Jump to content
Dogomania

Lucjan dzis pojechał do swego DOMU trzymajcie kciuki by się w nim odnalazł


psi

Recommended Posts

  • Replies 927
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hakerek cudny ślepaczeka o łagodnym usposobieniu do suczek :loveu: (wszystkie dziewczyny są SUPER) z pieskami dogaduje się ale nie z agresywnymi osobnikami :mad:,podczas czesania podszczypuje za ręce :evil_lol: Zapewne to kwestia wychowania i by poczuł się u siebie,ja to odbieram jako brak pewności otoczenia,ciągle sprawdza co się dzieje przez iskanie.Może ktos się wypowie czy mam rację bo wielkiego doświadczenia przy ślapaczkach nie mam :shake:

Link to comment
Share on other sites

[B]Psi[/B] ja myślę, że niewidome psy tak samo jak ludzie częściej posługują się dotykiem. Chociaż z drugiej strony Fidżi ewidentnie stara się usłyszeć co się wokół niej dzieje. Ale może Haker nie dosłyszy? W końcu ma juz swoje latka, to całkiem naturalne by było.

Hakerku gdzie ten Twój domek?!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psi']Hakerek cudny ślepaczeka o łagodnym usposobieniu do suczek :loveu: (wszystkie dziewczyny są SUPER) z pieskami dogaduje się ale nie z agresywnymi osobnikami :mad:,podczas czesania podszczypuje za ręce :evil_lol: Zapewne to kwestia wychowania i by poczuł się u siebie,ja to odbieram jako brak pewności otoczenia,ciągle sprawdza co się dzieje przez iskanie.Może ktos się wypowie czy mam rację bo wielkiego doświadczenia przy ślapaczkach nie mam :shake:[/QUOTE]

Mi się wydaje, że u ślepaków mocno działa nos, czyli węch, dotyk. Potem słuch.

Podszczypywać może, bo dla niego to coś nowego, myślę. Nie jest przyzwyczajony do dotyku i do tego, że ktoś się nim może zajmować. Nie bardzo wie z czym to połączyć: czy to coś fajnego czy nie - lepiej mieć kontrolę :p.

Ze słuchem też bym się nie zdziwiła jakby coś było, bo latka swoje ma.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Jestem nareszcie u Hakerka kochanego :loveu:
Przepraszam, ze dopiero teraz, ale długo by opowiadać dlaczego ...
Będę mogła pozapraszać do Niego jakieś ONkowe ciotki dopiero jutro
Tak się zastanawiam Urszulko ...
Mam zapłaconych 50 ogłoszeń + aukcja allegro, suczka, dla której miały być została właśnie wyadoptowana :):):)
Może wykorzystam je dla Hakerka ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']Jestem nareszcie u Hakerka kochanego :loveu:
Przepraszam, ze dopiero teraz, ale długo by opowiadać dlaczego ...
Będę mogła pozapraszać do Niego jakieś ONkowe ciotki dopiero jutro
Tak się zastanawiam Urszulko ...
Mam zapłaconych 50 ogłoszeń + aukcja allegro, suczka, dla której miały być została właśnie wyadoptowana :):):)
Może wykorzystam je dla Hakerka ???[/QUOTE]

Witaj [B]DONnka[/B] :) Dziękuję,że jesteś :loveu:

Dziękuję :loveu: jeśli chcesz to ja jestem [B]ZA[/B] ogłoszeniami :loveu:

SUPER,że suni się udało:multi:

Link to comment
Share on other sites

Dziś [B]wielki[/B] [B]dzień[/B] idę zrywać łańcuchy :) do zobaczenia cioteczki i wujkowie :)
Będzie zrobiona tablica adopcyjna ukłon dla cioci [B]Asika5[/B] :loveu: i cioci [B]Joanna83[/B] :loveu: na której również znalazło się miejsce dla [B]Hakerka :multi: [/B]Dziękuję :loveu:
[B]Hakerku[/B] wierzę,że jest [B]TAM[/B] gdzieś [B]skrawek zielonej trawki[/B] dla Ciebie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Już po [B]akcji [/B]było sympatycznie na ogół ludzie zainteresowani byli losem i cierpieniem psów ale i byli tacy co wydzierali się na [B]NAS[/B],że za kasę to [B]WSZYSTKO[/B] jesteśmy zdolni zrobić :angryy: w sumie pomyślałam o tych osobach biedni [B]sfrustrowani LUDZIE[/B] :-( smutna i żałosna postawa rozpisywać się nie będę bo szkoda czasu i nerwów na ułomność ludzką "bo to tylko pies" :-o Szkoda mi tych ludzi,że nie wpojono w dzieciństwie im miłości i szacunki do zwierząt :roll:

Cholera ale ja to chętnie bym kasę przyjęła (jak to twierdzą inni) za mielenie ozorem jak próbuje wyadoptować [B]biedę[/B] hehehehe była bym bogata :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monia3a']Wykupiłam na bazarku dwa pakiety ogłoszeń, jeden będzie dla Megan, a drugi może dla Hakera ?? Czy może ktoś już robi ogłoszonka ??[/QUOTE]

A jaki to byłby pakiet cioteczko ???
Ja mam już zapłacone 50 ogłoszeń + aukcja allegro i chciałam przeznaczyć dla Hakerka :)
Trzeba będzie jednak na nie trochę poczekać (do 7 dni)
Jeśli Ty wykupiłaś większy pakiet i byłby szybciej, to może Twój byłby lepszy :)

Link to comment
Share on other sites

ojojoj jak tu tłoczno :multi:
super,że jesteście razem możemy więcej :loveu:

Dziś w pracy malo mi język nie odpadł bo nawijałam o chłopaku i innych biedach na cito potrzebujących ale na razie telefon milczy :-( pocieszam się tym,że może wieść poniesie się dalej....:roll:

dziękuję za ogłoszenia na pewno się przydadzą naszemu ślepaczkowi dziadziusiowi :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']A jaki to byłby pakiet cioteczko ???
Ja mam już zapłacone 50 ogłoszeń + aukcja allegro i chciałam przeznaczyć dla Hakerka :)
Trzeba będzie jednak na nie trochę poczekać (do 7 dni)
Jeśli Ty wykupiłaś większy pakiet i byłby szybciej, to może Twój byłby lepszy :)[/QUOTE]

Decydujcie bo jak nie Haker to inny psiak skorzysta :)

Link to comment
Share on other sites

[B]psi[/B] te podszczypywanie ma też mój tymczas kot Tygrys głaskam go a on mnie za noge albo za ręke szczypie. Może chce pokazać, że mu jest dobrze:)
Dopiero przeczytałam ta historie jak został znaleziony na ulicy. Z Ernim (niewidomym owczarkiem) było tak samo szedł chodnikiem obijał sie ościany budynków i samochody a ludzie omijali go szerokim łukiem. Ale my z [B]zacharym[/B] zdecydowałyśmy podejśc do niego (chociaż budził respekt) i nawet wziełyśmy go na ręce i do samochodu zapakowałyśmy. I podejrzewam żeby nie my to nikt by nie zareagował takie mamy super społeczeństwo.
Całe szczęście że Hakerek trafił do schroniska.
super że tyle nas tu zaglada

HAKER TO WYJĄTKOWY PIES!!! SZUKAJMY DLA NIEGO SKRAWKA ZIELONEJ TRAWKI

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...