Jump to content
Dogomania

Saba ma domek stały ;)


paulina02

Recommended Posts

  • Replies 577
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Żaden tam ze mnie anioł. Niestety nie udało mi się przeforsować w domy, żeby suńkę zabrać do siebie na tymczas, ale bardzo chętnie przyjadę z jakimiś upominkami i małą pomocą. Tylko mi napisz w jakich godzinach mogę Cię zastać w domku bo jak to tak pod wieczór dopiero i napisz co jest najbardziej potrzebne. Przykro mi i przepraszam, że nie mogę jej zabrać.....

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj moja starsza sunia znów naskoczyła na tą nowa a jak jeden zacznie to reszta pomaga :shake: więc proszę w imieniu tej suni o szanse dla niej zeby nie musiała trafić do schroniska .Sonia proponowałaś dać 50zł na DT ja dam też 50zł .To była by już 100 zł może jeszcze ktoś może się do łożyć i w ten sposób dać dziewczynie szanse na lepsze życie .Prosze po mórzcie jej to młody psiak pod dobrą opieka sie zmieni , nie widzę innego rozwiązania dla niej w schronisku zginie a tego ja bym nie chciała :shake:Nie wiem jak się rozsyła wątek moze ktoś pomoże i w ten sposób może ktoś psine wypatrzy ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulina02']Dzisiaj moja starsza sunia znów naskoczyła na tą nowa a jak jeden zacznie to reszta pomaga :shake: więc proszę w imieniu tej suni o szanse dla niej zeby nie musiała trafić do schroniska .Sonia proponowałaś dać 50zł na DT ja dam też 50zł .To była by już 100 zł może jeszcze ktoś może się do łożyć i w ten sposób dać dziewczynie szanse na lepsze życie .Prosze po mórzcie jej to młody psiak pod dobrą opieka sie zmieni , nie widzę innego rozwiązania dla niej w schronisku zginie a tego ja bym nie chciała :shake:Nie wiem jak się rozsyła wątek moze ktoś pomoże i w ten sposób może ktoś psine wypatrzy ....[/QUOTE]

deklaracja aktualna ,sunia ma 50zł

Link to comment
Share on other sites

KURCZE NIE WIEM JAK TYTUŁ ZMIENIĆ WIDZISZ SONIA TO JEST ZA MAŁO MOJE I TWOJE TO 100 A GDZIE TU DALEJ .nie moge jej mieć u siebie nie wiem czy jutro nie iść do burmistrza , bo u nas jest przytulisko 6 kojcy i syf :shake: ale co zrobić nie wiem czy się zgodzi bo nie mają miejsca ale ja nie mam wyjścia .Ona jest u mnie z małym psem zamknięta a tamten nie chce z nią być bo ona adhd i mi się podkopuje i ucieka nie moze tak być .

Link to comment
Share on other sites

Na stałe się zobligować nie mogę, bo nie chcę potem zrobić z siebie kłamcy, ale w piątek coś wpłacę dla dziewczynki tylko nie wiem gdzie.....no i chciałabym do niej w weekend pojechać z prezentami, ale Paula nie odpisała w jakich godzinach mogę ją zstać no i czy nie będę intruzem

Link to comment
Share on other sites

300 za miesiąc, tak? Z tego, co czytam macie już 100 czyli brakuje 200 ja dorzucam 20 więc brak to tylko 180. Nie załamuj się uzbieramy dla niej choć na ten miesiąc. Zrobię też mały alarm wśród swoich studentów i będzie dobrze, no, głowa do góry!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...