Jump to content
Dogomania

CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...


clockwork

Recommended Posts

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]o jaaa i jest mój cókereczek :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]


[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]ja czuję że on tak przy tym oknie kombinuje bo chce do mnie przyjść :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a pewnie że ta... tu stał wtulał sie w kwiatka i mówił... "ooo żonkilku dla Ciebie uciekłem z terra, kocham cie i na zawsze chce być z Tobą.... " :evil_lol:
[url]http://images6.fotosik.pl/217/86c7e985f57c74d8.jpg[/url]
wczęsniej żonkilek poleciał z okna na łóżko :razz:
[/B][/COLOR][/FONT]
[quote name='BoJa']Hi hi - Un tu wyglondo choby żaba:lol:

[URL]http://images6.fotosik.pl/217/8872cb00860533eb.jpg[/URL]


no ......Kijanek znaczy się ,bo mo ogon[/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]duży ten kijanek :roll: ale nie jesteś pierwsza która mówi że to żaba z łogonem [/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Alicja'][IMG]http://www.pic4ever.com/images/balloons.gif[/IMG][FONT=Arial][COLOR=Red][B]jestem .........


pan C. przesyła buziaczki :loveu:


[COLOR=Blue]i ja zaś jemu;)[/COLOR]


Fotaski se ogladnęłam ....a co se bede żałować ....

[COLOR=Blue]a se nie żałuj ;][/COLOR]

takie mnie sie podobją ale nie potrafię :shake:
[URL]http://images6.fotosik.pl/217/0ae4f162a3af6e2b.jpg[/URL]

[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B][COLOR=Blue]ja też ...z 20 to PRAWIE mi wyszło... :roll: ale to jeszcze nie to... ale co tam ;)[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 28.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Alicja

    7335

  • clockwork

    6473

  • apple

    1311

  • agbar

    1137

Top Posters In This Topic

[quote name='agara']foto Pana ropucha wymiata ;p

haha!
Ale może ja się przywitam- Agata z tej strony ;]
Witam i o drogę pytam!
;d
Będę wpadać częściej. ;>

ps. słodki ten Twój dinozaur [ jak to moja mała kuzynka mówi ;) ] ![/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aa witanko Agato kimkolwiek jesteś.
psa też mam fajnego, i papuga .... i inne samce.... no i ja też wymiatam :grins:
zapraszamy ponownie :multi:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Selket']Cześć Klocusiowa :loveu:[/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cze selketka :multi:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Ogladłam i ja:multi:[/COLOR][/FONT][/B][/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i ja :roll:
:multi:
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lolka75']cze Madz:loveu::multi:
a legwan to chlopak? bo wyglada na chlopaka:evil_lol: i ma takie boskie rozki na nochalku:loveu:
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]chłopak.... raczej :oops: rozpoznanie płci przez laika jest raczej niemożliwe bo mają organy wewnętrzne, ale konsultowałam sie z wetem i po opisie stwierdził że ON :roll:

[/B][/COLOR][/FONT] i juz dawno mialam zapytac...to co Pawcio ma w uchach to sie tak ucholca rozcina czy sie rozciaga zeby to wlazlo?

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]podchodzisz do Klocucha a On MYK kiełkami po ucholcach :p czasem zahaczy aorte i trza montować kolczyk w szyi :loveu: można dziurkaczem :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]


