Jump to content
Dogomania

Kacper psina...znalazł swoje miejsce na ziemi:)))


nukujek

Recommended Posts

Plakat w przedszkolu u córki już zawiesiłam- tam ostatnio znalazły swój dom 4 kotki z plakatu właśnie więc może też się uda? Oczywiście kotki to nie starszy pies, no ale nigdy nic nie wiadomo...Około południa przejdę się po Łomiankach i tu też porozwieszam...A po południu mam zebranie w szkole u syna, będą wszyscy rodzice na sali gimnastycznej, postaram się zabrać głos i zasygnalizować wszystkim problem...Mój Kubuś cały czas przeżywa sprawę Kacpra, dzisiaj mi pomagał wieszać plakat w przedszkolu, pytał się Pani czy można powiesić...Wymyślił nawet, że może to my Kacpra weźmiemy i będzie spał z nim w pokoju:) No ale moi rodzice niestety ledwo tolerują moje 2 obecne psiaki i koty, a mieszkamy u nich...:(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 325
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kacperek ma zaklepany hotel od soboty(chyba, że stanie się cud!!;)) koszt 300zł (hotel jest w Konstancinie, Viva ma tam swoje psy, Kacper będzie na takich warunkach jak psy z Vivy, czyli taniej właśnie!!plus może jeść karmę z Vivy, ale dzięki Asi jest na początek worek karmy, ja jeszcze mam ok pół worka czyli jakieś 5-6kg jego karmy więc też ją zawieziemy do hotelu. Nie jest to idealne miejsce, ale na pewno lepsze niż schroniska, będę się starać raz na tydzień odwiedzić chłopaka i promować, promować jego adopcję. Na pierwszy miesiąc już mamy deklarację i na kolejne dwa też.

Link to comment
Share on other sites

Ale mam wieści:multi::multi::multi: Był telefon...Ula jedzie jutro na wizytę przedadopcyjną:bigcool::bigcool::bigcool: Sama pewnie dziś jeszcz tu zajrzy i napisze, ja chciałam tylko szybciutko podzielić się z Wami ta informacją, bo siędzę przed kompem, a Ulcia jeszcze do domku nie dotarła...Ula czekamy na Ciebie i wiadomośi z pierwszej ręki (albo z drugiej;-) bo z tego co Ula mówiła to Paweł z Vivy zagrał pierwsze skrzpce;-))
Aż boję się cieszyć:p Musi się w końcu udać:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

ja też się cieszę, ale staram się pamiętać, że to jeszcze nic pewnego;), pani Kinga mieszka w bloku, w okolicach placu Hallera w Warszawie, zadzwoniła do Vivy w sprawie adopcji psiaka, miał jakiegoś upatrzonego ale jeszcze nie na 100% i z tego co zrozumiałam tamten psiaczek ma dobrą sytuacje na razie w domu tymczasowym więc Paweł opowiedział pani Kindze o Kacprze i o jego pilnej sprawie, przekazał jej mój nr telefonu i ...zadzwoniła:D :D, juto p 18 się spotkam z nią u niej, żeby poznać ją osobiście:), jeśli wizyta będzie udana dla obu stron to w czwartek zaaranżujemy spotkanie z Kacprem, a w piątek najdalej w sobotę....adopcję!!!!!!:D!! mamo ja niewierząca jestem ale chyba zacznę się modlić;P,
a i właśnie wróciłam od weta z Kacprem, zaszczepiłam go na wściekliznę, tak żeby czy to hotel czy ds miał wszystko w papierach dobrze:)
PS jak dodaje się banerek??bo mi nie wychodzi a chciałam dodać KAcpra:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hosenka']ja też się cieszę, ale staram się pamiętać, że to jeszcze nic pewnego;), pani Kinga mieszka w bloku, w okolicach placu Hallera w Warszawie, zadzwoniła do Vivy w sprawie adopcji psiaka, miał jakiegoś upatrzonego ale jeszcze nie na 100% i z tego co zrozumiałam tamten psiaczek ma dobrą sytuacje na razie w domu tymczasowym więc Paweł opowiedział pani Kindze o Kacprze i o jego pilnej sprawie, przekazał jej mój nr telefonu i ...zadzwoniła:D :D, juto p 18 się spotkam z nią u niej, żeby poznać ją osobiście:), jeśli wizyta będzie udana dla obu stron to w czwartek zaaranżujemy spotkanie z Kacprem, a w piątek najdalej w sobotę....adopcję!!!!!!:D!! mamo ja niewierząca jestem ale chyba zacznę się modlić;P,
a i właśnie wróciłam od weta z Kacprem, zaszczepiłam go na wściekliznę, tak żeby czy to hotel czy ds miał wszystko w papierach dobrze:)
PS jak dodaje się banerek??bo mi nie wychodzi a chciałam dodać KAcpra:([/QUOTE]

no, to mocno trzymamy kciuki:mdrmed::mdrmed::ghost_2::ghost_2::modla::modla:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hosenka']ja też się cieszę, ale staram się pamiętać, że to jeszcze nic pewnego;), pani Kinga mieszka w bloku, w okolicach placu Hallera w Warszawie, zadzwoniła do Vivy w sprawie adopcji psiaka, miał jakiegoś upatrzonego ale jeszcze nie na 100% i z tego co zrozumiałam tamten psiaczek ma dobrą sytuacje na razie w domu tymczasowym więc Paweł opowiedział pani Kindze o Kacprze i o jego pilnej sprawie, przekazał jej mój nr telefonu i ...zadzwoniła:D :D, juto p 18 się spotkam z nią u niej, żeby poznać ją osobiście:), jeśli wizyta będzie udana dla obu stron to w czwartek zaaranżujemy spotkanie z Kacprem, a w piątek najdalej w sobotę....adopcję!!!!!!:D!! mamo ja niewierząca jestem ale chyba zacznę się modlić;P,
a i właśnie wróciłam od weta z Kacprem, zaszczepiłam go na wściekliznę, tak żeby czy to hotel czy ds miał wszystko w papierach dobrze:)
PS jak dodaje się banerek??bo mi nie wychodzi a chciałam dodać KAcpra:([/QUOTE]
kochana Pani Kingo [URL=http://smajliki.ru/smilie-970160199.html][IMG]http://s17.rimg.info/21468924bdf02f41072087f1d6d969e1.gif[/IMG][/URL]
i on się niecierpliwi [URL=http://smajliki.ru/smilie-1072110663.html][IMG]http://s17.rimg.info/2a44ecb8b13cd5d0e7143e5015536313.gif[/IMG][/URL] czekamy na dobre wieści!:)

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny, dzwoniła pani Agnieszka, sama nie może adoptować Kacpra, już ma 2 psy i kota, ale jeśliby coś tfu tfu!!!nie wyszło jutro będzie promować Kacperka w swojej firmie i wśród znajomych, strasznie miła pani, nie zapytałam tylko skąd się dowiedziała o Kacperku, któreś ogłoszenia zaczynają przyciągać ludzi!!na reszcie jakiś odzew:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...