Jump to content
Dogomania

CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...


clockwork

Recommended Posts

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]..
ale szczerze mówiąć... z moich znajomych zapsionych (pomijając dogomaniaczki) chyba nikt do takich spraw nie podchodzi tak jak my.... i tak wiele znajomków mówi mi ofen że mam korbe na punkcie psów...nikt nie rozumie o co chodzi.... :niewiem: [/B][/COLOR][/FONT][/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]Madziu ...nie trzeba być dogomaniakiem by pewne sprawy tak a nie inaczej odbierać .....to po prostu się MA W SOBIE ... [/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 28.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Alicja

    7335

  • clockwork

    6473

  • apple

    1311

  • agbar

    1137

Top Posters In This Topic

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Madziu ...nie trzeba być dogomaniakiem by pewne sprawy tak a nie inaczej odbierać .....to po prostu się MA W SOBIE ... [/B][/COLOR][/FONT][/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no chyba nie do końca... ja też wiele spraw, psich spraw, psiego nieszczęścia zrozumiałam dopiero po zagłębieniu się w dogo... zupełnie zmieniło się moje spojrzenie na świat w przeciągu 1,5 roku odkąd jestem na dogo... wcześniej nawet nie zdawałam sobie sprawy że jest AŻ TAK.. wiedziałam że nie jest sympatycznie, ale to co zobaczyłam poczytałam TU na dogo zmieniło całkowicie mój światopogląd :cool1:
dlatego zdaję sobie sprawę że ludzie z zewnątrz nie wiedzą o co mi biega i maja mnie za PSYchopate ......
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no chyba nie do końca... ja też wiele spraw, psich spraw, psiego nieszczęścia zrozumiałam dopiero po zagłębieniu się w dogo... zupełnie zmieniło się moje spojrzenie na świat w przeciągu 1,5 roku odkąd jestem na dogo... wcześniej nawet nie zdawałam sobie sprawy że jest AŻ TAK.. wiedziałam że nie jest sympatycznie, ale to co zobaczyłam poczytałam TU na dogo zmieniło całkowicie mój światopogląd :cool1:
dlatego zdaję sobie sprawę że ludzie z zewnątrz nie wiedzą o co mi biega i maja mnie za PSYchopate ......
[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]
A mi się wydaje , że większość spraw była dostrzegana przez nas zawsze tylko że z momentem wejścia na dogomanię wszystkie te sprawy zaczęły być przez nas dostrzegane w jaskrawszym świetle :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]witam :multi::multi:


Tak jest zawsze że człowiek zdaje sobie z pewnych sytuacje sprawę ale nie jest w stanie pojąć na jaką to dzieje się skale :roll:
ale to że nie możemy pomóc jednemu psu nie znaczy że nie jesteśmy dobrzy...pomyśl Madziu o tych psach, którym pomogłaś...przyczyniłaś się do tego że teraz są szczęśliwe.
Dla tych szczęśliwych psich oczu warto pomagać.
[/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Klockowa, rzuciłam takie hasło, bo jak mnie bezradność i głupota ludzka dobija, to biorę sprawy w swoje ręce. Na jesieni sterylizowałam koty na swoim osiedlu i tam, gdzie mamy działkę (w głowę pukała się cała wieś). Po prostu już nie mogłam znieść myśli, co tam się z maluchami dzieje. W zeszłą zimę wysterylizowałam psy podwórkowe u 2 rodzin (piękne ONkowe sunie, które najchętniej zabrałabym z bud i kojców). Fakt faktem, że w W-wie wiele akcji można zrobić na koszt miasta i tu jest na pewno łatwiej. Z tymi suniami sprawę postawiłam otwarcie: biorę, sterylizuję, odwożę, ale musicie zapłacić. Co sie nasłuchałam, to moje, ale nie widziałam innego wyjścia.

