Jump to content
Dogomania

Dogomaniacy w Gdańsku :)


Gasyou

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

cześć

bardzo chcemy sie z naszą rodzinką wybrać na jakiś psi spacer ale nie wiem gdzie i kiedy sie takowe odbywają ? A moja rodzinka to małżowy i ja plus synek pół roczny Tymek i goldenia piękność Brianka. Jesteśmy z niewielkiej miejscowości w okolicach Gdańska :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malta-GD']oo:)
Kocham dzieci:):)
Hehe... no ness, Viz... piszcie!?[/quote]

[COLOR=DarkRed]o dzieci sa cudem stworzonym do kochania !!
gdzie zazwyczaj sie umawiacie na spacerki boprzegladając watek widziałam troszke zdjatek ale nie znam miejsc gdzie bywacie.
Nasz Brii jest biedna, bardzo jej brakuje psiego towarzystwa bo choć miejsce w którym mieszkamy ma wiele zalet tj łaki i sadzawki to o towarzystwo dla niej trudno :( [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Już jestem!
Co do miejsca to nie mam za bardzo pomysłu... Plaża z mojej strony odpada, nbo moje potwory lecą od razu do wody, a nie chce, żeby się rozchorowały. :shake:
Do parku oliwskiego nie dojadę tramwajem z dwoma psami...
Hmmm.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=DarkRed][B]Malta[/B] więc las taki bez scieżek itp ? to my odpadamy bo dźwigac mojego klocuszka w pełnym ekwipunku to bedzie masakra
za tydzień sobota tez pass bo ja z Krakowa nie wiem o której wróce a raczej bedzie to późno więc :( za to niedziela widze pozostałym nie pasuje[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Ja bym cichutko proponowala Matemblewo, ale wiem że niektórzy mają ciężko z dojazdem.. Andźka jak masz czas to nawet tak rodzinką sobie podjedźcie tam.. Naprawde cudowne miejsce na spacery i spokojnie z wózkiem można iść, a psiarze napewno jacys sie znajdą. Zresztą jeśli chcesz to możesz napisać do mnie to moge sie też przejsć bo mam niedaleko:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nesuniaaa']Ja bym cichutko proponowala Matemblewo, ale wiem że niektórzy mają ciężko z dojazdem.. Andźka jak masz czas to nawet tak rodzinką sobie podjedźcie tam.. Naprawde cudowne miejsce na spacery i spokojnie z wózkiem można iść, a psiarze napewno jacys sie znajdą. Zresztą jeśli chcesz to możesz napisać do mnie to moge sie też przejsć bo mam niedaleko:)[/quote]

[COLOR=DarkRed]zagadam z małżowym bo sie późno zrobiło a on coś marudzi ze chce meczyk oglądać ... ale moze sie uda :razz:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...