się zaprze to go i dzwigiem nie ruszysz.

[quote name='Bila'] Chciałam Wam dzisiaj sfocić Wartę z mostu Rocha, ale już autobusem nie mogłam podjechać, bo ta ulica, którą autobus jedzie, została wyłączona z ruchu i zamknięta[/quote]

No to lepiej jak w ... magicznym ... :shake:
Tylko dlaczego wszędzie piszą że u Was to "spoko" ?
Ja to codziennie i to dwa razy dziennie "przelatuje" wszystkie wiadomości "z kraju i ze swiata" ... i nawet dzisiaj to tak lakonicznie podają: "woda się podnosi ale ... luzik ..."


[COLOR=Silver]No nie wyrabiam Wam "odpisywac" [/COLOR]:mdleje:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ockhama']wnikliwa/złośliwa Jędza :diabloti: no co sie czepiasz :eviltong:
...każdy lubi jak ktoś na niego czeka :razz:[/QUOTE]

Nie wiem, czy ja bym była zachwycona, gdyby na mnie czekała rzeczona kroma:diabloti::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bila']U nas z kolei ten las jest obok ujęcia wodnego, które już dwa dni temu zostało zalane. [B]Zwierzęta to nie miały gdzie uciekać[/B]. Tam jest stado oswojonych prawie saren:shake:. O Ile jeszcze jest[/QUOTE]

Bila - powinny dac radę uciec. Instynkt. No chyba że płoty/zagrody nie do przejscia miały po drodze ...
One wiedzą wcześniej ...


[quote name='ockhama']
A Bilbo co to tak nagle stracił ochotę na kąpiele?[/QUOTE]

Bo jest mądry.
Geny przodków, instynkt samozachowawczy ... itd, itp ...

edit
A nie żadna kroma chleba ... Wariatki ... :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maupa4'] zabrałam ze sobą wszystko co się może przydac czyli: miskę, flaszkę z wodą, dwie smycze dla tych co chodzą bez smyczy, tonę ciastek nagrodowych, ręcznik papierowy na to i owo + torebka pcv, bluzę polarową dla Majuty, "płaszcz przeciwdeszczowy" dla Majuty, zapasową kartę do aparatu + zapasowe bateryjki[/QUOTE]
Ja Cię, Maupo, ty to zawsze jesteś przygotowana
[quote name='Maupa4']no wiec ten materacyk juz dwie godziny po zlocie miał wydrapaną dziurę w spodzie. [I]Czeska bajka[/I] dobrała się do niego ... szybko, cicho i skutecznie ... :mad:[/QUOTE]
Chłopaki w tych sprawach nigdy nie zawodzą:diabloti:

[quote name='Maupa4']W nocy w łóżku ... równiez ... :diabloti:[/QUOTE]

Zleciałaś już?:cool3:

[quote name='Maupa4']Bo Cię troche znam ...
A poza tym to sama bym poleciała ... :oops:
Mnie też Ci moi "grubi" stopuja przed nieodpowiedzialnymi krokami ... WBM jest w tym najlepszy. Jak się zaprze to go i dzwigiem nie ruszysz.[/QUOTE]

Dobrze, że mamy te psy:lol:

[quote name='Maupa4']Tylko dlaczego wszędzie piszą że u Was to "spoko" ?
Ja to codziennie i to dwa razy dziennie "przelatuje" wszystkie wiadomości "z kraju i ze swiata" ... i nawet dzisiaj to tak lakonicznie podają: "woda się podnosi ale ... luzik ..."
[COLOR=Silver][/COLOR][/QUOTE]

Widać się nie denerwują:shake:. Dwa dni temu twierdzili, że centrum jest bezpieczne, dziś już mówią, że woda ze studzienek może wybić na Starym Mieście. Może my się kwalifikujemy pod lokalne podtopienia:roll:, a może rzeczywiście nie ma się czym denerwować. Nie wiem, pierwszy raz mamy tu taką wodę. Ale też prawdą jest, że są miejsca jeszcze bardziej zagrożone niż nasze. Jest w wielkiej bliskości Warty piękne osiedle. Zawsze żałowałam, że tam nie mieszkam... a teraz... kosmicznie się te rzeki rozlewają.
Zobaczymy, jak będzie jutro, w nocy ma być ta kulminacyjna ponoć

