Jump to content
Dogomania

Kacper psina...znalazł swoje miejsce na ziemi:)))


nukujek

Recommended Posts

[B]Dnia 24 listopada Kacper zamieszkł w swoim nowym domku z Panią Kingą i jej 12-letnią sunią:) Teraz może cieszyć się każdą chwilą, nie martwiąc się o jutro:) Kacper w nowym domu!!!! Jupi:-D[/B]


Kochani pilnie poszukuję domu dla psiaka, poznałam tego kundelka osobiście i aż żal serce ściska...Proszę, pomóżcie mi znaleźć mu dom, jeśli sami nie możecie go przygarnąć, to roześlijcie informację znajomym, popytajcie wokół, wrzućcie ogłoszenia do netu...będę Wam bardzo wdzięczna, Kacper nie może trafić do schroniska, bo to może być dla niego nie do przejścia...A oto parę słów o Kacprze:

Kacper – lat 11
Rasa – kundel
Wielkość – średni
Płeć - pies, szczepiony, zdrowy
Kacper zwany Kacpruchą - lekko opasły, ale w formie niemal olimpijskiej, kundel niezwykle charyzmatyczny i sympatyczny. Do tej pory był wsparciem 97-letniej Pani, która jest już niedołężna i musiała przeprowadzić się do rodziny w bloku, która się nią opiekuje. Kacper został sam... Dotychczas mieszkał na podwórku z dostępem do ogrodu, pod Warszawą, więc idealnie byłoby, gdyby mógł mieć dostęp do choć niewielkiej przestrzeni.Pomóżcie chłopinie na stare lata znaleźć nowy dom, bo schronisko dla psiny w jego wieku to może być wyrok!! Jestem pewny, że „Kacprucha” odwdzięczy się sympatią i mądrym spojrzeniem.Dom dla Kacpra jest bardzo pilnie potrzebny! Kontakt: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] tel. 793 395 536

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 325
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam. Myślę ,ze nie nalezy wykluczyć Fundacji Opieki nad zwierzętami CANIS. lub Fundacji Przyjaciół 4 łap. Są też prywatne przytuliska dla starych zwierząt. Zaproście HOLMINE ona była niedawno w takim przytulisku dla starych zwierząt.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...