Jump to content
Dogomania

Karmy z systemem "odour stop"


A-kara

Recommended Posts

Hej, witajcie. Czy ktoś wie, jakie karmy oprócz Mera Dog z formułą Odour Stop posiadają też taką formułe ? Chodzi o pochłanianie zapachów w psim jelicie, zazwyczaj taka formuła składa się z dodatkowych roślin w karmie np aloesu. Karmiłam mojego psa właśnie Merą Dog Light- z formuła odour stop i była super, chce jednak przerzucić się na coś tańszego. Od paru dni dostaj Bento Kronen- happy life i to jest po prostu MASAKRA. Pies smrodzi jak opętany i tak jest zawsze jak próbuje ja przerzucić. I nie myślcie sobie że przesadzam- ona to robi kilkadziesiąt razy w ciągu dnia i na prawdę nie da się tych "zapachów" zneutralizować otworzeniem okna. Jadę z nią metrem, a ludzie patrzą na mnie z obrzydzeniem i po prostu się przesiadają, to jest okropne. :angryy: Poradzi coś ktos może?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pauli_lodz']szukaj karmy, która psu będzie służyć :) specjalna formuła odour stop to ściema reklamowa, pies nie smrodzi jak mu karma dobrze działa. na przykład mój na acanie smrodził lepiej niż bomba biologiczna, na TOTW jest bombowo, ZERO bączków :) szukaj karmy dla wrażliwych psów może :)[/QUOTE]

to prawda, jeżeli odpowiednio dobierzesz karmę dla swojego pupila, wszystko będzie w porządku :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...