Jump to content
Dogomania

SZCZENIACZKI - Tessy nam choruje...


missieek

Recommended Posts

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Beethovenek jest po prostu piekny. Wtulony w moje ramiona przejechał ostatni odcinek drogi z Komornik do domku. Jego nowe panie wpadły w zachwyt i wcale się nie dziwię. Czekała miseczka - zaraz najpier został napojony, jedzonko sie szykowało.
Jeśli nowe Panie nie rozpieszcza maleństwa to cud. Choc małemu się wydawało, że nalezy do mnie i cały czas siedział za moją nogawka, co jakiś czas próbując zaczepiać łapeczką.
Zaraz wstawię fotki z nowego domku - i sorry że tak póxno, ale TZ pojechał ze mną prosto po wykładach - i niedawno wróciliśmy do domu. Musiałam też cos mu dać zjeść, żeby nie omdłał - wiecie, facet wrazliwym zwierzakiem jest :lol: .

Czyli Misieek - spokojna głowa, mały pod nadzorem. Obiecuję że pojade go odwiedzić. Umowa zostanie odesłana pocztą.

Link to comment
Share on other sites

A oto foteczki Beethovenka. Był taki niesmiały że trudno mu było fotkę zrobić, bo albi za nogi się chował. Nie jest urodzona gwiazdą fotograficzną. Ale 2 fotki wyszły jako tako>

Czy to Ty jestes teraz moja nową panią?

[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img485.imageshack.us/img485/5906/beethovenra0.jpg[/IMG][/URL]

Co to za domek - czy to mój.

[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img471.imageshack.us/img471/7595/beethoven1yp0.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

strasznie niesmiale te szczeniaczki z zakopanego
ale napewno zyjac przy smietniku nie mialy za duzo kontaktu z ludzi
tylko z paniami ktore je dokarmialy i chwala im za to :loveu:

jeszcze tu chyba nie pisalam, mamy jeszcze jednego szczeniaczka
w tym samym wieku co te maluchy, suczka czarna, kilka drobnych bialych znaczen
tez zapowiada sie na nieduza

fotki wstawie jak beda

Link to comment
Share on other sites

Missieek,
pani Ewelina, ktora podobno byla u Ciebie po psinke, wielce oburzona napisala do mnie. Ja odpisalam, ze kontrola przedadopcyjna to w cywilizowanych krajach rzecz normalna. Podeslalam kilka linkow, zeby zobaczyla na wlasne oczy jaka jest sytuacja w Polsce i polskich schroniskach.

Link to comment
Share on other sites

Aga tak myslalam ze jeszcze Tobie sie pozali :evil_lol:
tylko nie wiem o co robi tyle szumu skoro to nie dla niej pies a dla rodzicow chlopaka

przyjechali- chlopak z dziewczyna - obejrzec psa (powiedzialam przez telefon ze chcialabym tez u nich na miejscu sprawdzic warunki)

jak wiadomo male kluski sa piekne wiec psiak im sie spodobal

wypytalam o warunki i wszystko prawie spoko
ale ze pies ma byc bardziej rodzicow niz chlopaka i ze mieszkam nie tak daleko to powiedzialam ze za godzine podjade do nich z psem i porozmawiamy jeszcze z rodzicami, zobaczymy warunki

na co sie zgodzili
ja poszlam do kosciola wracam a tata mowi ze dzwonili zeby powiedziec ze mama chlopaka nie zgadza sie na sprawdzenie warunkow i czy moga po psa przyjechac

akurat :diabloti:

napisalam grzecznie ze musze sprawdzic warunki, bez tego psa nie wydam

na co odebralam telefon od tej dziewczyny ze co ja sobie wogole wyobrazam, przeciez nie wszyscy chca aby inni ludzie chodzili im po domu i sprawdzali warunki, pyta mnie czy ja bym tak chciala - ja na to ze w koncu byli u mnie w domu i widzieli jak mam :eviltong:
no to stwierdzila ze jak tak podchodze do sprawy to ze psow nigdzie nie wydam i wogole jakie to zlote mysli zaczela plesc
oczywiscie mi do slowa nie dala dojsc
ale z takimi osobami to az szkoda dyskutowac

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...