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-421.gif[/IMG][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Dzieńdobereczek ......[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-546.gif[/IMG]



[/B][/COLOR][/FONT][LEFT][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Może weź i mnie zmobilizuj co bym wylazła zw spsem na psacer :roll:...
[/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]i jak Klocusiowa łapeczka :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT]
[/LEFT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwop']Pierwszy raz jestem na twoim watku :) Sliczny ten clockwork! On taki morderca jak i ty "dziwnie" wygladasz Madzia :bigcool:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: to pewnie też Cię nastraszyła jaka to ONA dziwnie wyglądająca ;)...ot taki skromniutki człowieczek ....;):loveu:
a Klocus :loveu:to taki morderca jakz koziej poopy trąba :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

:-(
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=blue][B]wróciłam... poszłam na zakupy, wydałam kase- najlepszy sposób na handre i wróciłam.... [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[B][SIZE=2][FONT=Arial][COLOR=blue]dzięki za miłe słowa, ale i tak nie wiem jak przemówić do rozumu tak bliskiej mi osoby..... zadręczam się bo psina długo nie pożyje... wykończą ją te porody... ale co tam... zostawią sobie szceniaka czy 2 a tamta niech zdycha :shake::-([/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/quote]


[B][COLOR=darkred]ja tego też nie rozumiem i nie zrozumiem nigdy............ale może pogadaj jeszcze raz , że szkoda suki, może jak ich nie stać na sterylke niech jej blokade raz na pól roku daja......jest tańsza a u suk skuteczna [/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkred]ale ludzi nie zmienisz tak łatwo bo to im musi sie chcieć.......a po co?[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkred]jak od pokoleń psy w ich domach były tak traktowane nie widzą nic złego w rodzeniu przez suke szczeniorów, jedyne co im przeszkadza to co z nimi zrobic:angryy:[/COLOR][/B]
[B][/B]
[B][/B]
[B][COLOR=darkred]trzym się ciepło, :loveu::loveu:[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwop']Pierwszy raz jestem na twoim watku :) Sliczny ten clockwork! On taki morderca jak i ty "dziwnie" wygladasz Madzia :bigcool:[/quote]

buhahhahahahha:evil_lol::evil_lol:




Chlorkowa.....czesc stara chora pomarszczona torbo:loveu:
EDIT: bo iwop mi tu piorunami grozi z niebios....wyjasniam: powitanie jest dla Chlorkowej....:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][CENTER][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-421.gif[/IMG][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Dzieńdobereczek ......[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-546.gif[/IMG]



[/B][/COLOR][/FONT][LEFT][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Może weź i mnie zmobilizuj co bym wylazła zw spsem na psacer :roll:...
[/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]i jak Klocusiowa łapeczka :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT]
[/LEFT]
[/CENTER]
[/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]raz kuleje raz nie... :niewiem:
a ty idź już z tym psem !!! :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
[quote name='iwop']Pierwszy raz jestem na twoim watku :) Sliczny ten clockwork! On taki morderca jak i ty "dziwnie" wygladasz Madzia :bigcool:[/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jacieeeeeee... Iwonka!!!! witamy w naszych czarno zielonych progach :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol: to pewnie też Cię nastraszyła jaka to ONA dziwnie wyglądająca ;)...ot taki skromniutki człowieczek ....;)
a Klocus :loveu:to taki morderca jakz koziej poopy trąba :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie wystraszyła ino poinformowałam grzecznie żeby sie Iwonka nie wystraszyła mnie bo wyróżniam się z tłumu... nie wygladam na grzeczną dziewczynkę :grins: wtedy jeszcze nie wiedziałam że to pani psorka więc ma z takimi do czynienia na codzień ;)
[/B][/COLOR][/FONT]
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Hej Klocusie - wstawamy[IMG]http://www.msos.waw.pl/images/smilies/msos/clapping.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/B]
:loveu:[/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wstałam... właśnie :roll::oops:[/B][/COLOR][/FONT]
[quote name='BeaC']:-(



[B][COLOR=darkred]ja tego też nie rozumiem i nie zrozumiem nigdy............ale może pogadaj jeszcze raz , że szkoda suki, może jak ich nie stać na sterylke niech jej blokade raz na pól roku daja......jest tańsza a u suk skuteczna [/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkred]ale ludzi nie zmienisz tak łatwo bo to im musi sie chcieć.......a po co?[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkred]jak od pokoleń psy w ich domach były tak traktowane nie widzą nic złego w rodzeniu przez suke szczeniorów, jedyne co im przeszkadza to co z nimi zrobic:angryy:[/COLOR][/B]


