Jump to content
Dogomania

Fruzia 12 letnia sunia po 6 latach pojechala do PDT. Ma dom


Klauzunka

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 722
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

fochu zrobiła banerek :)

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/213372-Fruzia-su%C5%84cia-niedu%C5%BCa-a-na-dodatek-ca%C5%82a-jest-z-%C5%82atek-)"][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/2372/fruzia.jpg[/IMG][/URL]

może wiecej ciotek tu przybędzie...

Link to comment
Share on other sites

super baner :) tylko zamiast :od: jest :do: :) trzeba zmienic. jesli mozna.
i 6lat wpiszcie. od 2006 w schronie. watek z 2011, stad zmylka. musze zmienic w 1 poscie, bo rok mamy nowy.


ja sobie baner wstawie, ale za kilka dni, bo mi to siostra zawsze robi, bo ja nie umiem.

Link to comment
Share on other sites

poszukam z tym fb...
ja do pisania tekstów kompletnie się nie nadaja, nie ta głowa :p może ktoś inny podjął by się tego zadania? nie zaszkodzi w sumie napisać, zrobić nowe foty i jeszcze raz puścić ogłoszenia, w kwietniu jak się nic nie znajdzie mogę jej wyróżnić tablicę i gumtree (teraz się już spłukałam).
Wydrukuje plakaty Fruziowe i porozwieszam tu u siebie w Trzebnicy.

Link to comment
Share on other sites

dziekuje Ci bardzo za zainteresowanie fruzinka nasza :))))))))))

teraz, zima na kratach jest pleksa umocowana, do psow jest dostpe bez pleksy tylko ok.50cm. przez to fotki nie zrobie. bo obok 1 pies zawsze sie bardzo pcha do krat i zaslania
a fruzia podleci na chwile, polize reke, glaskanie jej lubosci nie sprawia. powacha, polize, pocieszy sie i ucieka. za chwile znow podbiega i w kolko to samo.
z ta pleksa jej fotek nie zrobie, zwlaszcza jakis wyjatkowych do ogloszen. tylko takie, jak ma, z daleka, jak siedzi w budzie, albo stoi kolo budy. do kraty podbiega na chwile tylko i wtedy reka musze ja glaskac, a nie trzymac aparat.
moze, jak sciagna plekse to sie uda cos.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kora78']dziekuje Ci bardzo za zainteresowanie fruzinka nasza :))))))))))[/QUOTE]
Nie ma za co :) mi na samą myśl o Fruzi serce pęka, że aż tyle lat... ;( tak samo na myśl o Baranku z Rudy Śląskiej- podobnie stażem. Nie rozumiem tego... niesprawiedliwe

[quote name='"Zosia123"']Przywędrowałam po bannerku mimblunki - zapiszę sobie na razie!
Ostatnio po śmierci naszego Alfika zdecydowanie preferuję staruszki... [/QUOTE]

Fajnie Zosiu, że to przywędrowałaś :) Bo mało tu nas...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...