Jump to content
Dogomania

Pierwszy wyjazd :)


kasiam_

Recommended Posts

Wiem, wiem... Wakcje daleko... ale nalezy sie wczesniej zorientowac w temacie, co nie???Nie jestem pelnoletnia, a chcialabym pojechac z moim kochanym pieseczkiem do gor stolowych... Nie wiem, czy bede mogla z nim szalec na szlaku, czy nas wpuszcza... Poza tym pies przed wyjazdem bedzie szkolony na PT1, ma wszystkie szczepienia (na wscieklizne i 2x na choroby "popularne"), jest zdrowy (akurat teraz ma jakis wirus, ale bierze leki i wet powiedzial, ze to nic takiego)...
Chyba bedziemy pod namiotami (yahoo), co trzeba zabrac na te podroz i wogole jak sie przygotowac...
P.S.JA nie jade na te podroz sama tylko na takie jakby kolonie (wiecie... moja ciocia to organizator, wiec z zabraniem psa nie bedzie problemu ;) )
Podroz autobusem (i przeciez jest jeden postoj,chociaz jak bedziemy tam jechac 4 godziny to sama nie wiem czy ktos wogole wpadnie na ten pomysl...)
Aaaa, zapomnialam dodac, ze Bruno ma ok.roczek, jest to, ovcar kraski i jest bardzo, bardzo lagodniutki...
Prosze o wiele odpowiedzi, moga byc na pw... :)

Link to comment
Share on other sites

Wtrące się ;D Tak bezczelnie xD
Ja Mam zamiar jechac z Moimi psami w Ferie zimowe do Wisły... dokładnie ośrodek turystyczny PTTK. Można tam mnieć psy w pokojach :)
Wiem jak Tam jest.
Na poczatek wydaje Ci sie ze to rudera(inaczej wyg;ląda na fotkach a inaczej na live) ALE jednak jest tam super^^
Wisła..pełno miejsca dla psów..jeśli chodzi o szlaki..tereny...
warto tam jechać..
naprawde..
Nocleg- w pokoju bez łazienki 20 zł.za nastpępne po 18 zł.
z łazienką 30 złotych :) nastpene chyba po 28.;)
w cenie jest SAM nocleg..
ale..śniadania masz po 8 złotych..takie pełnowartościowe...wiesz...chleb..masełko..szyneczki..serki..dżem. itd:)
naprawde sie opłaca :) sa piękne widoki..': jeśli zechcesz wkleje tu zdjecia :):):)
warto jechać tam gdzie pewne nie?:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiam']Wiem, wiem... Wakcje daleko... ale nalezy sie wczesniej zorientowac w temacie, co nie???Nie jestem pelnoletnia, a chcialabym pojechac z moim kochanym pieseczkiem do gor stolowych... Nie wiem, czy bede mogla z nim szalec na szlaku, czy nas wpuszcza[/quote]

Wpuszczą:lol: .
My latem z naszymi dwoma chodziliśmy po górach. Nie ma zakazu wpuszczania psów na szlaki turystyczne. Sporo ludzi wędruje z psami (oczywiście na smyczy - park narodowy itp.).

Link to comment
Share on other sites

Bardzo fajnieby bylo, jakbys powklejala te zdjatka... mozesz napisac konkretnie wszystko??? wielkie i serdeczne dzieki :)

A jescze mam mini-sloweczko do basi :)
wiesz czytalam jakis tam regulamin parku gor stolowych... a wlasciwie dwa, ktore calkowicie sie wykluczaja...
a wiec pierwszy brzmi tak:

zabrania sie wprowadzania psów na obszary objęte ochroną ścisłą i czynną, z wyjątkiem
miejsc wyznaczonych w planie ochrony oraz psów pasterskich wprowadzanych na
obszary objęte ochroną czynną, na których plan ochrony albo zadania ochronne
dopuszczają wypas; (ze str. [url]http://www.pngs.pulsar.net.pl/regul.htm[/url])

a drugi:
zabrania sie wprowadzania psów i innych zwierząt bez uwięzi, (wpisalam w google "regulamin parku narodowego gor stolowych i pierwsze co tam wyskoczylo to nacisnelam)

I wlasciwie nie wiem co robic... Moga mnie z tamtad wyrzucic?? Nie no kurcze, nie chce tam jechac, a pozniej sie smucic z powodu, ze nie moge z brunem polazic po gorach...
Oczywiscie wiem, kaganiec, smycz, obroza... i sie z tym w 100% zgadzam...

A i dziekuje wam bardzo, bardzo serdecznie... Za pomoc :)
zycze milego dnia :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

NA LETNIE WAKACJE Z PSEM TO TYLKO DO CHORWACJI!TAM JEST RAJ DLA PSÓW WSZEDZIE MOŻNA Z NIMI WEJŚĆ - RESTAURACJA, HOTEL, STATEK. Z NICZYM NIE MA PROBLEMÓW A WIECZORAMI NA SPACERZE MOŻNA SPOTKAĆ PSY WSZYSTKICH RAs:) OCZYWIŚCIE SĄ MIEJSCA W KTÓRYCH PSY MOGĄ SIĘ KOMPAĆ POPROSTU REWELACJA
CO DO ZIMOWYCH WYJAZDÓW W TYM ROKU JEDZIEMY NA SŁOWACJE Z NASZYM FAFIKIEM JAK WRÓCIMY ZDAM RELACJE I OPISZE SZCZEGÓŁY.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo,bardzo sie ciesze, ze tak licznie odpowiedzieliscie mi :)To milo z waszej strony...

Ale mozecie odpowiedziec mi na kilka pytań??
(Wcale nie bawię w 100 pytan do...)
1. Co trzeba zabrać
2.Jak sie zachowac w tym autobusie.
3. Co zrobic jak w obcym miejscu pies zachoruje
4.Co zabrac pod te namioty...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ja w wakacje wybieram sie na Mazury <tam mieszkam> na obóz z psem, do Rynu. Na 2 tyg. Też zabardzo nie wiem co zabrać, będe zFoxim pierwszy raz na tak długim wyjeździe i boje sie, że mi się rozchoruje lub ucieknie. Nie wiem tez co wziąśc ze soba... przy okazji i mi poradźcie ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...