Jump to content
Dogomania

Bart już w NOWYM DOMKU !!!


Doda_

Recommended Posts

[quote name='Figu']nie daję na razie konta - jeśli transport będzie łączony to powinno mniej wyjść - rozliczymy po akcji :)[/QUOTE]
Dzięki ogromne :Rose:

[quote name='erka']Wojtusiu, czy to znaczy,że te 360 zł za hotel, to jest bez karmy???

Świetnie,ze jest już transport, dzięki Figu:).[/QUOTE]
Tak tak, 360 zł jest bez karmy,
Upewniłem się jeszcze podczas pierwszej rozmowy z p.Małgosią,
opiekunowie Psiaków dostarczają karmę kurierem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wojtuś']Ale się już nic Owieczko nie martw:)

Mamy Kochani transport:) na niedzielę 27.11
Pojedzie Figu:) Koszt transportu 70 zł.

Rozmawiałem już z Mokrym Noskiem i Izą - Barcik pojedzie z książeczką zdrowia i własną obrożą,
nie ma smyczy,
Powinniśmy też od razu pomyśleć o karmie dla Barta- nie wiem czy Bartowi coś zostanie od Izy.

Piszę szczegóły do Figu i proszę o nr konta na przelew za transport:)[/QUOTE]
Wojtusiu, Karmy Bart ma ok 20 kg bo dopiero co była zamówiona. W tamtym tyg dotarła do Izy więc spoko, wystarczy mu na pewno na ok miesiąc czasu :)

Link to comment
Share on other sites

Erko dla nas dobra cena byłaby 300 zł + karma. Hotelik powyżej 2 tyg. daje upust, na jego stronie jest 5 i potem 10%,
będę jeszcze rozmawiał czy może być np. w następnym miesiącu już te 300 zł/mies.

Owieczko to pięknie byłoby gdyby Bart mógł zabrać swoją karmę, zadzwonię jeszcze do Izy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='erka']Wojtusiu, skoro karma była kupiona dla Barta, to chyba oczywiste ,że powinien z nią pojechać:razz:.[/QUOTE]

[quote name='Owieczka']Ja też nie widzę innej opcji :P To nie Iza za nią płaciła tylko dogomaniacy :)[/QUOTE]
Tak ;);)
Oprócz tego co Bartuś zjadł, resztę zabierze ze sobą:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Guliwer89']Wyczochramy obfocimy i zobaczymy jaki jest z niego wściekły uciekający pies :):) za tydzień w sobotę wizytacja kolegi :):)[/QUOTE]

Tylko pamiętaj że to jest agresywny pies !! ;P Żeby przypadkiem Cie nie zalizał na śmierć bo niczego innego sie po nim nie spodziewam :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Owieczka']O Losie ! To kiedy Barcik będzie mógł pojechać do hoteliku ?? :([/QUOTE]
Owieczko Kochana;);)
[B]W tą niedzielę 27.11[/B] Barcik jedzie do hoteliku Mokry Nosek- [B]zawozi go Figu :)[/B]

Czorcika z Guliwerem prosiłem o zdjęcia, mizianie Barcika- jak będą kiedyś w Nosku z odwiedzinami u Psiaków:):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wojtuś']Owieczko Kochana;);)
[B]W tą niedzielę 27.11[/B] Barcik jedzie do hoteliku Mokry Nosek- [B]zawozi go Figu :)[/B]

Czorcika z Guliwerem prosiłem o zdjęcia, mizianie Barcika- jak będą kiedyś w Nosku z odwiedzinami u Psiaków:):)[/QUOTE]

[quote name='wojtuś']Figu Kochana jedzie z Tobą:)
Owieczka nie doczytała wcześniejszych postów, że to Ty zawozisz Barcika:)[/QUOTE]

Tak, dokładnie tak i przepraszam za zamieszanie. Ja wpadam tu z nienacka i po cichaczu żeby kierownictwo nie widziało... Nie doczytałam :oops:

W takim razie Barcik dostanie od cioci owieczki wyprawke w postaci dodatkowego wora karmy :D Dzisiaj specjalnie gnałam po dary od dzeiciaków ze Szkoły podstawowej dla Barta i kilku innych psiaków które są z Bartem :) więc o karmę nie będziemy musięli się martwić przez jakieś 2 miesiące :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Owieczka']Tak, dokładnie tak i przepraszam za zamieszanie. Ja wpadam tu z nienacka i po cichaczu żeby kierownictwo nie widziało... Nie doczytałam :oops:

W takim razie Barcik dostanie od cioci owieczki wyprawke w postaci dodatkowego wora karmy :D Dzisiaj specjalnie gnałam po dary od dzeiciaków ze Szkoły podstawowej dla Barta i kilku innych psiaków które są z Bartem :) więc o karmę nie będziemy musięli się martwić przez jakieś 2 miesiące :D[/QUOTE]
Super Owieczko dzięki :Rose:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...