Jump to content
Dogomania

Sympatyczny Czaruś wyrzucony na ulicę wkońcu się doczekał domku !!!


marra

Recommended Posts

[quote name='marra']Jaka tam wielka, to dobra rada przekazana dalej i nic więcej :) cieszę się że niszczyciel się uspokoił, w razie czego u mnie patyków pod dostatkiem ;) urżniemy mu pół gałęzi i będzie spokój :D Trzymam kciuki za kastrację. Ja dzisiaj lece do Kasi żeby zobaczyła Tarę i odrobaczyła, my też mamy mały skuces i mała powoli rozumie że siku i kupa na dworze :)[/QUOTE]

No to super:):) Szybko sie uczy:) A Czaruś odpoczywa po zabiegu, wszystko poszło dobrze, mały jest dzielny :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 125
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='majka12741']Czarek był dziś na kontroli po zabiegu, wszytsko jest ok. Chłopak czuje sie bardzo dobrze, wrócił już do rozrabiania, dosłownie zjadł wycieraczkę...:)
Czaruś szuka domu!!!
Najlepiej bez wycieraczek:D[/QUOTE]

hahaha no to trafne stwierdzenie ! :D Czaruś napewno znajdzie ten jedyny dom niedługo ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majka12741']Jak dam rade to Czarusia jutro czeka drugie szczepienie. Nasz chłopczyk robi się coraz spokojniejszy i coraz bardziej się słucha, dorasta:)...[/QUOTE]

haha no to dojrzewa nam psisko, byleby tylko nie miał młodzieńczego buntu bo ilość wycieraczek jest pewnie w domu ograniczona :D

Link to comment
Share on other sites

Dojechałam w końcu z Czarusiem na szczepienie, ta grypa mnie wykończy...:/
Jak zwykle był bardzo grzeczny, tylko podczas podróży trochę wymyśłał nie chciał siedziec tylko się szwendał po aucie ale jakoś dojechaliśmy. Pysia-kotka tez była i jest już zdrowa, została drugi raz odrobaczona. Muszę jej w końcu zdjęcia porobić i czas zacząć ogłaszać maleństwo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tengusia']zagladam ;)[/QUOTE]

Cieszy mnie to bardzo:) niestety u Czarka żadnych nowości, jeszcze nikt się o niego nie pytał
:( A to taki fajny i mądry pies, fakt że dużo gryzie i trzeba go miec ciągle na oku ale to jeszcze szczeniak i napewno z tego wyrośnie, poza tym jest bardzo wesoły i kocha wszytskich. Może następna akcja w Platanie cos przyniesie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majka12741']Cieszy mnie to bardzo:) niestety u Czarka żadnych nowości, jeszcze nikt się o niego nie pytał
:( A to taki fajny i mądry pies, fakt że dużo gryzie i trzeba go miec ciągle na oku ale to jeszcze szczeniak i napewno z tego wyrośnie, poza tym jest bardzo wesoły i kocha wszytskich. Może następna akcja w Platanie cos przyniesie...[/QUOTE]

A co gałąź już się nie sprawdza ??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majka12741']Ano wiem że mam:) a to dlatego że po pierwsze wkleiłam tam zdjęcia i może ktoś będzie ciekawy co tam u Tinki a po drugie przydałaby się z Czarusiem ale nie wiem jak ja zrobić...[/QUOTE]

aaaa rozumiem :D niestety nie wiem jak się robi sygnaturki :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...