Jump to content
Dogomania

Max nie ma na hotel..co z Nim bedzie..brakuje 180zl mies..pilnie ogloszenia i DS


Lu_Gosiak

Recommended Posts

napisalam z pytaniem o miejsce w hoteliku w 3 miejsca....nie wiem juz co robie,ale wiem,ze swiat sie temu psu zawali jak trafi do schronu,po co ma zyc w zasadzie....robimy wszystko zeby wyciagnac rozne psiaki ze schronu a teraz damy tam te bide??tylko prosze niech nikt nie mysli,ze ja mam jakies pretensje do cioci Sentir!!!!Jestes kochana bo dajesz pomoc tylu psiakom!!!!!!..........Licze,ze moze sie ktos odezwie....................

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lolalola']napisalam z pytaniem o miejsce w hoteliku w 3 miejsca....nie wiem juz co robie,ale wiem,ze swiat sie temu psu zawali jak trafi do schronu,po co ma zyc w zasadzie....robimy wszystko zeby wyciagnac rozne psiaki ze schronu a teraz damy tam te bide??tylko prosze niech nikt nie mysli,ze ja mam jakies pretensje do cioci Sentir!!!!Jestes kochana bo dajesz pomoc tylu psiakom!!!!!!..........Licze,ze moze sie ktos odezwie....................[/QUOTE]

tak ale teraz pytaie kto zaplaci za hotelik???

Link to comment
Share on other sites

SEntir miała wcześniej szczeniaki z suką i wiedziała ,że Max zajmie jakieś miejsce. Ja odradzałam branie go do niej ,bo wiedziałam ile psów posiada i wiele razy widziałam juz takie akcje....i spodziewałam sie tego, że pies szybko będzie musiał zniknąc. Jest mi bardzo przykro ,że tak sie stało.... Tłumaczyłam ,ale Santir nie posłuchała.Teraz w związku z tym problem jast taki że..... Max wraca w sobote lub niedzielę (nie wiem kiedy Santir Go odprowadzi)do gminnego kojca a stamtąd po paru dniach jedzie do Miedar. Tam już wiecie jak traktuje sie psy. Sorry za bezwzgldna szczerość ,ale mało kiedy byłam tak zła jak teraz. Nie mamy miejsca...nie mamy kasy na hotel. Max jest skazany na Miedary.I jeszcze jedno..... póki co..... Otoz Animals płaci za utrzymanie Maxa....więc jeżeli ktoś chce wpłacać na Niego kasę to tylko na konto organizacji.... ponieważ inspektorom nie wolno korzystać ze swoich prywatnych kont.... chyba ,że taki inspektor bierze psa na własne utrzymanie..... w takim razie ja nie mam nic przeciwko temu!!!!! Tylko prosiła bym o wcześniejsze poinformowanie o tym!

Link to comment
Share on other sites

..........................zaraz rabne na zawal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jesli znajdzie sie miejsce [COLOR=red]TO JA ZAPLACE ZA TEN CHOLERNY HOTEL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

APELUJE DO WSZYSTKICH CIOTEK NA WATKU,ZEBY DALY RADE ZAPYTAC GDZIE SIE DA O MIEJSCE W HOTELU DLA MAXA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!I NATYCHMIAST TU NAPISALY!!!!BLAGAM!!!!
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lolalola']napisalam z pytaniem o miejsce w hoteliku w 3 miejsca....[B]nie wiem juz co robie,ale wiem,ze swiat sie temu psu zawali jak trafi do schronu,po co ma zyc w zasadzie....robimy wszystko zeby wyciagnac rozne psiaki ze schronu a teraz damy tam te bide[/B]??tylko prosze niech nikt nie mysli,ze ja mam jakies pretensje do cioci Sentir!!!!Jestes kochana bo dajesz pomoc tylu psiakom!!!!!!..........Licze,ze moze sie ktos odezwie....................[/QUOTE]
dokladnie, totalna nieodpowoedzialnosc...szukam gdzie moge, wszystkie tymczasy tylko za karme zapchane..najblizsze nam hoteliki tez miejsc nie maja..szukam dalej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lolalola']..........................zaraz rabne na zawal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jesli znajdzie sie miejsce [COLOR=red]TO JA ZAPLACE ZA TEN CHOLERNY HOTEL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

APELUJE DO WSZYSTKICH CIOTEK NA WATKU,ZEBY DALY RADE ZAPYTAC GDZIE SIE DA O MIEJSCE W HOTELU DLA MAXA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!I NATYCHMIAST TU NAPISALY!!!!BLAGAM!!!!
[/COLOR][/QUOTE]

jak juz pisalam u lilou jest miejce na dworze,,, jakos sie znajdzie. lilou to zaufana koietka wic moze jesli bys sie zgodzila?
pozniej moze uda sie pozierac deklaracje??

