Jump to content
Dogomania

Dogomaniacy w Gdańsku :)


Gasyou

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziewczyny z tymi koncertami to jest tak. Po pierwsze są po godzinie 17 i trzeba dużo kasy wydać, bo bilecik kosztuje prawie 90 zł. Po drugie organizuje to heinekenmusic, więc piwa będzie dużo i towarzystwo raczej starsze. hm i na tym koniec

Iwonka :D :wink: wsunęłam takiego ogromnego i już mam dosyć :o 8) :oops: czyżby ktoś tu ślinotoku dostał ????? :wink: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Piwa to myślę, że będzie opór - ale za gotówkę. W gratisy to raczej ja nie wierzę - przynajmniej za płotem - jak wspominałyśmy. Gratis to ja raczej od mężulka to mogę dostać :wink: :lol: aż czkawki dostanę, ale na takich imprezach????

Możemy zrobić wypad na lody, ale to dopiero możemy się umówić w następnym tygodniu :D - oczywiście jak młodzież, chce się spotykać z wapniakami 8) cholercia, dlaczego ja mam takie stare dziecko???? idę zaraz do dołka 8)

Link to comment
Share on other sites

Marta to co w takim razie to my chętne na te lody? :wink:

Iwonka wsunęłam takiego ogromnego i już mam dosyć czyżby ktoś tu ślinotoku dostał ?????

takiego rogala to by się zjadło :lol: z czekoladką i wisienką mniam

:wink:

Link to comment
Share on other sites

No to jak z tym spotkanie Dogomaniakow w Gdansku??? Wy sie nie odzywacie to ja biore sprawy w swoje rece! :smilecol: Kazdy z Was powiniem dostac PW :)

Oto troszke wyników wysylania do Was PW :D

Wioletta jest za spotkaniem :), Dalmati & Maja ma upatrzony jakis park i moze bysmy sie tam spotkali??? ale wtedy z psami :), Sobolowi pasuje i uważa ze z psami :), Iwona i Gucia uwaza ze dobry termin tylko jej unia niedługo bedzie miala cieczke :(, BeacieK pasuje :) a gdzie reszta???? Odpowiadac :)

Link to comment
Share on other sites

Mi jak już pisałam wcześniej sobota średnio odpowiada. No ale kto wie, kto wie może pójdziemy z Hugolcem raz na wagary do dogomaniaków..

A tak w kwestii technicznej jeżeli chodzi o psy- to nie pozażerają się? :evilbat:

No bo rozrzut rozmiarowo-rasowo-płciowo-wiekowy dość spory.. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...