Jump to content
Dogomania

Bart już w NOWYM DOMKU !!!


Doda_

Recommended Posts

[quote name='Bogusik']Uffff to ja też się cieszę,że przynajmniej mamy potwierdzoną rezerwację miejsca w hoteliku :smile:
Teraz cały czas szukajmy transportu i kto może się skontaktować z hotelikiem i powiadomić o przenosinach?
Ponieważ sytuacja zaczyna się pomału klarować,więc poproszę o dane do przelewu BIC i IBAN oraz imię i nazwisko właściciela konta.Poleci 25e które jest od darczyńców mojego miasteczka,zbierane do skarbonki na pieski w potrzebie w Polsce/kto był na wątku Denisa,to wie o czym piszę/ i 25e ode mnie.Tyle na obecna chwilę z finansów ode mnie,na "już"[/QUOTE]

Jestem skarbnikiem Barta.Czy mam Ci wysłać nr.konta ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bogusik']Marticzko,możesz napisać do Czorcik,czy powiadomi hotelik i czy wyda Barta osobie,która po niego przyjedzie? /do hoteliku u Dexterki/
Przepraszam,ze zwracam się do Ciebie,ale dobrze by było,jak by była jedna osoba,która zajmie się korespondencją.Jak wszyscy zaczną pisać,to będzie jeden wielki chaos...[/QUOTE]

już biegnę słać PW :):):)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyneczki kochane,wzięłam się trochę za porachowanie finansów Barcika i wygląda to tak

Do zapłaty jest od 23.04 / 12zł/doba+90zł karma+ok. 50zł obroża p/kleszczom /
Jezeli przyjmiemy,że Bart pojedzie 25.05
[B]23.04-25.05 35dni x 12zł= 420zł + 90zł karma /+dopłata za 5dni ?/+ 50zł obroża =560zł
23.04-18.05 26dni x 12zł= 312zł + 90zł karma /-zwrot za 4 dni ? / + 50zł obroża= 452zł

Mamy:
253 zł + 50zł /jak wpłaci Lida dekl.stała/ + ok.200zł Bogusik /przelew juz w drodze/ + 87zł z bazarku/tyle jest na obecna chwilę/ =590zł
+ na transport 250zł od dominikabankert

Jak bobrze policzyłam,to nie wygląda to już tak tragicznie ;)
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bogusik']Dziewczyneczki kochane,wzięłam się trochę za porachowanie finansów Barcika i wygląda to tak

Do zapłaty jest od 23.04 / 12zł/doba+90zł karma+ok. 50zł obroża p/kleszczom /
Jezeli przyjmiemy,że Bart pojedzie 25.05
[B]23.04-25.05 35dni x 12zł= 420zł + 90zł karma /+dopłata za 5dni ?/+ 50zł obroża =560zł
23.04-18.05 26dni x 12zł= 312zł + 90zł karma /-zwrot za 4 dni ? / + 50zł obroża= 452zł

Mamy:
253 zł + 50zł /jak wpłaci Lida dekl.stała/ + ok.200zł Bogusik /przelew juz w drodze/ + 87zł z bazarku/tyle jest na obecna chwilę/ =590zł
+ na transport 250zł od dominikabankert

Jak bobrze policzyłam,to nie wygląda to już tak tragicznie ;)
[/B][/QUOTE]

ależ piękne podliczenie :) i o to właśnie chodziło aby zebrac to w całośc :) ja obiecuję dołączyc Barcika do mojego kolejnego bazarku. Razem jakoś uciągniemy finansowo chłopaka :) nie będzie tak źle :)

Link to comment
Share on other sites

Doszła deklaracja od yolanovi

[B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]KWIECIEŃ
+ 38 zł
[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][COLOR=#000000]
* [/COLOR][B]Yana[/B][COLOR=#000000] - 20 zł wpłynęło 20 zł 06.04.[/COLOR][B]
[COLOR=#000000]*[/COLOR][B][COLOR=#000000] yolanovi -15 zl wpłynęło 15 zł 01.43.[/COLOR]
[COLOR=#000000]*[/COLOR][B][COLOR=#000000] Magolek- 20 zł- wpłynęło 20 zł 01.04.[/COLOR][B][B][B][B]
[COLOR=#000000]* [/COLOR][B][COLOR=#000000]jadwiga - 50 zł za marzec,kwiecień. ujęta w marcu[/COLOR][B]
[B][COLOR=#000000]* [/COLOR][COLOR=black][COLOR=#000000]dominikabankert[/COLOR][/COLOR][COLOR=#000000] 10 zł[/COLOR][B][COLOR=green][COLOR=#000000] zapłacone do stycznia[/COLOR][/COLOR][B][B]
[B][COLOR=#000000]* wojtuś 20 zł wpłynęło 20 zł 14.04.[/COLOR][B][B][B]
[COLOR=#000000]*erka - 20 zł wpłynęło 80 zł 28.10 wrzesień,pażdziernik ,listopad ,grudzień.
*czorcik 20 zł wpłynęło 20 zł wpłynęło 07.04.
*kolega Czorcika 20 zł wpłynęło 20 zł. 07.04.
* P.Mira (miryca) 100 zł wpłynęło 100 zł 07.04.
=====================================
+ 253 zł

