Jump to content
Dogomania

Nowy Sącz - MA TYLKO ŁAŃCUCH I PARĘ CEGIEŁ - SUCZKA LADY i jej dwie koleżanki


Szami

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wiesz, gdy obejrzałam wypowiedź TOZówki w Korabiewicach, jakoś naszła mnie ochota, żeby to Towarzystwo Olewające Zwierzęta gdzieś wysłać bez biletu powrotnego.
Np. do Korabiewic, do tych apartamentów, które otaczały luksusami zwierzęta, do tych wypasionych posiłków, których nie mogły zjeść z przejedzenia... I poprosic o wywiad jedno ze zwierząt, aby oceniło luksusy stworzone pensjonariuszom z TOZu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inga.mm']Wiesz, gdy obejrzałam wypowiedź TOZówki w Korabiewicach, jakoś naszła mnie ochota, żeby to Towarzystwo Olewające Zwierzęta gdzieś wysłać bez biletu powrotnego.
Np. do Korabiewic, do tych apartamentów, które otaczały luksusami zwierzęta, do tych wypasionych posiłków, których nie mogły zjeść z przejedzenia... I poprosic o wywiad jedno ze zwierząt, aby oceniło luksusy stworzone pensjonariuszom z TOZu[/QUOTE]

Inga.. jak nie znasz działań KTOZ-u to nie szkaluj nas.. Nie jesteśmy oddziałem TOZ-u, tylko osobną organizacją. Nie byliśmy w Korabiewicach więc nie wrzucaj nas do jednego wora z innymi organizacjami... Macie jakieś pytania co do tej interwencji, zachęcam do telefonu do inspektorów którzy byli na miejscu..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ataK']Z tego co wiem, był ktoś u suczek z krakowskiego TOZu i uznał, że warunki nie są najgorsze... Tyle wiem od Szami...[/QUOTE]

nie do końca było tak jak mówisz. Rozmawiałam z inspektorami którzy byli na miejscu. Ale nie jest to sprawa do pisania na forum. zapraszam tel do mnie jest znany chyba ;)

Link to comment
Share on other sites

A ja dziś miałam dzień ganiania i teraz z grubsza ogarniam wątki... Do Szami nie dzwoniłam... Chyba też nie mam Twojego numeru, ale poszperam w notatkach :) Dziś natomiast w mieście widziałąm ogłoszenie, że jedna z tych suczek - Łajka szuka domu... Widziałam tę Łajkę tuż po sterylce, w tym samym dniu była cięta moja Milka.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...