Jump to content
Dogomania

Dogomaniacy w Gdańsku :)


Gasyou

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam mam pytanie czy dogomaniacy z Gdyni a konkretnie z Dąbrowy i okolic spotykaja sie np. na niedzielny wspolny spacer po naszych wspanialych terenach? Ja chodze z moja goldenka w lasach kolo gieldy warzywnej, czasami spotykam znajomych psiarzy i idziemy kawalek razem a psy tak fajnie razem biegaja az milo popatrzec.Czy spotykacie sie na takich spacerach tu w okolicy? pozdrawiam Beata& Sara :lol:

Link to comment
Share on other sites

Chwilowo się nie spotykam, ponieważ jeden mój to rekonwalescent, a drugi cieczkowiec, ale to są własnie moje tereny spacerów, i jeszcze głębiej, w las.

Niestety, z reguły chodze sama, chyba że spotykam normalnych ludzi, bo właściciele goldenów i i nnych labradorów nerwowo reagują na moje dzieci. Co dziwi mnie strasznie, bo gdyby rzeczywiście były tak żądnymi krwi potworkami, to nigdy nie chodziłyby bez smyczy i kagańca.

Link to comment
Share on other sites

My ostatnio ze względu na cieczkę trochę rzadziej odwiedzamy leśne zakątki, ale w normalnych okolicznościach bywamy tam bardzo często.

York to przecież terier i potrzebuje dużo ruchu.

Moja Nika nie jest jak większość sądzi pieskiem kanapowym.

Do zobaczenia

Link to comment
Share on other sites

czesc aga2 to dziwne ze do tej pory sie jeszcze nie spotkalysmy pewnie chodzimy w roznych godzinach.Moja Sara jest bardzo lagodna goldenka i nie stanowi jej jaka to rasa.Bawila sie juz z roznymi psami miedzy innymi byl tez dog.Jezeli sie boi albo jej cos nie pasuje to biega lub stoi nieruchomo, smiesznie to wyglada.Pozdrawiam i mam nadzieje ze ktoregos dnia sie spotkamy, ja tez chodze sama a na spacerze przyjemniej jest z kims porozmawiac. Beata & Sara :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witajcie !!!

Mam do Was pytanie - gdzie chodzicie z psami na spacery w Gdansku, a najlepiej we Wrzeszczu (ale chętnie dowiem się o wszystkie dzielnice :D ) ??? Chodzi mi o parki, wybiegi, place dosłownie wszystkie miejsca gdzie miło i przyjemnie można pospacerować w Gdańsku z psem :P Na codzienne spacerki, przez wzgląd na szkołę :lol: muszę chodzić po mojej dzielnicy lub ew.innych, ale takich, które są baardzo blisko od mojej :wink: Ale za to w weekend możemy się samochodem wypuścić gdzieś dalej: Gdańsk, Sopot, Gdynia, albo dalej troszku :D więc please podajcie wszystkie możliwości!!!

Będę bardzo Wam wdzięczna za wszelkie info :D !!!

Dalmati & Maja

Link to comment
Share on other sites

Własnie tez chciałam żebyśmy się spotkali :D !!

Słuchajcie, a może w ten weekend? Już jest tak cieplutko :lol: Byłoby super!! Co Wy na to?? Każdy wziąłby swego piecha, ten kto piecha nie ma wziąłby rodzeństwo, rodziców czy kogos tam innego i byloby SPOTKANKO!! :lol: Powiedzcie :P

Dalmati & Maja

Link to comment
Share on other sites

czesc

fajnie rzucilam haslo o spotkaniu a sama (a wlasciwie moja sunia) nie moze.Ze spacerami na dluzsza mete jestem uziemniona z powodu cieczki.Jaka jestem zla, pogoda dopisuje, na spacerach jest teraz przepieknie (mam blisko las mieszkam na Dabrowie dla zorientowanych) a mi zostaja krotkie wypady z oczami dookola.Mowi sie trudno musze poczekac.

pozdrawiam Beata & Sara :lol:

Link to comment
Share on other sites

No ba :D bez psiaków jest nudno :( , ale czasem trzeba od nich odpocząć :wink: zawsze można zabrać tonę fotek, aby temat rozkręcić :wink: :lol:

PS. mamy już miejsce spotkania teraz już trzeba dopasować się z terminem

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...