Jump to content
Dogomania

Bart już w NOWYM DOMKU !!!


Doda_

Recommended Posts

[quote name='erka']Takie są ceny dla bezdomniaków? Bo na stronie hotelu cena za psa powyżej 20 kg, to 40 zł. Przeczytałam tez ,że miejsca w budynku ogrzewanym z wybiegiem . No i czy ktos już pytał , czy są tam wolne miejsca?
U Jaagi by było tylko miejsce w budzie.
Zastanówcie się więc, gdzie lepiej, bo jutro mam rozmawiac z Jaagą, czy by mogła go ewentualnie przyjąć.[/QUOTE]


to są ceny dla bezdomniaków ,
na stronie oczywiście są podane ceny dla pensjonariuszy , pieski osób prywatnych, bezdomniaki tam trzymamy za 12zł/doba

Link to comment
Share on other sites

No i chyba nic z tego, Jaaga mi dzisiaj odpisała,że chyba weźmie na dt takiego staruszka ON-ka, który jest całkiem na ulicy i w dodatku chory. Ona tam nie ma zbyt dobrego ogrodzenia i Bart byłby kolejnym psem do wyprowadzania na smyczy, bo mógłby gdzieś przeskoczyć, natomiast ten staruszek pewnie będzie mniej absorbujący.

Czorcik, czy możesz sie dowiedziec o ten hotelik w Teresinie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='erka']No i chyba nic z tego, Jaaga mi dzisiaj odpisała,że chyba weźmie na dt takiego staruszka ON-ka, który jest całkiem na ulicy i w dodatku chory. Ona tam nie ma zbyt dobrego ogrodzenia i Bart byłby kolejnym psem do wyprowadzania na smyczy, bo mógłby gdzieś przeskoczyć, natomiast ten staruszek pewnie będzie mniej absorbujący.

Czorcik, czy możesz sie dowiedziec o ten hotelik w Teresinie?[/QUOTE]


tak dowiem się czy jest miejsce

Link to comment
Share on other sites

Hej, czy wszyscy juz Barta opuścili???
Jak widzę w pierwszym poście, Bart będzie miał na opłatę pierwszego miesiąca w hotelu/ bo to jest 360 zł razem z karmą, tak?/, reszta będzie na transport.
Jeżeli przez ten miesiąc nie znajdzie domu, a nie bedzie tyle kasy na następny, to od grudnia będę może mogła załatwić tańszy dt.

Czorcik, myślę, że trzeba rezerwowac to miejsce, tylko jeszcze trzeba by załatwic transport.
Może Owieczka mogłaby pomóc w tym?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czorcik']Po rozmowie z Mokrym Noskiem byłoby miejsce dla Barta tylko teraz potrzebna jest szybka decyzja czy rezerwować miejsce, i kiedy Bart miałby by przyjechać ??[/QUOTE]
Czorcik dzięki:)
To rezerwujemy miejsce w Mokrym Nosku i zawozimy Barta:)
Czorcik a moglibyście z Guliwerem zawieś Barta w tą sobotę 25.11,
jeśli tak to super, jeśli nie możecie to szukam transportu;)
[quote name='erka']Hej, czy wszyscy juz Barta opuścili???
Jak widzę w pierwszym poście, Bart będzie miał na opłatę pierwszego miesiąca w hotelu/ bo to jest 360 zł razem z karmą, tak?/, reszta będzie na transport.
Jeżeli przez ten miesiąc nie znajdzie domu, a nie bedzie tyle kasy na następny, to od grudnia będę może mogła załatwić tańszy dt.

Czorcik, myślę, że trzeba rezerwowac to miejsce, tylko jeszcze trzeba by załatwic transport.
Może Owieczka mogłaby pomóc w tym?[/QUOTE]
Erko przecież wiesz, że nie - myślę o Barcie aż nie znajdzie Domku:)
I myślę podobnie - "Bartuś do Mokrego Noska"!
Będziemy najwyżej szukać tańszego miejsca, gdyby z kasą było krucho - teraz powinno nam wystarczyć na niecałe 2 miesiące:)

Link to comment
Share on other sites

360zł + karma . tak to wygląda. Z tym , ze mam prośbe , zeby ktoś z Was zadzwonił do Mokrego Noska i ustalił przyjazd na sobotę . Możecie przypomnieć podczas rozmowy że to jest psiak o którym Guliwer rozmawiał , ten uciekinier :) skoczny przez płotki, bo on musi mieć miejsce specjalnej troski , żeby po Teresinie nie ganiał :)

zaraz zobacze jaka to trasa , i czy się wyrobimy , bo my w sobotę mamy strasznie dużo psich spraw do załatwienia, w różnych miejscach nie tylko w Nosku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kkasiiiar']Olszowa Wola ---> Teresin [B]375 km[/B] dokladnie.

Bazarek dla Barta : [url]http://www.dogomania.pl/threads/218169-POMO%C5%BB-Bartowi-dojechac-do-Hoteliku-dla-Ciebie-to-1-z%C5%82-dla-Barta-to-wielka-szansa-!?p=18053249#post18053249[/url][/QUOTE]

:) Olszowa Wola Teresin to jest jakieś 80 km :)
rozmawiałam własnie przed sekunda z Guliwerem u nas taka lipa , że w ogóle niewiadomo czy będziemy mieć samochód na weekend :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czorcik']:) Olszowa Wola Teresin to jest jakieś 80 km :)
rozmawiałam własnie przed sekunda z Guliwerem u nas taka lipa , że w ogóle niewiadomo czy będziemy mieć samochód na weekend :([/QUOTE]
to w takim razie mi google maps pokazalo inne miejscowosci o tej samej nazwie :watpliwy: Tesresin za Poznaniem jakis... bazarek zakonczylam bo smieszne by bylo robienie bazarka na przejechanie 8o km ;)

Link to comment
Share on other sites

Kochani jesteśmy umówieni z Mokrym Noskiem na sobotę 26.11
[URL]http://www.hoteldlapsow.net/[/URL]
Wstępnie opowiedziałem p.Małgosi o Barcie, również o jego mozliwości skakania przez płot,
ale zobaczymy - będzie bardziej pilnowany:)

[B]Potrzebujemy teraz transport na sobotę 26.11 [/B]
[B]Olszowa Wola[/B] k.Nowego Miasta n.Pilicą - Hotel Mokry Nosek, [B]Granice 53, 96-515 Teresin[/B] (40 km od Wawy w kier. Poznania)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Owieczka']Bardzo bym chciała ale nie dam rady :( przykro mi.[/QUOTE]
Ale się już nic Owieczko nie martw:)

Mamy Kochani transport:) na niedzielę 27.11
Pojedzie Figu:) Koszt transportu 70 zł.

Rozmawiałem już z Mokrym Noskiem i Izą - Barcik pojedzie z książeczką zdrowia i własną obrożą,
nie ma smyczy,
Powinniśmy też od razu pomyśleć o karmie dla Barta- nie wiem czy Bartowi coś zostanie od Izy.

Piszę szczegóły do Figu i proszę o nr konta na przelew za transport:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...