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maupa4']Bila - powinny dac radę uciec. Instynkt. No chyba że płoty/zagrody nie do przejscia miały po drodze ...
One wiedzą wcześniej ...[/QUOTE]

Tez mam taka nadzieję

[quote name='Maupa4']
Bo jest mądry.
Geny przodków, instynkt samozachowawczy ... itd, itp ...

edit
A nie żadna kroma chleba ... Wariatki ... :eviltong:[/QUOTE]

Maupo, Ty go nie znasz, w razie zagrożenia najpierw posiłek, potem ucieczka:diabloti:.
Przed chwilą włamywał się do szuflady z chlebem:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bila']U nas z kolei ten las jest obok ujęcia wodnego, które już dwa dni temu zostało zalane. [B]Zwierzęta to nie miały gdzie uciekać.[/B] Tam jest stado oswojonych prawie saren:shake:. O Ile jeszcze jest[/QUOTE]

[quote name='Maupa4']Bila - powinny dac radę uciec. Instynkt. No chyba że płoty/zagrody nie do przejscia miały po drodze ...
[B]One wiedzą wcześniej[/B] ...[/QUOTE]

może i wiedzą ale wszystko "od konia po mrówkę" i tak czasem ginie...

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/328/42b6503172628b7bmed.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maupa4']Jestem, jestem ...
Byłam na serwisach info ... żadnych info ... :mdleje:[/QUOTE]

Śpią wszyscy, prezydent się przeleciał motorówką dzisiaj i zapewniał,że zagrożenia nie ma. Oby. Twierdzą, że nasze wały wytrzymają nawet 7-metrową falę. W sumie jak oglądam te wszystkie relacje, to widzę jedno, jakby się ludzie sami nie zorganizowali, to straty byłyby jeszcze większe. Na poznańskiej Starołęce, która jest bardzo zagrożona, to najwięcej było ludzi tam mieszkających i wolontariuszy. Sypali wały

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ockhama']no co? po ludzku spanikował i gromadzi zapasy :razz:
a dał radę z tym szuflado-sejfem? :evil_lol:[/QUOTE]

Dał, tylko szuflady mu się popieprzyły:diabloti:. Zdążyłam z odsieczą:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ockhama']no co? po ludzku spanikował i gromadzi zapasy :razz:
a dał radę z tym szuflado-sejfem? :evil_lol:[/QUOTE]

Jak nie dał rady to zapraszam na korepetycje do Pieskowa - Emiś nie rozpracował jeszcze tylko otwierania lodówki, z otwieraniem wszystkiego innego dawno sobie już poradził.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bila']Ja Cię, Maupo, ty to zawsze jesteś przygotowana [/QUOTE]

eee ... no nie ... nie miałam też (oprócz materacyka dla Maji) mokrego recznika :oops:
Mokrego ręcznika na wypadek nagłego gorąca ... :roll: ... no ale ... lało ...

[quote name='Bila'] Chłopaki w tych sprawach nigdy nie zawodzą:diabloti:[/quote]

Tylko dlaczego niszczą od razu to co ... najnowsze :placz:



[quote name='Bila']Zleciałaś już?:cool3:[/quote]

Nie - ale coraz częściej budzę się połamana ... ale myslę, że to kwestia wieku a liczby psów w łóżku ... :roll:


[quote name='Bila']Widać się nie denerwują:shake:. Dwa dni temu twierdzili, że centrum jest bezpieczne, dziś już mówią, że woda ze studzienek może wybić na Starym Mieście. Może my się kwalifikujemy pod lokalne podtopienia:roll:, a może rzeczywiście nie ma się czym denerwować. Nie wiem, pierwszy raz mamy tu taką wodę. Ale też prawdą jest, że są miejsca jeszcze bardziej zagrożone niż nasze. Jest w wielkiej bliskości Warty piękne osiedle. Zawsze żałowałam, że tam nie mieszkam... a teraz... kosmicznie się te rzeki rozlewają.
Zobaczymy, jak będzie jutro, w nocy ma być ta kulminacyjna ponoć[/quote]

Nie ma żadnych info ... własnie przeleciałam wszystkie "większe" dostępne wiadomości ... jest tylko jedenascie zdjęc ... :mdleje:

