Jump to content
Dogomania

Kudłata Dolly vel Dolinka i prawie bokser Hugo;p Lucca[*], Azja[*]


a_ga.isk

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hmm i tak i nie ;) Ja na przyklad w upalny dzien... czuje sie kiepsko jezeli nie jestem gdzies nad woda lub morzem to poprostu umieram... glowa mnie boli itp... jak pada to oczywiscie nie jest przyjemnie... wogole uwazam ze najlepiej jest w slonce z jakims wiaterkiem ^^ (wymyslna jestem a co :D )

Link to comment
Share on other sites

Nie dam wam dzisiaj zdjeci Lucci bo niestety mamy w domu pewne problemy... ale wstawie inna fotke ;)
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/4773/patrykjastin710106021jv1.jpg[/IMG][/URL]
Moi dwaj kuzyni ;)
Starszy 4 latka Patryk a mlodszy miesiac i jeden tydzien- Justin Mateo :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chefrenek']W Norwegii zaobserwowano wzmożoną zachorowalność na choroby psychiczne.[/quote]
Poprostu zapadaja na depresje zimową. Człowiek bez słońca głupieje, gdyz jest ciemno i ponuro.
A tam krótki dzień, długa zima i zimno.
Osobiscie nie lubie gorąca, ale też zimowej ciapy - chyba że jest śnieg.
Kiedy go nie ma zima, cały dzień moge siedzieć w domu bo nic na dwór mnie nie wypchnie:roll:
Nie znalazłam długości dnia w Oslo.
W Szwecji jest różnie, zależnie od części kraju. W Sztokcholmie 1 stycznia dzień trwa 6h, a 1 lipca 18h.
Natomiast w Kirunie zimą nie ma dnia, a latem nie ma nocy. Latem zbieraja promienie słoneczne:evil_lol:

A ile u nas trwa dzień latem i zimą?

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich^^ Nie mam za duzo czasu bo za pol godziny mam busa do Hagi... odezwe sie jak przyjade i wrzuce jakas fotke^^ (a moze i dwie :D)
Powiem wam tylko ze dzisiaj sie zalamalam... na innym forum dziewczyna chwalila sie ze jej beagle urodzil szczeniaka (w sumie 4 ale tylko jeden przezyl :/ )... zapytalam czy ma rodowod i oto jaka odp otrzymalam:
[quote]Nie ma rodowodu, ale ma metrykę [IMG]http://www.grzenda.art.pl/antykoncepcja/phpBB2/images/smiles/icon_smile.gif[/IMG] Żeby pies miał rodowód musi być wystawiony na co najmniej trzech wystawach. A moi rodzice nie mają czasu, żeby nas tak wozić po wystawach ;([/quote]

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Nie ma rodowodu, ale ma metrykę [B] Żeby pies miał rodowód musi być wystawiony na co najmniej trzech wystawach[/B]. A moi rodzice nie mają czasu, żeby nas tak wozić po wystawach ;([/QUOTE]
:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: pierwsze słyszę o takich przepisach... Jak się człowiek nie zna nie powinien wogóle się wypowiadać...
Rodowód uzyskuje się po rodowodowych rodzicach, i nie ma to nic wspólnego z tym czy ktoś chodzi na wystawy czy nie.
Na wystawach wystawia się tylko rodowodowe psy... WIęc jak nierodowodowy ma stawić się 3 razy na wystawie i uzyskać rodowód? KOMPLETNY BEZSENS....
Nasz Gaston jest rodowodowy, mimo że jeszcze go nie wystawialiśmy....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chefrenek']Może jej chodziło o hodowlankę. Na wystawy nie mieli czasu ale na szczeniaki tak.[/quote]

Może ona chciała napisać, że żeby pies został REPRODUKTOREM to musi mieć zaliczone 3 wystawy. Może po prostu jej się pomyliło.
Ale to i tak nie usprawiedliwia jej, że bezmyślnie rozmnaża psy!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...