[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a tak serio serio[/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]można rąbnąć od razu specjalną grubą igłą... Pawcio zaczynał od 4 mm, potem rozciągał stopniowo na 5, 6 a potem dowalił od razu 10mm :cool1:

to sie nazywa tunel (pusty w środku-z prześwitem) lub plugin (pełny)
[/B][/COLOR][/FONT]


wiem zadaje glupie pytania.....:oops::shake:[/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wcale nie głupie- fajnie że dopytujesz i interesujesz sie rzeczami których nie znasz :multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzolandia'][URL]http://images6.fotosik.pl/217/8872cb00860533eb.jpg[/URL]


ooooooooooo a UN tak w lufcie zastygnoł???? hihihihih

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]to marionetka.. [/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-379.gif[/IMG][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie wiedziałaś?? :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
cze Klocuszkowa .......kusiole przesyłam;-)[/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]to i jo ci pośla kusiole :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz:wow wow wow ....a ja se wlazłam na JasNet :p a tam 21-22 czerwca ....Dni Jebia :p

i jaki zaje2bisty program artystyczny :grins:[/B][/COLOR][/FONT]
[COLOR=Lime]*[/COLOR]
Rozstrzygnięcie Konkursu Genealogii Rodzinnych „Jastrzębski Album”, pokaz kulinarny w wykonaniu Dariusza Gnatowskiego, koncert zespołu „Drops” i Western Club „Black&Brown;”
[COLOR=Lime]*[/COLOR]
w programie: kabaret Andrzej Grabowski, koncert zespołu Szymon Wydra & Carpe Diem, Pokaz Automobilklubu Śląskiego, Pokaz czołowych polskich zawodników STRONG MAN, Koncert zespołu "BAJM", Pokaz sztucznych ogni
[COLOR=Lime]*[/COLOR]
W programie: program dla dzieci „Smerfne hity”, Ivan Mladek z zespołem „Banjo Band”, zespół „Bad Boys Blue, kabaret „Koń Polski”, zespół „Feel”. Imprezę poprowadzi „Kabaret Młodszych Panów”
[COLOR=Lime]*[/COLOR]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]nooooo jak nic cza wsiadać w eRbasa i jechać :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]faaajnie.. nic ino zebrać sie odziną i isć :grins: [/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Przyszłam zapytać czy na ten festyn sie moge z wami zabrac:evil_lol:

Witaj Madzialenka:loveu:
[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bier sie i choć... dni Jebia są zawsze super :p[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Selket']Cześć :multi: :multi:
Przyszłam powiać zimną miętą :evil_lol:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jessooosss.... gęsiej skóry dostałam :-o dość że na dworze tylko 20 stopni to ta mi tu jeszcze chłód sieje :shake::shake:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]jessooosss.... gęsiej skóry dostałam :-o dość że na dworze tylko 20 stopni to ta mi tu jeszcze chłód sieje :shake::shake:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
No przeca 20 stopni to w sam raz......Nawet powoli za ciepło.....:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Selket']No przeca 20 stopni to w sam raz......Nawet powoli za ciepło.....:shake:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:crazyeye::crazyeye: toż to nawet w krótkim rękawku nie idzie wyleźć :placz::placz:

o krótkich spodenkach nie wspomne- 2 razy w tym roku dałam rade :placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]:crazyeye::crazyeye: toż to nawet w krótkim rękawku nie idzie wyleźć :placz::placz: [/B][/COLOR][/FONT]

[B][FONT=Arial][COLOR=blue]o krótkich spodenkach nie wspomne- 2 razy w tym roku dałam rade :placz:[/COLOR][/FONT][/B][/quote]
Ja nie chadzam w króktich spodenkach:oops: Mi wystarczy, że jest 20 stopni i wieje wiaerek i jest CUDNIE:loveu::loveu::loveu: No chyba, że to będzie ew. wrzesień i ja będę ew. TAM, to wtedy mam być 30 stopni:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Selket']Ja nie chadzam w króktich spodenkach:oops: Mi wystarczy, że jest 20 stopni i wieje wiaerek i jest CUDNIE:loveu::loveu::loveu: No chyba, że to będzie ew. wrzesień i ja będę ew. TAM, to wtedy mam być 30 stopni:eviltong:[/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:mdleje: a ja tera siedze w bluzie i jestem zmarznięta :roll:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='furciaczek']Widzialam ropucha:loveu: Slodki tez chcem takiego:diabloti:[/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:razz: wszystko spoko ale w razie czego przez granice nie przewieziesz .... chyba ....
a czy w JuKej są w sprzedaży legwanki?? czy tez jakieś nie takieś przepisy ??
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Przyczołgałam się i ja. Z czereśniami.:cool3:
Smok atakuje Gerooooooniiiimoooooo :turn-l:

