Jump to content
Dogomania

Mikusiowy zwierzyniec zaprasza


Paulina_mickey

Recommended Posts

  • Replies 6.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='_ChiQuiTa_']A no bo on jest "inny" i dlatego kofany :)[/quote]
Nooooom jest INNY z tym sie zgadzam:eviltong:
Nawet nasz wet, Asia powiedziała że ma :inne spojrzenie na świat...Powiedziała to kiedy pytałam jej dlaczego nie chce nic jeść od nikogo tzn tylko ja mu musialam robic jedzenie bo tak to lipa...Jakoś mu sie tak ubzdurało od kąd wyzdrowiał...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Cześć gadulce :cool3:

[IMG]http://i133.photobucket.com/albums/q68/paulina_mickey/Obraz96.jpg[/IMG]

Jaki bojowy pies ;) :loveu:[/quote]
witam witam:evil_lol:
A z mickey chyba nie jest tak jak powinno...coś z nim jest nie tak...mam nadzieje że scenariusz sprzed roku sie nie powtórzy...:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']A co się stało, czemu coś nie tak? :-o Co było w tamtym roku?[/quote]
rok temu byl strasznie chory...poszła bym z nim dzien później do weta a było by po nim...:shake:
Na szczęscie mam suuuper weterynarke, ktora go wyleczyła...Normalnie wziął tone zastrzyków(po 30 zgubiłam rachube) kroplówki itd...A teraz to nie wiem, bo czasem nie może zlapac oddechu, najgorzej było w nocy...było mu duszno strasznie...:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulina_mickey']rok temu byl strasznie chory...poszła bym z nim dzien później do weta a było by po nim...:shake:
Na szczęscie mam suuuper weterynarke, ktora go wyleczyła...Normalnie wziął tone zastrzyków(po 30 zgubiłam rachube) kroplówki itd...A teraz to nie wiem, bo czasem nie może zlapac oddechu, najgorzej było w nocy...było mu duszno strasznie...:roll:[/quote]

Ojej :-( Ale to coś z serduszkiem?

Oby to już nigdy nie wróciło!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Ojej :-( Ale to coś z serduszkiem?

Oby to już nigdy nie wróciło![/quote]
nie wiem wtedy rok temu miał podejrzenie parwowirozy...:-( Ale w końcu okazało sie że to jakies zatrucie...
A teraz to nie wiem ,wydaje mi sie że to może być coś z sercem...bo w sumie nie może złapać oddechu i zaczął chrapać...:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_ChiQuiTa_']Zwłaszcza ze już po wszystkim trzeba cieszyć się jego zdrówkiem :)

A Ty Paulina chyba przepadałaś na tym spacerku... cos wam długo schodzi:placz:[/quote]
ciesze sie ciesze...zwłaszcza że on ma takie skłonności do łapania jakiś różnych chorób...:shake:
Teraz jestem Edytko ale Ciebie nie ma...:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulina_mickey']nie wiem wtedy rok temu miał podejrzenie parwowirozy...:-( Ale w końcu okazało sie że to jakies zatrucie...
A teraz to nie wiem ,wydaje mi sie że to może być coś z sercem...bo w sumie nie może złapać oddechu i zaczął chrapać...:shake:[/quote]

Mój pies też chrapie, czasem to wychodzi tylko ze złego ułożenia podczas snu (zły dopływ powietrza), albo mu się coś śni... a oddech? W jakim on jest wieku? Może to też trochę wieku przyczyna? Idziesz z tym do weta?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Mój pies też chrapie, czasem to wychodzi tylko ze złego ułożenia podczas snu (zły dopływ powietrza), albo mu się coś śni... a oddech? W jakim on jest wieku? Może to też trochę wieku przyczyna? Idziesz z tym do weta?[/quote]
ma 6 lat...poczekam i poobserwuje go jeszcze troche jak sie nasili to pójde...nawet jesli to nic groźnego to będe dmuchać na zimne:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...