Jump to content
Dogomania

"Spanielowo"- yorkowo- "persowa"- włochata galeria.


Estera

Recommended Posts

[quote name='Estera']Witam :loveu: Miło, że Ci się u nas podoba :loveu: Rozgość się, witamy chlebem i solą, herbatką poczęstujemy, jeśli sobie życzysz :diabloti:
ja tam zawsze chciałam carnucha z białymi skarpetkami, ale mam carnego i kudłatego [/QUOTE]
Biała farba i skarpetki to nie problem :diabloti:. Jak za kudłate to ogolić na łyso :diabloti:.
Jak herbatka zielona to bardzo chętnie :razz:. Ostatecznie czarna z cukrem i cytrynką :cool3:.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='basia bonnie']Ja wierze na słowo:cool3::loveu::loveu: obydwie są śliczne hehe :) Fajnie,że będę mogła poznać Diunke na żywo:loveu::loveu:[/quote]:loveu:

[quote name='*Monia*']Biała farba i skarpetki to nie problem :diabloti:. Jak za kudłate to ogolić na łyso :diabloti:.
Jak herbatka zielona to bardzo chętnie :razz:. Ostatecznie czarna z cukrem i cytrynką :cool3:.[/quote]eee tam.... to nie to samo :diabloti:
Fuuj... herbata z cukrem? :shock:To ja zrobię tą zieloną :mad:

Link to comment
Share on other sites

Nie mam fusowanej :shake: Zwykłą dostaniesz....jak se zrobisz :diabloti:
spakowałam się, psy spakowałam, Szyszkę wykąpałam, muszę jeszcze siebie i Diunę wykąpać :evil_lol: A jutro jadę i przy komputerze będę z doskoku. Wracam 29 lipca, ale w razie pilnego kontaktu proszę o priva :diabloti:
kocham Was :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estera']:loveu:

eee tam.... to nie to samo :diabloti:
Fuuj... herbata z cukrem? :shock:To ja zrobię tą zieloną :mad:[/quote]
Cukier, fuj. :eek: Ja niczego nie słodzę. :shake:

[quote name='Estera']Nie mam fusowanej :shake: Zwykłą dostaniesz....jak se zrobisz :diabloti:
spakowałam się, psy spakowałam, Szyszkę wykąpałam, muszę jeszcze siebie i Diunę wykąpać :evil_lol: A jutro jadę i przy komputerze będę z doskoku. Wracam 29 lipca, ale w razie pilnego kontaktu proszę o priva :diabloti:
kocham Was :diabloti:[/quote]
To udanego wyjazdu życzę. :thumbs:
Też Cię kocham babolcu. :loveu: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Monia*']Ty niedobra, najpierw zapraszasz a później zrobić nie chcesz :mad:.
Tylko brudne nie pojedźcie, bo wszyscy będą przed wami uciekać :evil_lol:. Miłej podróży życzymy i będziemy tęsknić ;). :buzi: na drogę.[/quote]
Ja tak zawsze, zapraszam i .....uciekam :evil_lol:
MY jesteśmy już czyściutkie i pachnące :loveu: Tylko nadal nie rozumiem dlaczego psy mają szampon za 30 zł, a ja za 6 :mad:
Dziękuje :loveu: :buzi:

[quote name='Asia & Ginger']Cukier, fuj. :eek: Ja niczego nie słodzę. :shake:


To udanego wyjazdu życzę. :thumbs:
Też Cię kocham babolcu. :loveu: :evil_lol:[/quote]Jeśli chodzi o kawę i herbatę to nie słodzę :diabloti:
Dzięki :loveu:

[quote name='*Monia*']A ja za to nie jadam czekolady i innych słodkości i poziom cukru mam w normie :eviltong: (nawet bardzo niski był 4 lata temu)[/quote] jak można czekolady nie lubić? :placz::placz::placz:


Kurde, chyba rano mi się nie wstanie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Witam czyścioszki :loveu:. Jeszcze nie wyjechałyście?
[QUOTE]Tylko nadal nie rozumiem dlaczego psy mają szampon za 30 zł, a ja za 6[/QUOTE]
Bo ty masz niedelikatną skórę w przeciwieństwie do psiuliczek :evil_lol:. Ty nie arystokratka więc taki za 6 ci wystarczy :eviltong:.
[QUOTE] jak można czekolady nie lubić?[/QUOTE]
A no właśnie można :razz:. Za to chipsami i pistacjami kalorie nadrabiam :cool3:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia bonnie']No co Ty, po rowach się szlajasz? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]

[quote name='Asia & Ginger']Oj, Esti, Esti, ładnie to tak po rowach się zataczać? :shake: :drink1:[/quote]

[quote name='*Monia*']To nieźle się stoczyłyście przez te 4 dni :evil_lol:.[/quote]

:splat::splat::splat:No co. Psom wszystko jedno gdzie śpią, a ja na noclegu chciałam zaoszczędzić :diabloti:
Wróóóóóóóóóóóóóóóóóciłam :multi: Prawie się rozpakowałam :multi: Teraz idę się myć i spać :razz: Raniutko do pracy marsz :mad:

Link to comment
Share on other sites

Tak Asiu, bardzo, bardzo, bardzo Ci dziękuję :* Kropelki pomogły, oczka z czerwonych robił się różowiutkie. Piach podrażniał je strasznie.
Nie wiem kiedy przyjadę na zlot, musisz Rinusiową molestować :cool3: W czwartek albo piątek :cool3:
Dobra idę spać :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estera']Tak Asiu, bardzo, bardzo, bardzo Ci dziękuję :* Kropelki pomogły, oczka z czerwonych robił się różowiutkie. Piach podrażniał je strasznie.
Nie wiem kiedy przyjadę na zlot, musisz Rinusiową molestować :cool3: W czwartek albo piątek :cool3:
Dobra idę spać :loveu:[/quote]
To super, że pomogły. :p
Rinusiowa coś wspominała o czwartku. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']To super, że pomogły. :p
Rinusiowa coś wspominała o czwartku. :cool3:[/quote]
[B][I]już Wy mnie nie molestujcie,starczy mi póki co :evil_lol::evil_lol:[/I][/B]

[B][I]przyjedziemy z Esteruchną staruchną :evil_lol::evil_lol: haha jaki rym :evil_lol: w czwartek wieczorem :diabloti: jak będzie jakiś pociąg :eviltong:[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][B][I]już Wy mnie nie molestujcie,starczy mi póki co :evil_lol::evil_lol:[/I][/B]

[B][I]przyjedziemy z Esteruchną staruchną :evil_lol::evil_lol: haha jaki rym :evil_lol: w czwartek wieczorem :diabloti: jak będzie jakiś pociąg :eviltong:[/I][/B][/quote]
To jeszcze nie wiecie, czy macie jakiś ciapąg? :-o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estera']Kacha na gadulca byś wlazła [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_mad.gi[/IMG]:mad:[/quote]
[B][I]jestem w pracy i nie mam gadulca :placz::placz: zostaje nam albo pw albo galeria[/I][/B] :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...