Jump to content
Dogomania

Recommended Posts

Posted

Od wczoraj jestem dumną/niedumną posiadaczką szczeniaka Yorka. Uprzedzam pytania - rasowy, nierasowy bo znaleziony.
Do tego znaleziony w takim miejscu, że wszystko wskazuje na to, że psiaka się po prostu ktoś pozbył :(
Wet powiedział, że ma ok 8 tygodni, trochę parska, ale to okaz zdrowia (znaleźliśmy go chyba w dobrym momencie)! Nie wierzę, że ktoś mógł zgubić takiego szczeniaka malutkiego, więc podjęłam decyzję, że psiak zostaje u mnie :) Jest absolutnie uroczy!

Po kąpieli i doprowadzeniu futra do ładu okazało się, że zakochałam się w tym cudownym pyszczku. Psiak czuję się wyjątkowo dobrze, mimo szoku ze zmianą miejsca zamieszkania i ciepła kompletujemy wyprawkę. Mamy już legowisko, maskotę, miseczki, jedzonko i całą resztę:)

Pan Platon większość dnia przesypia, ale gdy się budzi zaczyna pokazywać pazurki ;) Biega, wierci się, zaczepia większego psiaka, i stanowczo się denerwuje gdy coś idzie nie po jego myśli :)

Czytam forum i nadrabiam wszystkie wiadomości odnośnie takiego maleństwa, bo mój ma już 8 lat :) Jeśli macie jakieś rady dla nas to chętnie posłuchamy. Pozdrawiamy serdecznie! Ja i Pluto :)



Posted

Śliczny Platon! Ciekawa jestem kto porzucił takie słodkie maleństwo....:(
Najważniejsze jest że Ty masz dobre serduszko i przygarnełaś bidę.Jest śliczny,uroczy,i schrupalabym go:P
Ps. Uszka wygolić ,uszka jak najszybciej:)
Pozdrawiam i niech sie chowa zdrowiutko:)

Posted

Mój maluch coraz bardziej żywotny :) Biega jak szalony i co gorsze podgryza palce u stóp i buty ;) Co skutecznie staramy się tępić :)

Dzisiaj podkleiłam uszka małemu z czego był nad wyraz niezadowolony i pokazując charrrakterek tyłkiem obrócił się w swojej 'budce' i przespał pół dnia ;)

Za to rano była mała sesja fotograficzna i teraz wyglądamy tak:





:)

Mały jest coraz bardziej zarośnięty, więc powoli planujemy jakąś wizytę w salonie piękności :) Czy są jakieś przeciwwskazania do tego od którego momentu można na takie zabiegi chodzić? :)

Posted

Mam pytanko :) Nie ma czasem gdzieś tatuaża? Bo mi wygląda na rasowego :) Zoacz czy w uszku nie ma tatuaż i czy na brzuszku, (mogę sie mylić) ale mi wygląda na prawdziwego :)

Posted

pati3334 napisał(a):
Mam pytanko :) Nie ma czasem gdzieś tatuaża? Bo mi wygląda na rasowego :) Zoacz czy w uszku nie ma tatuaż i czy na brzuszku, (mogę sie mylić) ale mi wygląda na prawdziwego :)


Ani na brzuchu, ani w uszach - nic :) Czipa również brak.

Guest Fusiafusia
Posted

Witamy :)
Jakie śliczności ojej :loveu: :loveu: :loveu:
Małe cudo :loveu:

  • 1 month later...
Posted

Hej hej witam :)

Oczywiście mały ma się coraz lepiej :) Właściwie teraz intensywnie go socjalizuje tj. jeździmy tramwajami, spotykamy się z innymi szczeniakami, uczymy się odpowiedniego zachowania i sztuczek, co nie przeczę ogromnie mnie bawi :)
Pochwalić się muszę, że mały umie już: siad, waruj, zostań, łapa, piątka, żółwik, fikołek i zdechł pies (nad tym pracujemy) ;) Jednocześnie przybieganie na komendę też zaczyna przynosić coraz lepsze skutki :)

Przyznać muszę, że trafił mi się naprawdę świetny pies :) Oczywiście jak tylko pojadę z nim do domu na święta porobię trochę zdjęć i wrzucę, żeby pochwalić się teraz jak wygląda, a całkiem niedawno byłyśmy u psiego fryzjera po raz pierwszy :)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...