Jump to content
Dogomania

Kacper psina...znalazł swoje miejsce na ziemi:)))


nukujek

Recommended Posts

  • Replies 325
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='hosenka']dziewczyny, dzwoniła pani Agnieszka, sama nie może adoptować Kacpra, już ma 2 psy i kota, ale jeśliby coś tfu tfu!!!nie wyszło jutro będzie promować Kacperka w swojej firmie i wśród znajomych, strasznie miła pani, nie zapytałam tylko skąd się dowiedziała o Kacperku, któreś ogłoszenia zaczynają przyciągać ludzi!!na reszcie jakiś odzew:)[/QUOTE]

To cudnie:-) JOHANNALIND rozwiesiła dużo plakacików, może to ktoś z jej stron;-) Najważniejsze, że kolejna osoba, która chce pomóc jest z nami:-D

Link to comment
Share on other sites

pani Kinga super babka, ma dobre warunki lokalowo-ekonomiczne;), i 12letnią bokserkę, bardzo już nastawiona na adopcję Kacperka, jutro robimy spacer zapoznawczy suni i Kacpra i jeśli się dogadają to zamieszkają razem:D, sunia super milaśna i zrównoważona, sądzę, że dogada się z nią tak jak z naszą Api, jutro wieczorem potwierdzę, że Kacper ma dom, ale ja już innej opcji pod uwagę nie biorę:P ale cudownie!!!!!!!!!!!!:D
aha suczka jest wysterylizowana:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hosenka']pani Kinga super babka, ma dobre warunki lokalowo-ekonomiczne;), i 12letnią bokserkę, bardzo już nastawiona na adopcję Kacperka, jutro robimy spacer zapoznawczy suni i Kacpra i jeśli się dogadają to zamieszkają razem:D, sunia super milaśna i zrównoważona, sądzę, że dogada się z nią tak jak z naszą Api, jutro wieczorem potwierdzę, że Kacper ma dom, ale ja już innej opcji pod uwagę nie biorę:P ale cudownie!!!!!!!!!!!!:D
aha suczka jest wysterylizowana:)[/QUOTE]
hosenka, Tobie też nic nie brakuje:evil_lol: obie jesteście super[URL="http://smajliki.ru/smilie-905701959.html"][IMG]http://s15.rimg.info/4cd029e71d7a4c485122eeb0faea6931.gif[/IMG][/URL], ale do jutra mnie skręci:shake:

Link to comment
Share on other sites

ja to sobie kieliszeczek wiśnióweczki nalałam8-) Danusiu polecam, odstresujesz się:evil_lol: A jutro będą tańce, hulanki, swawole...:multi::multi::multi: To czekamy, aż jutro Ulcia moja kochana przekaże nam oficjalnie, że Kacperkos jedzie do swojej nowej Panci:-D NIe może być inaczej!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nukujek']ja to sobie kieliszeczek wiśnióweczki nalałam8-) Danusiu polecam, odstresujesz się:evil_lol: A jutro będą tańce, hulanki, swawole...:multi::multi::multi: To czekamy, aż jutro Ulcia moja kochana przekaże nam oficjalnie, że Kacperkos jedzie do swojej nowej Panci:-D NIe może być inaczej!!!![/QUOTE]
ja nie mam wiśnióweczki:-( ale na dobre wieści muszę czekać aż do jutra;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...