Link to comment
Share on other sites

Dzięki kochane ciotki..Ale nadzieję ,że taki numer to przeżywamy ostatni raz. Myślałam ,że mnie już coś takiego nie spotka. I jeszcze ten czas.....do końca tyg. Ten rok jest dla nas jakiś pojeb...ny.Nie mogę go inaczej nazwać. Ciągniemy z Gośką resztkami sił....a tu z każdej strony jeszcze kopniaki po drodze. A jeszcze ile spraw nie dokończonych. Ile zwierząt tkwi w "gospodarskich" niby boksach i na łańcuchach kwalifikujących się do natychmiastowego odebrania. A tu miejsca brak.....a odwieźć do Miedar.....lepiej niech umieraja na łańcuchach. Bynajmniej nie zostaną rozszarpane żywcem. Ale mam dzis doła.....do jasnej cholery!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nescca']SEntir miała wcześniej szczeniaki z suką i wiedziała ,że Max zajmie jakieś miejsce. Ja odradzałam branie go do niej ,bo wiedziałam ile psów posiada i wiele razy widziałam juz takie akcje....i spodziewałam sie tego, że pies szybko będzie musiał zniknąc. Jest mi bardzo przykro ,że tak sie stało.... Tłumaczyłam ,ale Santir nie posłuchała.Teraz w związku z tym problem jast taki że..... Max wraca w sobote lub niedzielę (nie wiem kiedy Santir Go odprowadzi)do gminnego kojca a stamtąd po paru dniach jedzie do Miedar. Tam już wiecie jak traktuje sie psy. Sorry za bezwzgldna szczerość ,ale mało kiedy byłam tak zła jak teraz. Nie mamy miejsca...nie mamy kasy na hotel. Max jest skazany na Miedary.I jeszcze jedno..... póki co..... Otoz Animals płaci za utrzymanie Maxa....więc jeżeli ktoś chce wpłacać na Niego kasę to tylko na konto organizacji.... ponieważ inspektorom nie wolno korzystać ze swoich prywatnych kont.... chyba ,że taki inspektor bierze psa na własne utrzymanie..... w takim razie ja nie mam nic przeciwko temu!!!!! Tylko prosiła bym o wcześniejsze poinformowanie o tym![/QUOTE]

Otoz Animals na Maxa nie dał ani złotówki.....Max w dalszym ciągu śpi w kartonie ..

Link to comment
Share on other sites

ciotki nie klocmy sie juz!!!!dostalam odp od Funi i Neris,moglby miec miejsce w kojcu na dworze......pytanie co taniej i co blizej i jesli Kofeinko wiesz,ze moglby miec i miejsce u Lilou to blagam napisz gdzie to jest i ile pieniazkow,skoro polecasz to wspaniale,moze to jest blizej....pisze chaotycznie,ale spiesze sie na wyklady i bede popludniem......Funia jest w Zamosciu,
koszt z wyzywieniem

---------------------
do 7 kg- 10 zł doba
od 8kg do 15 kg- 12 zł doba
od 16 do 30 kg 15 zł- doba
Warunkiem umieszczenia pieska jest podpisanie umowy hotelowania

U Neris 200-300 zl tez kojec zew.ocieplany.......jak powiedzialam ja zaplace za hotel ale mam nadzieje ,ze mi pomozecie i ktos dorzuci sie do miesiecznej oplaty!!

Ciociu Sentir gdzie mieszkasz dokladnie???
Barzdo prosze trzymaj Maxa ,na pewno pojedzie do hoteliku tylko daj nam chwilke to ogarnac!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sentir']Otoz Animals na Maxa nie dał ani złotówki.....Max w dalszym ciągu śpi w kartonie ..[/QUOTE]

