Jump to content
Dogomania

Szukam bulteriera


Miniusia

Recommended Posts

Szukam szczeniaka z rodowodem , ale nie wzocowego.

Pies musi byc przyjazny do wszystkich zwierząt domowych ponieważ posiadam 3 koty oraz królika.

Dlaczego nie wzorcowy ??
Poniewaz nie chcę psa od pseudo hodowcy otraz nie chcę og wystawiać.

Liczę też na to,że rodowodowy - nie wzorcowy jest tańszy.

Nie mogę wydać 3500 tys. na psa.
Moja wypłata tego nie obejmuje .

Najlepiej jesi pies będzie ze sląska lub jego okolic.

Kontakt :
PW
mail [email][email protected][/email]

Najlepiej jeŚli będze psem, ale sukę też mogę przyjąć.

Miło by była jakby Ście dodali :
Opis
Gdzie przebywa pies
Płeć

Szukam szczeniąt

Link to comment
Share on other sites

To najlepiej będzie chyba podzwonić do hodowli w których są aktualnie mioty i popytać o szczeniaka "na kolanka" ;) bo wątpię by zaglądali tu wszyscy hodowcy bulli.

Cieszę się, że są osoby, którym zależy na takim rozwiązaniu zamiast pójścia na łatwiznę i zakupu psiaka z pseudo ;)
Dodam tylko, że jeśli chodzi o szczeniaka, to trudno powiedzieć, czy jest przyjazny wobec kotów czy królików - to już będzie bardziej kwestia Twojej pracy z nim pod tym kątem. Jeśli wychowa się razem z Twoimi zwierzakami od małego, to nie powinno być problemów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Miniusia']Szukam szczeniaka z rodowodem , ale nie wzocowego.

Pies musi byc przyjazny do wszystkich zwierząt domowych ponieważ posiadam 3 koty oraz królika.

Dlaczego nie wzorcowy ??
Poniewaz nie chcę psa od pseudo hodowcy otraz nie chcę og wystawiać.

Liczę też na to,że rodowodowy - nie wzorcowy jest tańszy.

Nie mogę wydać 3500 tys. na psa.
Moja wypłata tego nie obejmuje .

Najlepiej jesi pies będzie ze sląska lub jego okolic.

Kontakt :
PW
mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Najlepiej jeŚli będze psem, ale sukę też mogę przyjąć.

Miło by była jakby Ście dodali :
Opis
Gdzie przebywa pies
Płeć

Szukam szczeniąt[/QUOTE]
[B]Ręce mi opadły.Zero własnej inicjatywy.[/B]

Po pierwsze,mam nadzieję,że decyzja o zakupie tej rasy jest przemyślana,a Ty posiadasz odpowiednią wiedzę by móc zająć się bulterierem.To nie są psy łatwe w wychowaniu o czym może świadczyć fakt wielu psów oddanych do adopcji. Wielu nie jest w stanie podołać,wielu jest rozczarowanych absorbującym charakterem bulteriera.Polecam pojawić się na forum stricte bullterierów,które znajdziesz w sieci. Poczytasz o potencjalnych problemach jakie mogą wyniknąć z błędów wychowawczych.Znałam takich "wielbicieli "rasy ,którzy gdzieś coś przeczytali o bullach,więcej sobie dopowiedzieli,a po tygodniu poddawali sie bo pies ich przerastał.Zastanów się,a najlepiej poobcuj z jakimś bullem.Bo wiesz,filmiki w necie i zdjęcia nie oddają natury psa.

Twój brak elementarnej wiedzy mnie poraził. To czy pies będzie tolerował inne stworzenia zależy wyłącznie od wychowania,bo przecież większość szczeniąt akceptuje inne zwierzaki. Szeczególnie u 8 tyg psa ciężko stwierdzić czy za 3 lata po przebywaniu z nowym właścicielem nadal będzie kochał inne stworzenia.

Jeśli chodzi o choroby,to nikt nie daje gwarancji na zdrowie psa,bo to nie zabawka fabryczna.Szanse na zdrowego psa wzrastają jeśli zdecydujesz się na szczenię z hodowli gdzie rodzice przebadani są na choroby trawiące rasę...ale jak widać,nie interesuje Cię samodzielny wybór hodowcy i nie zadałaś sobie minimum wysiłku.

[B]Moja rada?Rusz tyłek na wystawę ,porozmawiaj z hodowcami,pooglądaj psy,poczytaj forum bullterrierów,poprzeglądaj ogłoszenia o miotach i zdecyduj się na psa...za jakieś dwa lata jak będziesz świadoma na jakiego psa się decydujesz.[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...