Jump to content
Dogomania

Galeria Hexsiastej


HexaWHWT

Recommended Posts

  • Replies 171
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Silky123']Jaka ona jest słodziutka. :loveu: :loveu:
A co Hexia ma za superową zabawkę? :razz:[/QUOTE]

A jaka niegrzeczna. :D wczoraj zjadła mojej mamie buta :angryy: do tej pory łazi obrażona :mad:
A zabawka to Petstages mini cool chew :) Tylko to zabawka dla szczeniora ząbkującego :cool3: no i zabawka ogólnie egzamin zdała. Wytrzymała największe ugryzienia :razz: super, super! Ogólnie polecają aby zabawkę schłodzić w zamrażalce i wtedy rzekomo szczeniaki mają dopiero frajdę. Nigdy nie próbowałam, a szkoda :oops:

Fajna jest i mocna, baaardzo mocna ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HexaWHWT']A jaka niegrzeczna. :D wczoraj zjadła mojej mamie buta :angryy: do tej pory łazi obrażona :mad:
A zabawka to Petstages mini cool chew :) Tylko to zabawka dla szczeniora ząbkującego :cool3: no i zabawka ogólnie egzamin zdała. Wytrzymała największe ugryzienia :razz: super, super! Ogólnie polecają aby zabawkę schłodzić w zamrażalce i wtedy rzekomo szczeniaki mają dopiero frajdę. Nigdy nie próbowałam, a szkoda :oops:

Fajna jest i mocna, baaardzo mocna ;)[/QUOTE]
Wypróbuje to jak będę mieć kluche. ;)

Link to comment
Share on other sites

Oprócz dysków to tak średnio, ale Cody nie ma wszystkich i sobie bierze kiedy chcę. Ja w danym dniu wybieram jaką chcę się z nim bawić i jemu to odpowiada. Ostatnio nasza kolekcja się pomniejszyła się, bo oddałam dość dużo zabawek, którymi Cody nie chce się bawić do schroniska. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Silky123']Oprócz dysków to tak średnio, ale Cody nie ma wszystkich i sobie bierze kiedy chcę. Ja w danym dniu wybieram jaką chcę się z nim bawić i jemu to odpowiada. Ostatnio nasza kolekcja się pomniejszyła się, bo oddałam dość dużo zabawek, którymi Cody nie chce się bawić do schroniska. :)[/QUOTE]

No i dobrze ;) moja to raczej woli bawić się wtedy kiedy ktoś jej porzuca :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Glaria']Bejca miała takiego hantelka do żucia z pętlami :p fajne są te zabawki , jak tylko będe w kakadu kupię jej jakiegoś[/QUOTE]

Pewnie mini easy toss ring ;) mnie się one nie podobają. Wolę orki :D ale co by nie powiedzieć nasz mini cool chew jest super hiper :) A nasza mini orka ball with rope (chyba tak się pisze?) zaginęła! mam nadzieję, że się znajdzie bo to super zabawka. Jestem ciekawa czy ringa z petstagesa są dobre (?) może ktoś miał? Dotykałam multi mixture chew ring i wyglądał na dość solidnego. Może kupię (?) A te z serii petbrands też są fajne :loveu: A dokładnie sea - żółwik :razz: nawet sobie go lekko targałam i dotykałam i w ogóle...super zabawki, ja tam w sklepie to zawsze nad nimi stoję :evil_lol: tylko jakbym tak kupowała wszystkie, które wydają mi się fajne to bym chyba zbankrutowała :diabloti:
A co do tego żółwika to pewnie by go nie było bo raczej zainteresowałby Hesię :cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...