Jump to content
Dogomania

Stareńki Cyganek - już nie gaśnie w schronisku... POJECHAŁ DO DOMU STAŁEGO!!! Za TM


Romka

Recommended Posts

  • Replies 305
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wrzucę jeszcze takie zdjęcia Cyganka,które dostałam od Cygusi,jak załadują mi się pozostałe,będą jeszcze inne.:p

A oto Cyganek:
[IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/1a15cb979f705099b70b79bbe33c1b0f,10,19,0.jpg[/IMG][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/489c2561e0dfe67ee70f346e506f012b,10,19,0.jpg[/IMG][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/b74a0f6ee47264afa8df813474b10a06,10,19,0.jpg[/IMG][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/10e9cf11854b0781270df458d542be11,10,19,0.jpg[/IMG]

ZACHWYCAĆ SIĘ PROSZĘ!:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inga.mm']Marycha, gdzie Ty byłaś, gdy Cię nie było?

Danke, prosimy o propagandę, choc podobno juz sie tłumaczą[/QUOTE]

Inguś przegrywam z brakiem! Czasu!!!!
Ale tu cudowne wieści, grzybuś w domku kochanym, dobrze, że ma emeryturkę w takich warunkach, DZIĘKUJEMY:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romka']Cyganek jest w raju,ale jego stan zdrowia jest bardzo poważny.Ma chore serduszko,nerki,wątrobę,przerośnięty gruczoł prostaty.Cyganek jest po prostu bardzo stary.Dobrze,że ma choć teraz kochający dom.[/QUOTE]
jest poprawa :) mam nadzieję, że niechwilowa, ale jest poprawa!
Cyganek po otrzymaniu w sobotę bardzo silnego leku przeciwzapalnego, zaczął załatwiać swoje potrzeby fizjologiczne. Zaczął chodzić i co zauważyłam nawet przestał kuleć na przednią łapkę. Apetyt wrócił do normy a nawet się poprawił.
Widać że dziadek ma lepszy humor, co przejawia się jego gonitwami z Nescą i tarzaniem na podłodze, ale niestety na zbyt wiele nie może sobie pozwolić ponieważ zaraz dostaje ataku kaszlu.
Będzie dobrze! nie pozwolę mu się poddać! Do chwili kiedy to wszystko nie będzie mu sprawiać bólu którego niemożna się pozbyć, będziemy o niego walczyć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cyguś']wczoraj odebrałam zdjęcie z poczty, bardzo dziękujemy
czy na jakieś konto mogę zwrócić kwotę za przesyłkę?[/QUOTE]
Cyguś,no przecież on ci także mój...żadnej kwoty nie trzeba zwracać...dziękuję,że troszczysz się o Cyganka.:lol:

Link to comment
Share on other sites

apetyt cały czas dopisuje! nereczki i jelita pracują! przestał podkrwawiać! wygląda na to, że ostry stan zapalny gruczołu prostaty minął :multi: ale , żeby nie było zbyt radośnie Cyganek zaczął utykać z powrotem na przednią łapkę :-(
z dobrych wiadomości to jeszcze to, że Cyganek ma nową odwzajemnianą miłość :cool3: suńka jest po bardzo dużych przejściach i też tak jak on została teraz adoptowana przez znajomych. psiaki jak tylko się widzą zapominają o wszystkich swoich dolegliwościach i zabawa idzie na całego! nawet jeśli chodzi o Nesce to jeśli tylko jakiś psiak podchodzi do niej to nasz emeryt zapomina o wszystkim i staje w jej obronie

cały czas chodzimy i powtarzamy z mężęm, że będzie dobrze!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cyguś']apetyt cały czas dopisuje! nereczki i jelita pracują! przestał podkrwawiać! wygląda na to, że ostry stan zapalny gruczołu prostaty minął :multi: ale , żeby nie było zbyt radośnie Cyganek zaczął utykać z powrotem na przednią łapkę :-(
z dobrych wiadomości to jeszcze to, że Cyganek ma nową odwzajemnianą miłość :cool3: suńka jest po bardzo dużych przejściach i też tak jak on została teraz adoptowana przez znajomych. psiaki jak tylko się widzą zapominają o wszystkich swoich dolegliwościach i zabawa idzie na całego! nawet jeśli chodzi o Nesce to jeśli tylko jakiś psiak podchodzi do niej to nasz emeryt zapomina o wszystkim i staje w jej obronie

cały czas chodzimy i powtarzamy z mężęm, że będzie dobrze!!![/QUOTE]
Będzie dobrze!Kochany maluch!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...