Jump to content
Dogomania

Samba już w DS :) HURRA !!!


Akrum

Recommended Posts

  • Replies 940
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja sobie kiedyś nogi połamię. Ten charakterystyczny szczek zawsze poznam. Wczoraj bedąc w domu usłyszałam Sambulindkę i puściłam sie biegiem z trzeciego piętra. Nie powiem, owszem ucieszyła się niewdzięcznica jedna na mój widok:mad:, ale tylko chwilkę. Nawet całusa dostałam. W swoją panią wpatrzona jak w obrazek. Po chwili juz maszerowała na długi spacer, nawet się nie obejrzała. Widać,że szczęśliwa, nawet jej sie troszkę przytyło.

Link to comment
Share on other sites

kochani, chciałam Was zaprosić na jedyny w swoim rodzaju, cudowny i niepowtarzalny [B]BAZAREK DZIERGANY - KOLEJNA ODSŁONA.
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228728-Dziergam-po-raz-kolejny-dla-Lenki-do-06-07-do-21-00"]KLIK[/URL][/B]

Link to comment
Share on other sites

Hahaha :multi::multi::multi:

Wczoraj na wieczornym spacerze spotkałam Sambusiolka :loveu:

Szłam z Pestką, Kropką, Lenką i Borkiem, nagle patrzę a tu Sambusia idzie :)

Śliczna moja, wypiękniała i taka szczęśliwa :)

Gdy podszedł do nas Borek z moim TZ, to trochę na Sambę nawrzeszczał i panna się wkurzyła, warknęła na Lenką :razz:

Ale ogólnie - początkowo chyba mnie nie poznała i dopiero po chwili "zaskoczyła", odstawiała swój taniec, charakterystycznie dla niej popiskiwała i "podszczekiwała" i się ze mną witała :) pamięta mnie jeszcze - mooooja kochana :oops::loveu::loveu::loveu:
Ale mi dużo radości dało to spotkanie :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sandraNT']hehe no sambusia była wyszolona bo za dużo piesków było:D:D jak się tu wstawia fotki??:D bo mam sambusi zdjęcia:D[/QUOTE]

żeby wstawić zdjęcie na dogo, musisz najpierw je wgrać na fotosik lub imageshock.
później kopiujesz link do zdjęcia i tu na dogo masz taką ikonkę (kwadrat z drzewkiem), klikasz na to, wstawiasz link, akceptujesz i zdjęcie się ukazuje na wątku :)

jesli będziesz miała problemy, podeślij zdjęcia do mnie na maila (jest podany na umowie adopcyjnej :)).

Link to comment
Share on other sites

już mam i wklejam "moją" ślicznotkę :)

[IMG]http://images10.fotosik.pl/1819/e20504a778a8197bmed.jpg[/IMG]

[IMG]http://images10.fotosik.pl/1819/66837a8331de3767med.jpg[/IMG]

pozbawiła misia nogi i nosa?? biedny misiek ;)

A jak Sambusia znosi burze?? dzisiaj w nocy dość solidnie grzmiało.
nawet mój Borek, którego nigdy burza nie rusza i czasami w burzy potrafi po podwórku chodzić, wpakował dzisiaj głowę pod kołdrę :)

Link to comment
Share on other sites

ona no spała sobie:) ja tylko wstałam i okno zamkłam ale była mocna burza:) tak ma taka ose i dzisiaj 5razy została szyta:D bo wate wyciągała:D a ta kość to żucała dzisiaj bo chciała misia bo jej zabrałam go do szycia:D teraz tak śmiesznie wyglada bez nosa:D ale dostanie nowego misia i wiekszego moze dłużej wytrzymie:D:D:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

A kto to??