[quote name='Bila'] Maupo, Ty go nie znasz, w razie zagrożenia najpierw posiłek, potem ucieczka[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/diablotin.gif[/IMG].
Przed chwilą włamywał się do szuflady z chlebem[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/anger.gif[/IMG][/quote]

Ja przed chwilą ... włamałam się do ... lodówki ... nie będę miała już siły na ucieczkę :oops:;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='a.piurek']Jak nie dał rady to zapraszam na korepetycje do Pieskowa - Emiś nie rozpracował jeszcze tylko otwierania lodówki, z otwieraniem wszystkiego innego dawno sobie już poradził.[/QUOTE]

Spryciarz:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bila']

Maupo, Ty go nie znasz, w razie zagrożenia najpierw posiłek, potem ucieczka:diabloti:.
Przed chwilą włamywał się do szuflady z chlebem:angryy:[/QUOTE]

[quote name='ockhama']
a dał radę z tym szuflado-sejfem? :evil_lol:[/QUOTE]

[quote name='Bila']Dał, tylko szuflady mu się popieprzyły:diabloti:. Zdążyłam z odsieczą:multi:[/QUOTE]

[quote name='a.piurek']Jak nie dał rady to zapraszam na korepetycje do Pieskowa - Emiś nie rozpracował jeszcze tylko otwierania lodówki, z otwieraniem wszystkiego innego dawno sobie już poradził.[/QUOTE]

HA - i tu jest "wyzszośc" bulwy nad innymi ...
Bulwa nie ma takich pomysłów ... :siara:
... pod warunkiem ze nie jest Bebi i nie jest organizowane przyjecie pożegnalne dla Zuzki ...
Wtedy i bulwa potrafi :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maupa4']
Tylko dlaczego niszczą od razu to co ... najnowsze :placz:[/QUOTE]


Może lubią antyki, a nie nowoczesny design?



[quote name='Maupa4']
Nie ma żadnych info ... własnie przeleciałam wszystkie "większe" dostępne wiadomości ... jest tylko jedenascie zdjęc ... :mdleje:
[/QUOTE]

Menrzuś, mi rzekl, jak mu fotki przesłałam, że jak jeszcze nie wylewa z lasu, to już raczej nie powinno i tego się trzymam;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bila']Dał, tylko szuflady mu się popieprzyły:diabloti:. Zdążyłam z odsieczą:multi:[/QUOTE]

ratowałaś pieczywo zamiast pomóc synkowi :crazyeye: :mad:

[quote name='a.piurek']Jak nie dał rady to zapraszam na korepetycje do Pieskowa - Emiś nie rozpracował jeszcze tylko otwierania lodówki, z otwieraniem wszystkiego innego dawno sobie już poradził.[/QUOTE]

no to masz w domu inteligentną psinę :multi: dopracowanie szczegółów kwestią czasu :diabloti:


[quote name='Maupa4']Ja przed chwilą ... włamałam się do ... lodówki ... [B]nie będę miała już siły na ucieczkę[/B] :oops:;)[/QUOTE]

:hmmmm: to myślisz, że wyjątkowo tym razem nie przerobi Ci się ta konsumpcja dóbr na energię kinetyczną :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bila']Może lubią antyki, a nie nowoczesny design?[/quote]

Taaak ??? :hmmmm:
A to dlaczego zżarli najpierw antyczne Kon-tiki a teraz kończą żrec 15-letni rattan ??? :crazyeye:



[quote name='Bila']Menrzuś, mi rzekl, jak mu fotki przesłałam, że jak jeszcze nie wylewa z lasu, to już raczej nie powinno i tego się trzymam;)[/QUOTE]

A to jak Menrzuś rzekł to trzeba się tego trzymac ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ockhama']

:hmmmm: to myślisz, że wyjątkowo tym razem nie przerobi Ci się ta konsumpcja dóbr na energię kinetyczną :eviltong:[/QUOTE]

Boszeee ... a gdzie Ty chcesz żebym ja latała po nocy ?!? :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maupa4']Taaak ??? :hmmmm:
A to dlaczego zżarli najpierw antyczne Kon-tiki a teraz kończą żrec 15-letni rattan ??? :crazyeye:
[/QUOTE]


Bo za mało antyczne były:diabloti:. Ty, myslisz, Maupo, że oni się nie orientują w najnowszych trendach:cool3:. Przecież rattan jest na topie, a ty im usiłujesz wmówić, że to antyk :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...