Jump to content
Dogomania

Chomik-Bonnie i Warka-wariatka.


basia bonnie

Recommended Posts

  • Replies 7.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='justys95']Poganiam palcatem, ale nie używając go ;) po prostu go trzymam...wołam kłus (bo Draga jest starsza i nie dosłyszy), poganiam nogami i tyle...może nie do końca napisałam, jak go "używam" :)[/quote]
Jak mozesz poganiac palcatem nie uzywajac go? troche nie czaje..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justys95']Poganiam palcatem, ale nie używając go ;) po prostu go trzymam...wołam kłus (bo Draga jest starsza i nie dosłyszy), poganiam nogami i tyle...może nie do końca napisałam, jak go "używam" :)[/quote]
[B]jasne. Cos mieszasz aby wyjsc z tego calo;). Jak poganiasz palcatem nie uzywajac go? Po co wolasz do konia skoro on nie doslyszy? Nie lepiej dawac jasniejsze sygnaly nogami? Moja rada: wyrzuc palcat 'w pole' i UCZ SIE az do skutku kierowac konia samym dosiadem i lydkami.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justys95']Bo Draga jest inteligentna...powiedzieli, że ona słuch się tylko osób, którzy umieją jezdzić...dali mi palcata i nic więcej...tyle...ale może to też po to, żebym się przyzwyczaiła do jego trzymania...[/quote]
Dziwnie...Sama nie wiesz po co palcat dostałaś:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='goldenka245']Może o to, że koń sie go boi i dlatego słucha? xD nie wiem też nie kapuje[/quote]
też nie czaje :evil_lol:

[quote name='justys95'] Bo Draga jest inteligentna...powiedzieli, że ona słuch się tylko osób, którzy umieją jezdzić...dali mi palcata i nic więcej...tyle...ale może to też po to, żebym się przyzwyczaiła do jego trzymania... [/quote]
Ok, ale jak ją poganiasz nie klepiąc jej? :evil_lol:
bo ja serio nic z tego nie rozumiem :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justys95']Bo Draga jest inteligentna...powiedzieli, że ona słuch się tylko osób, którzy umieją jezdzić...dali mi palcata i nic więcej...tyle...ale może to też po to, żebym się przyzwyczaiła do jego trzymania...[/quote]
[B]kazdy kon jest intelugenty. kazdy kon znajdzie sposob niesluchania ciebie jesli nie umiesz jezdzic. Po co masz sie przyzwyczaic do jego trzymania jesli pozniej bedzie ci on niepotrzebny.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER] [quote name='justys95']No właśnie sama nie wiem poco mi go dali :niewiem: a w pole nie wyrzucę, bo żem nie bogata i mi kasy szkoda i czasu szkoda go szukać...:roll: można po prostu odmówić...:)[/quote]
[B]to bylo w cudzyslowiu:p[/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...