Jump to content
Dogomania

Potrzebna insulina dla 8 letniej suczki!


breadyna

Recommended Posts

Hej. To pierwszy mój post na tym forum, i głupio jest mi zwracać się o pomoc... Bo przecież nikt mnie nie zna.
Moja Psinka choruje na cukrzycę - w sumie od niedawna, dostrzegłam to w lipcu.
Caninsulin na nią nie działa - a może działałby, gdyby nie miał tak małej dawki, a przecież nie wstrzyknę podskórnie prawie trzech ml. płynu (można max. 2ml). Próbowaliśmy z różnymi insulinami, najlepiej reaguje na Humalog mix50, tylko... pojawia się problem. Nie stać mnie na to, żeby kupić jej tą insulinę na receptę weterynaryjną, bo jest pełnopłatna - a jedno opakowanie, czyli pięć fiolek, starcza jej na dwa tygodnie. Miesięcznie jest to koszt ponad 300zł, do tego karma... Zwyczajnie nie stać na to studentki. Żaden lekarz nie chce też wypisać recepty na mnie - bo kombinuję różnymi drogami.
W związku z tym proszę o pomoc - czy ktoś z Dogomaniaków ma jakąś niepotrzebną insulinę? Może być jakakolwiek. Mi zostało jeszcze niecałe 5 fiolek Humalogu, a nie zostawię jej bez niczego... :( Naprawdę nie wiem, co robić.
Pomożecie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...