[B][COLOR=darkred]trzym się ciepło, :loveu::loveu:[/COLOR][/B][/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie to że musi im się chciać ale, muszą widzieć powód i cel.... a oni ne widzą.... będę naciskać... jak tylko tam pojedziemy to pogadam z mamą kolesia....[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='agbar']


Chlorkowa.....czesc stara chora pomarszczona torbo:loveu:
EDIT: bo iwop mi tu piorunami grozi z niebios....wyjasniam: powitanie jest dla Chlorkowej....:)[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cze stara ruro ty moja :loveu: Iwonka tu pierwszy raz więc nie wie że my sobie tak słodzimy :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]raz kuleje raz nie... :niewiem:
a ty idź już z tym psem !!! :cool1:

[COLOR=Red]a dzień dobry to Cie nie nauczyli mówić w przedszkolu [/COLOR][/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:cool1:
[COLOR=Red]a tak się ładnie ukłoniłam [/COLOR][/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][COLOR=Red]:razz:


[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]
[COLOR=Red]byłam :razz:...Klocunia też wyprowadzić :roll:[/COLOR]
[/B][/COLOR][/FONT]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie wystraszyła ino poinformowałam grzecznie żeby sie Iwonka nie wystraszyła mnie bo wyróżniam się z tłumu... nie wygladam na grzeczną dziewczynkę :grins: wtedy jeszcze nie wiedziałam że to pani psorka więc ma z takimi do czynienia na codzień ;)

[COLOR=Red]moja przyjazna duszyczka :loveu:[/COLOR]
[/B][/COLOR][/FONT]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wstałam... właśnie :roll::oops:

[COLOR=Red]wiem :grins:[/COLOR]
[/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie to że musi im się chciać ale, muszą widzieć powód i cel.... a oni ne widzą.... będę naciskać... jak tylko tam pojedziemy to pogadam z mamą kolesia....

[COLOR=Red]naciskaj :mad::mad::mad:[/COLOR]
[/B][/COLOR][/FONT]


[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cze stara ruro ty moja :loveu: Iwonka tu pierwszy raz więc nie wie że my sobie tak słodzimy :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]rura z kolankiem :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]rura z kolankiem :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]rurka z kremem...







przeterminowana :diabloti::diabloti:


dziiiiiieeeeeńńńńń doooooobryyyyyy ALLU!! zapomniałam co mnie w siećkolu uczyli:oops:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwop']noo pozory mylą... fajnie go nazywasz - Klocuś :p[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]bo to jest taki Klocuś :loveu::loveu::loveu:...jak mnie przysiadł ...ot tak sobie na kolanka u Cioteczki to tchu mnie zabrakło :oops::roll::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]rurka z kremem...







przeterminowana :diabloti::diabloti:

[COLOR=Red]z salmonellą :razz::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR]


dziiiiiieeeeeńńńńń doooooobryyyyyy ALLU!! zapomniałam co mnie w siećkolu uczyli:oops:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:grins:
no bom myślała że w Jebiu inaczej uczą :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]bo to jest taki Klocuś :loveu::loveu::loveu:...jak mnie przysiadł ...ot tak sobie na kolanka u Cioteczki to tchu mnie zabrakło :oops::roll::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]oj tam od razu..... :shake::shake: to pomówienia... Klocuś to nieco spasiony jorczek.... toszke ponad 6[COLOR=Cyan]0[/COLOR] kilo :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]oj tam od razu..... :shake::shake: to pomówienia... Klocuś to nieco spasiony jorczek.... toszke ponad 6[COLOR=Cyan]0[/COLOR] kilo :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]
:loveu::loveu:no przeca ja nic nie mówie ...to taki słodki ciężar :loveu::loveu::loveu:





aha ale siniaka mam jak dostałam we wtorek z ogonka po udku :razz::razz:
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...