Ty też nie wydałaś na psa ani złotówki. Na początku karme kupił Urząd.... potem dosłała Ci dziewczyna z dogo 15 kg....w międzyczasie ktoś podesłał kasę na jedzenie....teraz Gośka kupiła (OTOZ) Czyli razem około 25 kg na miesąc na psa 20 kg. Ja nikogo rozliczać nie chcę.... ale to jest chamówa. A Ty Danvas też sie zastanów co do mnie piszesz..... bo to ,że pies był w kojcu UM...... a nie został odłowiony i dopiero trafił do Ewy. Ewa chciała rozwalać kłódki żeby Go stamtąd zabrać a my z Goską tłumaczyłyśmy że to utopia,że nie ma miejsca...Ewo powiedziałaś Gosi ,że psa zabierasz do swojego pokoju bo w kojcu
urzędu Miasta Go nie zostawisz.Tłumaczyłyśmy Ci , że to bez sensu bo jesteś zapsiona po uszy..... było tak Ewo? Więc proszę koło wzajemnej adoracji o nie pisanie tu bzdur bo się na prawdę wkurzę !!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nescca']Ty też nie wydałaś na psa ani złotówki. Na początku karme kupił Urząd.... potem dosłała Ci dziewczyna z dogo 15 kg....w międzyczasie ktoś podesłał kasę na jedzenie....teraz Gośka kupiła (OTOZ) Czyli razem około 25 kg na miesąc na psa 20 kg. Ja nikogo rozliczać nie chcę.... ale to jest chamówa. A Ty Danvas też sie zastanów co do mnie piszesz..... bo to ,że pies był w kojcu UM...... a nie został odłowiony i dopiero trafił do Ewy. Ewa chciała rozwalać kłódki żeby Go stamtąd zabrać a my z Goską tłumaczyłyśmy że to utopia,że nie ma miejsca...Ewo powiedziałaś Gosi ,że psa zabierasz do swojego pokoju bo w kojcu
urzędu Miasta Go nie zostawisz.Tłumaczyłyśmy Ci , że to bez sensu bo jesteś zapsiona po uszy..... było tak Ewo? Więc proszę koło wzajemnej adoracji o nie pisanie tu bzdur bo się na prawdę wkurzę !!!![/QUOTE]
Masz złe informacje-kto mi wpłacił na Maxa pieniądze???Wczoraj dostałam na konto.To raz
Dwa-urząd dał mi karmę , Lola posłała worek. Kiedy mi Gośka kupiła?Też przedwczoraj-tak sie składa , że dokładamy i do suczki z małymi. Małe maja kupowane np.makaron, twaróg. Ten obiecany kurczak dla matki to jeszcze sobie gdziś biega...więc nie pisz mi prosze o zdenerwowaniu.
Jeżeli masz zamiar tu mnie obrażać , mogę porobić pare zdjęć jak jest u mnie na podwórku i w jakich warunkach tu są -bo to że Max śpi w kartonie , to wiedziałyście , ale,,to tak może być '
Tak że zamiast robić głupie uwagi tutaj, pomóżcie szukać Maxowi domu...po to był wątek zakładany....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sentir']Masz złe informacje-kto mi wpłacił na Maxa pieniądze???Wczoraj dostałam na konto.To raz
Dwa-urząd dał mi karmę , Lola posłała worek. Kiedy mi Gośka kupiła?Też przedwczoraj-tak sie składa , że dokładamy i do suczki z małymi. Małe maja kupowane np.makaron, twaróg. Ten obiecany kurczak dla matki to jeszcze sobie gdziś biega...więc nie pisz mi prosze o zdenerwowaniu.
Jeżeli masz zamiar tu mnie obrażać , mogę porobić pare zdjęć jak jest u mnie na podwórku i w jakich warunkach tu są -bo to że Max śpi w kartonie , to wiedziałyście , ale,,to tak może być '
Tak że zamiast robić głupie uwagi tutaj, pomóżcie szukać Maxowi domu...po to był wątek zakładany....[/QUOTE]

Ewo....zastanów się co piszesz.Kazłam Ci pojechać do kaufa i zrobić zakupy na nasz koszt. Kurczaki miedzy innymi miałaś sobie kupić to co pier...lisz takie głupoty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nescca']jestem po rozmowie z Neris. Da miejsce Maxowi. Teraz tylko kwestia opłat.[/QUOTE]

Boskooooo:)Nesca czy ja moge do Ciebie jakos zadzwonic zeby obgadac pare rzeczy???mozesz mi dac nr...........i z transportem ma ktos cos do zaoferowania???wpadlam wlasnie ze szkoly do domu i nie wiem gdzie rece wlozyc..................ciesze sie bedzie u Neris....:)mam swe powody;).........................ja jak powiedzialam zaplace,ale mam wielka nadzieje,ze ktos mi pomoze z deklaracjami!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...