Jump to content
Dogomania

Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas


Maupa4

Recommended Posts

  • Replies 47.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Maupa4

    27969

  • Bila

    6040

  • ockhama

    3031

  • wilczy zew

    1578

te filatelistyczne są obłędne !!!! :loveu:  Z resztą nie tylko te - owce wymiatają, a pozostałe wcale daleko od owiec nie leżą...

Wejść miałaś sporo 1-2.11 bo bardzo dużo osób pamięta o tych, co odeszli, tylko myślę, że mało kto pisze. Sądzę, że to bardzo krzepiące :)

U nas jesień na całego, idąc na przystanek dwa dni temu nadziałam się na gigantycznego odyńca. Lasem szłam, więc miał prawo tam być - raczej ja jestem niespełna rozumu, że o 5:50 lasem chodzę. Popatrzyliśmy sobie w oczy. Na szczęście to w czym rył było znacznie atrakcyjniejsze ode mnie :laugh2_2:

Link to comment
Share on other sites



te filatelistyczne są obłędne !!!! :loveu:  Z resztą nie tylko te - owce wymiatają, a pozostałe wcale daleko od owiec nie leżą...

 

 

To wybieraj które - czy na bezu czy na brązie czy na szarym - na Gwiazdkę będą.

Koty dla Ignaca w fazie przygotowań - jakoś nie mogę nic sensowanie złożyc   :wallbash:

 

 

Za to z mopsią Sabinką poszalałam ... :grins:

W zielonym miało byc :roll:

 

1342f0ca8daf99c1med.jpg

 

a459426a0ae9dfcamed.jpg

 

c73f60407049e8admed.jpg

Link to comment
Share on other sites

Chyba beżowe najfajniej :) Ale gratis nie przyjmę i tyle :nonono2:

 

A jak brzmi wersja pesymistyczna? Że niby sprawdzają, co (kto?) jeszcze dycha ? ;)

 

Chcieliśmy dziś jechać miziać kotki, ale nie pojedziemy, bo jak zwykle małostkowość ludzka nie zna granic, i atmosfera w schronie za gęsta :madgo:  Próbuję ogarnąć prezenty świąteczne, ale ludzie są dziwni - cały rok narzekają, a jak się pytam co by im trzeba pod choinka znaleźć to mówią "nic, ja wszystko mam" :nonono2:  A muszę to zrobić teraz, bo zaraz czekają mnie gigantyczne wydatki i wtedy to już na nic nie starczy :lookarou:

 

11go zaś zapraszam do oglądania tęczy na placu Zbawiciela - w zeszłym tygodniu zainstalowaliśmy system ochrony przeciwpożarowej - mam nadzieję, że jak będą ją podpalać to zadziała i ugasi :laugh2_2: Gorzej jak nie ugasi :look3:

Link to comment
Share on other sites



Chyba beżowe najfajniej :) Ale gratis nie przyjmę i tyle :nonono2:

 

A jak brzmi wersja pesymistyczna? Że niby sprawdzają, co (kto?) jeszcze dycha ? ;)

 

 

 

 

To odkładam Wam beżowe :)

 

 

Powiedziałabym że raczej liczą ile już nie dycha :roll:

A potem lecą zakulisowe komenty: " jaaaa ... widzialas ile jej odeszło ... a podobno taaaakiiii dobry dom :diabloti: " :siara:

 

 

 

 

 

cc658a89a65b5bb1med.jpg

 

9485f6fddffe80b4med.jpg

 

5c39889d53b40eb6med.jpg

 

5faed925e609c641med.jpg

 

0792a41f221a50e2med.jpg

Link to comment
Share on other sites

Tak - zmierz tak jak ja Owca nosi. Dalej dam sobie radę sama 

Czarna Owca to powinna miec "kontrast" na szyi a nie kamuflaż. I tak jej wszystko w wełnie zginie   :D

 

Inka - wklej mi zdjecie Owcy - tylko takie żebym ja zobaczyła w całosci.


 

PS.

Modzi nadal mogą sobie gwizdac :grins:

To znaczy: tytuł mogę zmienic, wątek moge przenieśc, posty mogę pousuwac. Moge też popodmieniac osoby w postach ale też tego nie mogę zrobic już sama czyli bez pomocy tego kto ma posty przejąc ... czyli postów nadal NIE moge dokładac.

Ale za ile...? :nerwy:

Zdjęcie owcy już Ci wklejałam - montażyk w różowych pszczółkach. :grins:

Długość zapiętej obroży (czyli obwód) to 35cm. +/- w zależności od aktualnego ofutrzenia. ;)

Może trochę kamuflaż, bo jedną smycz mamy w moro (sam uchwyt wyciąganej z czarna taśmą), a druga niebieska w białe łapki na czarnym spodzie i za diabła nie da się nic dopasować do jednej i do drugiej jednocześnie... :roll:

 

 

PS.

:pissed: A mi u Kajtuna wciepło ok. 10 postów z początku wątku... :bigcry:

Link to comment
Share on other sites



Ale za ile...? :nerwy:

Zdjęcie owcy już Ci wklejałam - montażyk w różowych pszczółkach. :grins:

Długość zapiętej obroży (czyli obwód) to 35cm. +/- w zależności od aktualnego ofutrzenia. ;)

Może trochę kamuflaż, bo jedną smycz mamy w moro (sam uchwyt wyciąganej z czarna taśmą), a druga niebieska w białe łapki na czarnym spodzie i za diabła nie da się nic dopasować do jednej i do drugiej jednocześnie... :roll:

 

 

PS.

:pissed: A mi u Kajtuna wciepło ok. 10 postów z początku wątku... :bigcry:

 

 

Czy Ty myślisz że tu teraz można cokolwiek znależć ? Optymistka :D

 

Czarna smycz pasuje do wszystkiego - dlatego ja jestem zwolenniczką pierdyliarda obrozy i JEDNEJ czarnej smyczy - w 99% pasuje :multi:

No ewentualnie można przyszalec i miec jeszcze czerwoną i niebieską/granatową. Żadnych komplecików i smyczek w łapki, ciapki - zawsze się coś kiedyś zdekompletuje i potem kiszka ... :siara:

 

Poka smycz w łapki to może Ci coś dobiorę i dorobię do tych niebieskich smyczowych łap.

 

 

7030edda2825a7f4med.jpg

 

ea06b55f65b58a79med.jpg

 

8630d20dd8df3274med.jpg

 

0907095f32f2572amed.jpg

 

5c4393fda01628f8med.jpg

 

 

Co do wcinania: u nas obeszło się łaskawie - teoretycznie nic nie wcięło. Posprawdzałam co prawda pobieżnie bo klikałam co druga stronę ale zadnej mega czarnej dziury nie znalazłam.

Nas wyczyściło poprzednim razem kiedy to wszystkim wcieło te sławetne trzy dni które jak pamiętamy były dziesięcioma dniami.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...