Jump to content
Dogomania

Luksemburg 5-6.11.2011 cacib


Bundustar

Recommended Posts

Dziewczyny juz sa po wystawie. Nie zostaly na BISach.

Oktawia z Jazzem wywalczyla JCAC i JCH LUX. Nie bylo porownania o najlepszego juniora :) Dlatego mogla wziac udzial w BISach juniorow, ale wolala wracac do domu ;)

wiem, ze Flaire zdobyla ze swoim Airedalem CACa i CACIBa. Dwom westom nie udalo sie wygrac w klasie Ch.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pawelg']
wiem, ze Flaire zdobyla ze swoim Airedalem CACa i CACIBa.[/QUOTE]
I ten CAC był z klasy Championów, tak że Fraser został Ch. Lux. :) Za CACIBa przywieźliśmy do domu OGROMNY puchar :).

Bardzo dziękujemy współtowarzyszom podróży za wspólny pobyt -- było super i mam nadzieję, że uda nam się jeszcze razem pojechać gdzieś w przyszłośći. :) Sama wystawa - to był mój trzeci raz w Luksemburgu, bardzo lubię tę wystawę, chociaż tym razem zawiedziona byłam stoiskami -- brakowało wielu regularnych bywalców i części handlowe hali świeciły pustkami. :( Chyba kryzys... :(

Jak dobrze być już w domciu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']No, ja liczyłam na te stoiska i miałam nawet listę zakupów. :([/QUOTE]
po tamtym naszym wyjeździe to śnia mi się one po nocach :)
Nawet juz bylam u miejscowego kowala aby mi zrobil taka reklamę hodowli nad brama z podobizną labka - takie cos w stylu jak widzieliśmy wtedy w Luxemburgu, tyle, ze bardziej kute w żelazie. A te gadżety psie, ringówki, dośc tanie furminatory, kosmetyki, bizuteria ..... oj.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maga18']
czy ktos moze mi napisac stawke grzywaczy (chinese crested dogs)

z gory dziekuje :)[/QUOTE]
Musisz znaleźć kogoś, kto był w sobotę, bo jak to zwykle w Luksemburgu, były oddzielne katalogi na każdy z dwóch dni i my mamy tylko katalog tych ras, które wystawiały się z nami w niedzielę.

Link to comment
Share on other sites

Też gratuluję wszystkim zadowolonym z sukcesów :)
Byłam pierwszy raz w Luksemburgu ale nie pierwszy raz za granicą i też mam takie wrażenie, że część handlowa nie była imponująca, może nawet skromna :( z ciekawych zakupów nic nie wyszło :( przereklamowane ale pojedziemy jeszcze , musimy trochę pozwiedzać następnym razem :)
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bundustar']część handlowa nie była imponująca, może nawet skromna :( z ciekawych zakupów nic nie wyszło :( przereklamowane [/QUOTE]Raczej "zmienione" niż "przereklamowane"... Co najmniej połowy ze stoisk, które bywały wcześniej - po prostu tym razem nie było. :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']Raczej "zmienione" niż "przereklamowane"... Co najmniej połowy ze stoisk, które bywały wcześniej - po prostu tym razem nie było. :niewiem:[/QUOTE]

A szkoda :placz: byłam trochę ciekawa, wiele osób opowiadało jakie to cuda można tam zakupić i że to wystawa na baaardzo wysokim poziomie.
Z moich doświadczeń wynika, że teraz z handlowego punktu widzenia to Berlin jest świetny :razz: w Leksemburgu zdecydowanie nie podobało się mi to że stoiska są poprzeplatane z ringami i klatkami, straszny rozgardiasz się robił :angryy: ale i tak pojedziemy tam jeszcze, może to chwilowa niedyspozycja i następnym razem będzie ciekawiej :evil_lol:
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']Raczej "zmienione" niż "przereklamowane"... Co najmniej połowy ze stoisk, które bywały wcześniej - po prostu tym razem nie było. :niewiem:[/QUOTE]
nie bylam teraz, ale bylam tam wcześniej właśnie z Flaire i widzialyśmy co było. Na mnie zrobilo potężne wrażenie - nawet gdzieś na wątku luxemburskim z tej wystawy co byłyśmy są zdjęcia tych stoisk, było tego dużo i na wysokim poziomie zarówno wystawienniczym jak i użytkowym. I nie bylo to pomieszane - oddzielnie było.
ale chyba kryzys

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...