Jump to content
Dogomania

Jogi i Gulek- dwa staruszki oddane do azylu na stare lata. Potrzebne wsparcie!


Angel

Recommended Posts

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[URL="javascript:void(0);"][IMG]http://i1209.photobucket.com/albums/cc382/wildwolfhowling/plakatA4.jpg[/IMG][/URL]
[COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma]Przepraszam, że nie w temacie…[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma]Oto piękny plakat zachęcający wszystkich do udziału w Dniu Kundelka w naszym schronie Serdecznie zapraszamy, naprawdę warto. Przewidywana moc atrakcji a największą będę oczywiście nasze rozkoszne psiaki
UWAGA! Komplet szczepień (bez wścieklizny) za 35 zł [/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ookami'][URL="javascript:void(0);"][IMG]http://i1209.photobucket.com/albums/cc382/wildwolfhowling/plakatA4.jpg[/IMG][/URL]
[COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma]Przepraszam, że nie w temacie…[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma]Oto piękny plakat zachęcający wszystkich do udziału w Dniu Kundelka w naszym schronie Serdecznie zapraszamy, naprawdę warto. Przewidywana moc atrakcji a największą będę oczywiście nasze rozkoszne psiaki
UWAGA! Komplet szczepień (bez wścieklizny) za 35 zł [/FONT][/COLOR][/QUOTE]

może taką akcje możnaby zrobić w naszym schronisku ? :)

Link to comment
Share on other sites

Szyna dzięki za banerek:-)
Kasimaga była u staruszków wczoraj, ja wybieram się pod koniec tygodnia, napiszę co tam u nich, chociaż nacodzień widuję się z Panią gdzie są na DT i wiem, że u nich wszystko ok.
A co do dni Kundelka w naszym schronisku, to oczywiście pomysł super - będzie trzeba odwiedzić Swarzędz i podpatrzeć to może na wiosnę pomyślimy o czymś takim u nas, bo zimą to chyba mogłoby być ciężko z frekwencją.
Angel mam już kolejne produkty na następny bazarek - porobię zdjęcia i prześlę do Ciebie.

Link to comment
Share on other sites

Ana666 dziękujemy za bazarek:-)

Byłam dziś u naszych chłopaków, zawiozłam jedzonko...Jogi dzisiaj się opalał - leżał na ogrodzie i jak słonko zmieniało swoje świecenie to Jogi zmieniał swoje miejsce leżenia - czyżby się opalał?

A Gulek jak przyjechał to spał - rozmawiałam z Panią Elą w kuchni, a tu nagle Gulek zawitał w drzwiach i przyszedł się przywitać - czy ona aby nie oszukuje, że nie widzi i nie słyszy??? :-)

Pozdrowiłam oba psiaki od Cioteczek z wątku - wpadnę do nich w przyszłym tygodniu.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie,

jutro za dnia pojadę do naszych chłopaków, kolejna dostawa jedzonka - dam Wam potem znać jak się mają i może kilka zdjęć zrobię.

Zapraszam cały czas na bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/216253-kosmetyki-ksi%C4%85%C5%BCki-ciuszki-KROKOMIERZE-i-inne-na-dwa-staruszki!-do-15.11.2011-***[/url]

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki proszę o podpowiedź jak mogę zawiesić banerek - chciałabym mieć banerek naszych staruszków, ale ja ciapka nie wiem jak to zrobić.
Zdjęcia już umiem wklejać, ale z banerkami nadal pustka w głowie - z góry dziękuje za pomoc.
W weekend będę u naszych chłopaków - Jogi został zaszepiony - już był czas na niego - dzielny był chłopak:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madzik34']Cioteczki proszę o podpowiedź jak mogę zawiesić banerek - chciałabym mieć banerek naszych staruszków, ale ja ciapka nie wiem jak to zrobić.
Zdjęcia już umiem wklejać, ale z banerkami nadal pustka w głowie - z góry dziękuje za pomoc.
W weekend będę u naszych chłopaków - Jogi został zaszepiony - już był czas na niego - dzielny był chłopak:-)[/QUOTE]

Madzik , zabij mnie . Myślałam , że mam instrukcję banerkową , ale niestety musiałam wykasować . Mój syn ma w głowie i to on mi wstawia banerki . Jak do jutra nikt Ci nie prześle instrukcji to może uda mi się młodego zmusić :) do spisania tej instrukcji .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piesia']Madzik , zabij mnie . Myślałam , że mam instrukcję banerkową , ale niestety musiałam wykasować . Mój syn ma w głowie i to on mi wstawia banerki . Jak do jutra nikt Ci nie prześle instrukcji to może uda mi się młodego zmusić :) do spisania tej instrukcji .[/QUOTE]

Piesia zabijać na razie nie będę - w razie czego daj mi znać czy Mikołaj będzie z Tobą w sobotę w schronisku, to wezmę kompa ze sobą i poproszę Go, żeby mi pokazał jak to się robi:-)
Buziaki dla całej twej psiej rodzinki, szczególne dla Broneczka:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madzik34']Piesia zabijać na razie nie będę - w razie czego daj mi znać czy Mikołaj będzie z Tobą w sobotę w schronisku, to wezmę kompa ze sobą i poproszę Go, żeby mi pokazał jak to się robi:-)
Buziaki dla całej twej psiej rodzinki, szczególne dla Broneczka:-)[/QUOTE]
Mój Miki powiedział , że Ci pokaże jak się wstawia banerki w sobotę w schronie :) .

Głupole ucałowane , szczególnie Broneczek . Nie wiem czemu te szczególne ucałowania nie były skierowane do Skubiego :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piesia']Mój Miki powiedział , że Ci pokaże jak się wstawia banerki w sobotę w schronie :) .

Głupole ucałowane , szczególnie Broneczek . Nie wiem czemu te szczególne ucałowania nie były skierowane do Skubiego :evil_lol:[/QUOTE]
Super, mam nadzieję, ze nie zapomnę kompa...no co Ty Skubusia też ucałuj, chociaż w łóżeczku razem nie leżeliśmy:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madzik34']Super, mam nadzieję, ze nie zapomnę kompa...no co Ty Skubusia też ucałuj, chociaż w łóżeczku razem nie leżeliśmy:-)[/QUOTE]
Jak mógł leżeć w łóżeczku skoro Twoich butów pilnował ?:evil_lol:

A co tam u naszych staruszków ? Może byś mnie kiedyś zabrała do nich jak będziesz jechała :) ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piesia']Jak mógł leżeć w łóżeczku skoro Twoich butów pilnował ?:evil_lol:

A co tam u naszych staruszków ? Może byś mnie kiedyś zabrała do nich jak będziesz jechała :) ?[/QUOTE]

Chyba lepiej pachniały niż ja:-)
A do staruszków zapraszam, zobaczymy jak nam w niedzielę pójdzie, a jak nie damy rady to może w następny weekend wspólnie je odwiedzimy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ana666']Dziewczyny poproszę o numer konta, z mojego bazarku jest 20zł na psiaki. może nie powalająca kwota ale zawsze coś...[/QUOTE]

Ana wielkie dzięki, 20 zł to zawsze coś, ale najważniejsze jest zaangażowanie za które dziękujemy.
Angel wyśle do Ciebie nr konta.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...