Jump to content
Dogomania

4 szczeniaki bez mamy


kasiekw

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

witam, jak sie psiaczki maja?
niestety nosowka to bardzo ciezka choroba.. dawno temu moj szczeniak rowniez na nia padl..
jesli sie nie myle to zdjecia sa z Pola PGR na Targowku? w tych okolicach na Trockiej jest klinika Lupus, naprawde bardzo dobra.. moja obecna sunie wetki wyciagnely z bardzo silnej babeszjozy.. moge ja z czystym sercem polecic, jesli szukasz weta czy cos.. mam nadzieje ze szczeniory wracaja do zdrowia

Link to comment
Share on other sites

niestety został tylko jeden szczeniak, ani transfuzje, ani stałe kroplowki nie pomogły ... jestem totalnie zaryczana i rozbita. Dzieki Bogu ten ostatni nie ma nosowki, pomimo brakow objawow zaparłam się i test zrobiłam. Wyszedł ujemny ufff

Link to comment
Share on other sites

niestety nosowka jest okropna choroba.. i szanse daje jedynie szybka i trafna diagnoza.. a niestety nosowka daje czasami symptomy innych chorob i jest to mylace..
bardzo mi przykro.. zrobilas naprawde wszystko.. wazne ze zostal jeden i jest zdrowy to bardzo wazne i skup sie na tym :) aaa nie wiem czy Ci weterynarz mowil, ale bakteria nosowki zyje blisko 6 miesiecy, popierz wszystko z czym mialy stycznosc 3 inne szczeniaki.. zmien miski itd..

Link to comment
Share on other sites

Dagsman wiem wiem poprałam co się dało miski wyrzuciłam, ale niestety nie wszystko dam rade zdezynfekować, więc na razie nie biorę żadnych obcych psów do samochodu, unikam zabaw z psami znajomych no i oczywiście do domciu żadnych zwierząt nie wpuszczam, oczywiście poza Kaśką :-p i moim amstafem (ale to bydle to szczepione było na wszystko co się da i test tez mu na wszelki wypadek zrobiłam ). Ja podejrzewam, że maluchy miały już nosówkę jak je znalazłam, ale rozwolnienie zwalaliśmy na złą dietę, a osowienie na zarobaczenie. Objawy neurologiczne tak na prawdę pojawiły się zaraz po odrobaczeniu i niestety było już za póżno. :-(

Link to comment
Share on other sites

nosowka dzieli sie podobno na trzy etapy: 1: biegunki itd, 2: bez objawowy, 3: niestety objawy neurologiczne itd.. do mnie szczeniak trafil w tej 2 fazie a potem juz byla tylko 3 faza..
no nic obserwuj maluszka i swojego pupila :) i oby sie nosowka juz nie pojawila! trzymam kciuki

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...