Jump to content
Dogomania

Dogomaniacy w Gdańsku :)


Gasyou

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ojojoj... Ale zamuliłam :oops: Jakbyście się zgodziły, to zapytam taty jak wróci czy mnie zawiezie... A jak to potem będzie spowrotem? Co i skąd jedzie do GDA Głównego? Jakbym mogła jechac to czekałabym przy wejściu do OBI z jrt :mad: Viz jakby coś to jeszcze mam Twój numerek... Bo to rozumiem jutro?

PS- Sory, ale ja jakoś dzisiaj mało kumata jestem :placz:

Link to comment
Share on other sites

[b]Russ[/b], tak jutro :)
Jeśli chodzi o dojazd no to najlepiej z matarni razem z nami do Wrzeszcza, na dworzec PKP i stamtąd do Gdańska Gł. pociągiem 3 przystanki bodajże. ;)
Byłoby fajnie, gdybyś się zjawiła. Daj znać! :)

[b]Iwona[/b], ja np. jadę busem z Wrzeszcza i on właśnie jedzie przez Słowackiego ;)

Link to comment
Share on other sites

oki, to ja czekam o 12 kolo obi. to moze spotkajmy sie tam wszyscy??

a ja wlasnie wrocilam z lecznicy :(
na spacerku Jezzio zrobil cos z lapa, no i rtg itd. na szczescie okazalo sie ze nie zlamana. ale cala spuchnieta. no i wet mowi ze albo stluczona albo wbiegl w jakies chemikalia. wiec nie wiem z kim jutro bede.
mysle ze z Frisco i Partita, a jesli Jezzio bedzie sie dobrze czul to moze tez pojdzie, ale watpie.

Link to comment
Share on other sites

Jeju, spadłas mi z nieba! łatwiej mi będzie teraz rodziców przekonac :diabloti: Ja do końca nie wiem czy się zjawimy, ale Viz będzie wiedziała. Dam Jej znac jak coś, żebyście nie czekały lub własnie zaczekały w razie problemów :eviltong: Tylko mam nadzieję, że to jest miejsce ustronne? Bo Sashka to dzikus :lol:

Link to comment
Share on other sites

Pogoda nas nie zrazi! :evil_lol:

Iwonko, ja w końcu jadę samochodem, bo zabieram obu i nie dam rady z nimi w autobusie. Ale tym właśnie busem będzie jechała [B]Vio[/B] ze swoją małą borderką i Kasia z buldożką. :)

No to całe stado gromadzi się przed obi. :lol: Znowu się mnie będą pytać czy na wystawę jadę. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...