Jump to content
Dogomania

Kacper psina...znalazł swoje miejsce na ziemi:)))


nukujek

Recommended Posts

  • Replies 325
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

i tak się wszystko potoczyło....................że już dziś KAcper został w nowym domku:D:D:D:D: jupi!!!!!!!!!!!!!!od razu zakumplował się z Denczą - psią koleżanką i swoją pańcią, znalazł szafkę ze smakołykami i poczęstował się;), na spacerze był grzeczny i zachowywał się jakby od zawsze mieszkał z Denczą i Kingą. BARDZO WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ ZA POMOC I WSPARCIE W IMIENIU SWOIM I KACPRA:*:*:*:*:*:*:*:*:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]I ja, i ja DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM:modla::modla::modla:Uli (hosenka) i Pawłowi za to, że tak wspaniale zaopiekowali się Kacprem, że robili co mogli, aby znalazł dom, że go troszkę odchudzili , że dali mu miłość, poczucie bezpieczeństwa, opiekę i że uratowali go dwa miesiące temu przed wywiezieniem do schroniska:modla::modla::modla: Magdzie(mru) i jej Pawłowi, za to że zawsze wspierają mnie w działaniu, że wystarczył jeden telefon, a byli gotowi by pomóc, że w mig załatwili Kacperkowi hotel ze zniżką, transport...że zaproponowali adopcję Kacpra Pani Kindze:modla::modla::modla:Paulince i Danusi (kinga_kinga7 i danusiadanusia) za to, że zawsze mogę na nie liczyć, za te wszystkie ogłoszenia, banerki, wrzucane zdjęć, za niezawodność i bezinteresowność:modla::modla::modla:Kocurkowi za to, że od samego początku była tu z nami, wspierała, podnosiła na duchu i szukała domku dla Kacperka, za wtrwałość, dobre słowo i wielkie serce:modla:[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3]:modla::modla:JOHANNALIND za to, że dała nam nadzieję, że tak bardzo wsparła w poszukiwaniu domu dla Kacperka, za wspaniałego synka Kubusia, który szczerze Kacpra pokochał:modla:[FONT=Times New Roman][SIZE=3]:modla::modla:Wszystkim cioteczkom: [/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3]mtf zalesie, DZIR, Aneta220978, iwonamaj, Awit, zuziaM, Karilka za to, że tu były, podnosiły wątek, wspierały, zaciskały kciuki:modla:[FONT=Times New Roman][SIZE=3]:modla::modla:Irkowi i Adze (których tu nie ma na forum) za to, że zawalczyli o Kacpra i jego szczęście, że nie zostawili go samego i nie pozwolili odwieźć do schroniska, że powiedzieli mi o jego historii i że poprosili o pomoc:modla:[FONT=Times New Roman][SIZE=3]:modla::modla:[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]
April, Lili, Kaprysowi i Furii (zwierzakom Uli), że pozwolili Kacprowi zamieszkać w ich domu i zaakceptowali jego psią osóbkę:modla:[FONT=Times New Roman][SIZE=3]:modla::modla:I wszystkim tym, którzy w jakikolwiek sposób, nawet ten najmniejszy i najcichszy pomogli i byli tu razem z nami:modla:[FONT=Times New Roman][SIZE=3]:modla::modla: DZIĘKUJĘ!!!!!!!![/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Jestem znów późno, ale jestem...Nawet sobie nie wyobrażacie jak się cieszę, zwłaszcza, że dzisiaj same przykre rzeczy czytałam na wątkach, jakoś dużo ostatnio piesków odchodzi, a co najgorsze z winy człowieka...To mnie zawsze przybija:( Tak więc jestem przeszczęśliwa, że Kacperkowi się udało, jutro przekażę tę wspaniałą nowinę mojemu synkowi...też będzie szczęśliwy, choć codziennie suszył mi głowę, że powinniśmy go zabrać do siebie:)

Link to comment
Share on other sites

Nie było mnie u Kacpra a tutaj taka wspaniała wiadomość:multi::multi::multi:
Super, że znalazł domek:-).. Oby teraz czekały go same dobre chwile:-)

A tak przy okazji mam nadzieję, ze Kacper się nie obrazi(on już grzeje dooopkę w nowym domku )chciałabym zaprosić cioteczki na wątek Inki suńki wyciągniętej z Korabiewic - cudna, przytulasta już ponad rok w hotelu a domu nie widać:-(...

[url]http://www.dogomania.pl/threads/188803-Brak-deklaracji-na-kwot%C4%99-135-z%C5%82otych!!Czy-Inka-wr%C3%B3ci-do-schroniska-B%C5%82agamy-o-pomoc[/url]!

Link to comment
Share on other sites

przepraszam za milczenie, ale przeprowadzka pochłonęła cały weekend i dopiero teraz mam chwilę na kompa:). rozmawiałam z panią Kingą w piątek, Kacperek wtedy był jeszcze trochę zagubiony w nowym miejscu, ale ogólnie wszystko było ok:), apetyt miał, chodził za nią krok w krok i jak tylko siadała to kładł się przy nogach i zasypiał, szukał bezpiecznego miejsca przy niej;). Trochę powarkiwał na Denczę podczas jedzenia, ale zaleciłam karmienie psów na początek osobno albo stawiać miski w dwóch końcach pokoju, bo obok siebie stojąc mają prawo wywołać u psa instynkt bronienia zasobów przed innym psem, szczególnie obcym psem. Trochę też oszczekiwał inne psy w parku, ale podałam parę patentów jak go"spacyfikować" - np minąć łukiem psa z naprzeciwka mając Kacpra na luźnej smyczy i skarmiając go czymś smakowitym dla odwrócenia uwagi, w razie potrzeby podjadę do niej i będę pomagać w oduczeniu Kacpra takiego zachowania,, u nas było ok. Karmiłam psy oddzielnie (taki mam nawyk jak w domu mam więcej niż jednego psa w tym z tymczasu to wolę unikać jazdy o zasoby i pomału odwrażliwiać psa na to) na spacerach też ok było więc sądzę, że wszystko się ułoży:). pisałałam do pani Kingi niedawno ale nie odpisała na smsa, może jest zajęta jak tylko się odezwie napiszę najświeższe info o Kacperku:)

Link to comment
Share on other sites

Najnowsze wieści od Kacperka: wszystko jest ok:-) W domu super, wielki z niego uparciuch na spacerach (tak napisała do Uli pani Kinga - oczywiście z przymrużeniem oka;)) Ogólnie pani Kinga jest dobrej myśli i jest zadowolona:multi::multi::multi:

Z tym uporem na spacerach, to Ula napisała, że pewnie chodzi o to, że czasem Kacperek się zapiera i udaje osiołka, albo chce iść w inną stronę niż wszyscy:evil_lol: U niej jak był, to też tak czasem robił:p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kochani u Kacperka wszysto w porządku:-) Ula napisała do mnie tak:

"...u Kacpra super, coraz lepiej radzi sobie na spacerach i w relacji z Denczą - suką, Kinga bardzo już się z nim związała i z tego co mówi, widać, że bardzo się stara aby Kacper dobrze się czuł u nich. "

Super wieści:-):multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...