SAMBUUUUSIA :multi::multi::multi:

[IMG]http://images10.fotosik.pl/1830/e60ae1abb1e635eb.jpg[/IMG]

zabawa :)
[IMG]http://images10.fotosik.pl/1830/50664b15480db176med.jpg[/IMG]

Sandra, wielkie dzięki za foteczki :)
Kochany Sambusiol, widać tą radość w oczkach :)

Link to comment
Share on other sites

sambusiolka pozdrawia:) co nocy sa burzę ale jakoś ją to nie rusza:) tylko jedna noc to głowe schowała pod prześcieradło:D nie każdego psa lubi..i na nie kazdego człowieka wita merdaniem ogona zdarza sie ze warknie ale koreguje jej zachowanie...a tak to kochana psinka słucha:):loveu:dzisiaj w drodze do sklepu z rodzinka mój tata spuścił ją ze smyczy ale samba przebiegła 3koła i na zawołanie wróciła została pochwalona za to że wróciła na komende:multi:tak to nie spuszczam ją ze smyczy jeszcze za wczesnie chyba ale az ciągnie do tego zeby się wybiegać:)

Link to comment
Share on other sites

Burze ostatnio nawiedzają nas dzień w dzień, raz mocniejsze, raz słabsze.
Dobrze, że Sambusia się nie boi tak, jak moja Kropka.

Ostatnio Was widziałam, akurat jechałam rowerkiem z pracy, ale się dość spieszyłam, więc tylko z daleka na Sambusię popatrzyłam :)
Tak dumnie maszeruje :)

Link to comment
Share on other sites

mała jest kochana:) jak moge załatwić jej paszport albo taką karteczke żeby jechać z nią do niemiec??:) bo brat ma dla swojego psiaka coś takiego:D i chce nas na 2tyg zabrac na wakacje do niemiec:) ale najpierw musze jej załatwić:) a i jak sambusia znosi jazde samochodem??:) ma auto w kombi bo sami maja psiaka i sambus i była by w bagarzniku:) wczoraj sambus lezała w łużku z moim bratem i tv ogladali:) wszyscy ja w domu kochają to nasz skarb:) i ma z nami na wakacje jechać:) ma kolege odi 5miesięcy ma mały tak sie bawia nawet w domu:):loveu:

Link to comment
Share on other sites

Samba ładnie jeździ samochodem, ale zawsze siedziała na tylnym siedzeniu, ale myślę, że i w bagażniku w kombi będzie ładnie jechała.

Jeśli chodzi o paszport, musisz iść do lecznicy, najlepiej na Tysiąclecia do dr Jezierskiego, musi zaczipować Sambę, wystawić paszport.
Zapytaj się jak to jest z wyjazdem do Niemiec jeśli chodzi o szczepienia, bo nie wiem, czy nie będzie musiała być zaszczepiona jeszcze raz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Akrum']Ostatnio Was widziałam, akurat jechałam rowerkiem z pracy, ale się dość spieszyłam, więc tylko z daleka na Sambusię popatrzyłam :)
Tak dumnie maszeruje :)[/QUOTE]

Ja niestety jeszcze nie miałam tego szczęścia.


Sambulek w samochodzie to aniołek, zachowuje się jakby jej po prostu nie było.

Link to comment
Share on other sites

pytam się bo nie wiem własnie jak się zachowuje w samochodzie:) ale dzisiaj jak brat odjechał to samba sama wskoczyła do bagażnika i siedziała az musiałam ją wyciągnąć:D dobrze wybiorę się w tygodniu do pana weterynarza:) no sambusia pojedzie na wakacje:) obowiązkowo samba tez musi być bo brat by mnie nie wzioł bez niej:D by siedziała ale jest kara za to ze pies siedzi na tylnym siedzeniu w niemczech musza być w bagażniku wiec dla tego musieli kupić samochód w kombi bo swojego psiaka nie moga wozić na tylnym a to mały pies a moja sambulka trochę większa jest:D teraz tak goraco i robimy czestych spacerków ale krókich bo sama ciagnie do domu ale jak bedzie chłodniej koło 22 to pujdziemy na długi spacerek:) wakacje i nad morzem pojedziemy z sambusiolka w niemczech:)

Link to comment
Share on other sites

bazarek na spłatę zadłużenia Samby:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/229093-LETNI-BAZAREK-MISZ-MASZ-na-splat%C4%99-d%C5%82ug%C3%B3w-Do-17-lipca-2012-r-godz-23-00?p=19333643#post19333643"][COLOR=#ff0000][SIZE=4][B]LETNI BAZAREK MISZ-MASZ. ZAPRASZAM SERDECZNIE![/B][/SIZE][/COLOR][/URL]

ciocie zapraszam, choćby do podnoszenia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...