Jump to content
Dogomania

Moje bulwki - Tosia i Bila czyli ALLY MCBEAL Sto Pręg


KarolaBox

Recommended Posts

[quote name='Mada&Teodor']Świetne filmiki :loveu::loveu: :loveu:
I jak piękna okolica, te choinki, te domki - super :multi:[/quote]


To jest moja działka w lesie nad rzeka :cool3: Za ogrodzeniem mamy tę rzekę, no i lasek bardzo ładny :cool3: Tosia bardzo lubi tam przebywać, tak samo jak nasza poprzednia sunieczka (za TM:-( )

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 671
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='misiaczek']Karolina fajne filmiki :loveu:.Czy Ty Tosi jakis motorek w dupke wsadziłąś? :evil_lol:
Torpeda z niej mała :evil_lol:.[/quote]

Nieee, po prostu ten typ tak ma :evil_lol: Jak idziemy na działkę to ona tak zawsze :evil_lol: Później siły nie ma wrócić do domu :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KarolaBox']To jest moja działka w lesie nad rzeka :cool3: Za ogrodzeniem mamy tę rzekę, no i lasek bardzo ładny :cool3: Tosia bardzo lubi tam przebywać, tak samo jak nasza poprzednia sunieczka (za TM:-( )[/quote] Jaką mieliście wcześniej psinke ?
[*]

Link to comment
Share on other sites

Niestety mam tylko 2 zdjęcia, bo miałam wirusa i zjadło mi wszystkie foty, te się uchowały (złośliwość rzeczy martwych, że zostały tylko 2 fotki :( )

Punia była czarnym kundelkiem, żyła z nami 11 lat, w sumei nie pamiętam domu bez niej. Była baaaardzo mądrą sunieczką, jednak zaczęła chorować, a wet jej nie pomógł (zbagatelizował sprawę) i w ostatniej chwili zmieniliśmy weta, który już nic nie mógł zrobić, bo było zbyt późno. Nie uśpiliśmy Puni, mając nadzieję, że jednak stanie się cud... nie stał się, Punia odeszła na moich rękach... w domu...już nic nie mogłam zrobić. Jest właśnie na tej działce, gdzie tak bardzo lubiła przebywać, stwierdziliśmy, że to najlepsze co możemy teraz dla niej zrobić. Po jej odejściu było strasznie cicho i smutno w domu... Jej miski, posłanko, smycz.... wszystko ją przypominało.... tydzień później trafiła do nas Tosia. Maść Tosi i białe znaczenie nie jest przypadkiem... chcieliśmy, żeby była jaknajbardziej podobna do naszej Puńki. Oczywiście Tosia jest zupełnie inna pod względem charakteru, ale dzielnie ją zastępuje.

[IMG]http://img389.imageshack.us/img389/2281/dscn4567wa7.jpg[/IMG]
[IMG]http://img442.imageshack.us/img442/8680/puniajk8.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KarolaBox']Nieee, po prostu ten typ tak ma :evil_lol: Jak idziemy na działkę to ona tak zawsze :evil_lol: Później siły nie ma wrócić do domu :lol:[/QUOTE]
[B][I]O a skąd ja to znam :razz: Tzn nie ja tylko Kika ... [/I][/B]
[B][I]Jej west( kamcia) jest szalony .... [/I][/B]
[B][/B]
[B][I]Jestem szalona mówię ci ... lala la xD [/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KarolaBox']Niestety mam tylko 2 zdjęcia, bo miałam wirusa i zjadło mi wszystkie foty, te się uchowały (złośliwość rzeczy martwych, że zostały tylko 2 fotki :( )

Punia była czarnym kundelkiem, żyła z nami 11 lat, w sumei nie pamiętam domu bez niej. Była baaaardzo mądrą sunieczką, jednak zaczęła chorować, a wet jej nie pomógł (zbagatelizował sprawę) i w ostatniej chwili zmieniliśmy weta, który już nic nie mógł zrobić, bo było zbyt późno. Nie uśpiliśmy Puni, mając nadzieję, że jednak stanie się cud... nie stał się, Punia odeszła na moich rękach... w domu...już nic nie mogłam zrobić. Jest właśnie na tej działce, gdzie tak bardzo lubiła przebywać, stwierdziliśmy, że to najlepsze co możemy teraz dla niej zrobić. Po jej odejściu było strasznie cicho i smutno w domu... Jej miski, posłanko, smycz.... wszystko ją przypominało.... tydzień później trafiła do nas Tosia. Maść Tosi i białe znaczenie nie jest przypadkiem... chcieliśmy, żeby była jaknajbardziej podobna do naszej Puńki. Oczywiście Tosia jest zupełnie inna pod względem charakteru, ale dzielnie ją zastępuje.

[IMG]http://img389.imageshack.us/img389/2281/dscn4567wa7.jpg[/IMG]
[IMG]http://img442.imageshack.us/img442/8680/puniajk8.jpg[/IMG][/quote]
Śliczna :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KarolaBox']aż dziwne, że tego trzepaka stać na jakieś chwile zamyślenia, refleksje i spokój, tajfun normalnie :mad: :evil_lol:[/quote]

[quote name='Mada&Teodor'][B]Karola[/B], u mnie, a w zadadzie u Tedka, jest normalnie to samo :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]

Chwile refleksji przychodzą wraz ze snem :sleeping: :sleeping: :sleeping:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mada&Teodor']Masz racje Karolcia :)
Ale ten czas leci, a nasze bulwy niedlugo beda mialy 7 miesiecy :evil_lol:
Tosia jest mlodsza od Tedzika, chyba o 2 tygodnie, zgadza sie?[/quote]

10 dni dokładnie, Tosia w piątek będzie miała 6 miesięcy i 3 tygodnie :crazyeye: Boże, jak czas leci :crazyeye: Z jednej strony chciałabym, żeby Antoś był już taki duży i napakowany i jeszcze bardziej pokraczny, ale z drugiej strony teraz jest taka "nieforemna" i śmieszna :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KarolaBox']10 dni dokładnie, Tosia w piątek będzie miała 6 miesięcy i 3 tygodnie :crazyeye: Boże, jak czas leci :crazyeye: Z jednej strony chciałabym, żeby Antoś był już taki duży i napakowany i jeszcze bardziej pokraczny, ale z drugiej strony teraz jest taka "nieforemna" i śmieszna :loveu:[/quote]

Mam takie same odczucia jak Ty. Tedzik tez raczej nieforemny, jakas glowa mala, klata mala ale kocham go najbardziej na swiecie, nawet jakby mial zostac taka pokraczka :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...