[url]http://images6.fotosik.pl/217/8872cb00860533eb.jpg[/url]

yyyy......yyyy....właśnie kradne Ci foty coby umalować smoka...:roll:....
mogem? :modla:
zresztą i tak ukradłam i już robię :scared:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']Rozne gadziny widzialam ale legwanka chyba jeszcze nie:shake:
Zapytam sie kolesia z zoologa...facet ma obsesje na punkcie gadow

Zreszta jak juz to dopiero jak wroce do PL na stale... bo jak ja z tym calym zwierzyncem bede jechac...[/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a planujecie powrót do PL??? kiedy???
nooo fajnie by było jakby ktoś miał taka korbe z legwanem jak ja :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='pędzelopka']Przyczołgałam się i ja. Z czereśniami.
mniam czereśnie- jeszcze nie miałam okazji tego roku a uwielbiam.... cena mnie zabija ;/
Smok atakuje Gerooooooniiiimoooooo :turn-l:

[URL]http://images6.fotosik.pl/217/8872cb00860533eb.jpg[/URL]

yyyy......yyyy....właśnie kradne Ci foty coby umalować smoka.......
mogem? :modla:
zresztą i tak ukradłam i już robię :scared:[/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a kradnij i maluj... byle nie na różowo :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]cze ...........jestemy wrócone [/B][/COLOR][/FONT][/quote]
:multi:

[quote name='Selket']eeeeee...................a nie spocisz się??? [/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie ma takiej opcji.... poce sie tylko w kąpieli w wodzie wrzątku :cool1::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jessooosss.... gęsiej skóry dostałam :-o dość że na dworze tylko 20 stopni to ta mi tu jeszcze chłód sieje :shake::shake:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
Zgadzam się, dla mnie to stanowczo minimum akceptowalne :p u nas 26 ale duszno bo na deszcz się znów zanosi ... a jutro grillek rodzinny, będę miał super zajęcie grilla w deszczu rozpalać :roll: no ale kto jak nie ja da rade haha :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Selket']To musisz mieć trudne życie :calus:[/quote]
:evil_lol::evil_lol:

[quote name='Fenris']Zgadzam się, dla mnie to stanowczo minimum akceptowalne :p u nas 26 ale duszno bo na deszcz się znów zanosi ... a jutro grillek rodzinny, będę miał super zajęcie grilla w deszczu rozpalać :roll: no ale kto jak nie ja da rade haha :diabloti:[/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dasz rade nie ma to tamto ;) nooo 26 stopni to tak spoko- jak by mogło być o 10 więcej to już wogóle lux torpeda :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork']
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dasz rade nie ma to tamto ;) nooo 26 stopni to tak spoko- jak by mogło być o 10 więcej to już wogóle lux torpeda :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
Jasne że dam radę, w końcu jam piroman :diabloti: 26 ok byleby jeszcze lampa dawała ... a lampa siem co chwila chowie :-(
A 10 więcej ... mmm ... :p tak 30 to już ok :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]łapaj kffiatki:eviltong: [/B][/COLOR][/FONT][/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]złapane... nawet ich już na okno nie stawiam... stoją od tygodnia na ziemi :roll:



aaa zapomniałam se pochwalić jaki dostaliśmy prezent jak byliśmy u Sabciowych w niedzielke....
bratanica Sabciowej Panci dała nam rysuneczka

dzięki Izuś [/B][/COLOR][/FONT]:loveu:


[CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/218/390696c085004ebb.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/218/bdefa1a1e9189943.jpg[/IMG][/URL]

:multi::loveu::multi::loveu::multi:

[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...