[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]MAJ
[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][COLOR=#000000]
* [/COLOR][B]Yana[/B][COLOR=#000000] - 20 zł wpłynęło zł [/COLOR][B]
[COLOR=#000000]*[/COLOR][B][COLOR=#000000] yolanovi -15 zl wpłynęło 15 zł 02.05.[/COLOR]
[COLOR=#000000]*[/COLOR][B][COLOR=#000000] Magolek- 20 zł- wpłynęło [/COLOR][B][B][B][B]
[COLOR=#000000]* [/COLOR][B][COLOR=#000000]jadwiga - 50 zł za marzec,kwiecień. ujęta w marcu[/COLOR][B]
[B][COLOR=#000000]* [/COLOR][COLOR=black][COLOR=#000000]dominikabankert[/COLOR][/COLOR][COLOR=#000000] 10 zł[/COLOR][B][COLOR=green][COLOR=#000000] zapłacone do stycznia[/COLOR][/COLOR][B][B]
[B][COLOR=#000000]* wojtuś 20 zł wpłynęło [/COLOR][B][B][B]
[COLOR=#000000]*erka - 20 zł wpłynęło 80 zł 28.10 wrzesień,pażdziernik ,listopad ,grudzień.
*czorcik 20 zł wpłynęło
*kolega Czorcika 20 zł
* P.Mira (miryca) 100 zł [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bogusik']Marticzko,możesz napisać do Czorcik,czy powiadomi hotelik i czy wyda Barta osobie,która po niego przyjedzie? /do hoteliku u Dexterki/
Przepraszam,ze zwracam się do Ciebie,ale dobrze by było,jak by była jedna osoba,która zajmie się korespondencją.Jak wszyscy zaczną pisać,to będzie jeden wielki chaos...[/QUOTE]

ciocia Czorcik odpisała że hotel powiadomiony ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dominikabankert']super doszlas do ladu Bogusik masz zadatki na ksiegowa dogomaniacka:evil_lol: jak dla mnie to i tak wyglada tragicznie bo wciaz stoimy w miejscu w sumie:-( a z ogloszen ni telefonu moze rzeczywiscie ludzi odtraca numer do hotelu zamiast do jakies prywatnej osoby.....[/QUOTE]
Ciocia,to "zboczenie" zawodowe,bo ekonomistka z wyuczenia....:evil_lol: Nie martw się,bo jest dużo lepiej,niż było :smile:


[quote name='ewa gonzales']Trzymam trzymam mocno:modla: :modla:
slijcie mi num konta cioci Baster, boc mialalm dlugo długo , alle już wkasowalalm, kochane dziewczyny będą slaly za cegieleczki :multi::multi:[/QUOTE]
Ewunia,jak doczytałam, konto ma i rozesłała,wiec pieniażki będą wpływać :smile:

[quote name='Martika@Aischa']ależ piękne podliczenie :) i o to właśnie chodziło aby zebrac to w całośc :) ja obiecuję dołączyc Barcika do mojego kolejnego bazarku. Razem jakoś uciągniemy finansowo chłopaka :) nie będzie tak źle :)[/QUOTE]
Marticzko,bazarki napewno będą potrzebne....:smile:

[quote name='Martika@Aischa']ciocia Czorcik odpisała że hotel powiadomiony ;)[/QUOTE]
Super,nastepny etapik za nami...;) Dziękujemy Marticzko za korespobdencję i Czorcik za powiadomienie hoteliku :smile:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Ciociu, Bogusik, jakie niedociągnięcia ?:roll:[/QUOTE]

Hm...zawsze się jakieś znajdą ;)

Pytanko do cioci baster i lusi: o co chodzi z wpłatami od cioci erka?Czy ona tylko zadeklarowała się do końca zeszłego roku,czy też przestała płacić?Widzę,że jest ujmowana w rozliczeniach,a trudno mi się przekopywać przez tyle postów....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']Udalo sie, watek zostal przepisany na mnie. Jakies propozycje nowego tytulu?[/QUOTE]
[quote name='dominikabankert']ja uwazam ze tytul jest dobry wszystko sie zgadza oszukany porzucony zbiera akase[/QUOTE]

[B] "Bart oszukany i porzucony. Prosi o deklaracje stałe, jednorazowe, bazarki, ogłoszenia . "[/B]

[quote name='dominikabankert']poza tym czy nie lepiej otworzyc mu nowy.........ten jest taki chaotyczny juz glownie dzieki mnie hahahaha obiecuje pisac mniej[/QUOTE]
Ja jestem za kontynuowaniem dotychczasowego. Dominiko nie pisz mniej, każdy post podnosi wątek.

Link to comment
Share on other sites

Ja też uważam że powinien pozostac ten :) to już drugi wątek Barta :) tu nie o wątek chodzi tylko o ludzi i jak największe nim zainteresowanie :) jeśli będą na bieżąco informacje to wątek zyska nowe życie ;) a tytuł koniecznie trzeba zmienic tak jak sugeruje ciocia barb :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...