Jump to content
Dogomania

Zakopane


Light of Shin-Ra

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

A te szetlandy to czasami na górnych równiach nie hasają . Widziałam tam kiedyś z daleka ale chyba faceta, z szetlandami właśnie ale nie podchodziłam bo wydawało mi się, że jak jest tak daleko to nie ma ochoty na kontakty z innymi psiarzami. I dzisiaj jak szłam Witkiewicza to też widziałam cztery szetlandy ale mnie i Narakiego obszczekały.
No i mam oczywiście od niedawna nowego kotka. Znalazłam sobie na kościuszki pod sklepem. Zimno było to nie mogłam biedaka zostawić.Nawet mu domku nie szukam bo i tak nikt nie weźmie a u mnie ma dobrze.

Spotkajmy się kiedyś jeśli oczywiście będziesz chciała, na psim spacerze.

Na razie pozdrawiam i wesołych świąt.

Link to comment
Share on other sites

To my, najczęściej spacerujemy na górnej Równi. Niestety moje szczekulce sprowokowały kilkakrotnie psa do ataku, więc wolę trzymać się z daleka. Tym bardziej, że u mnie układ: trzy suki i pies, który broni stada.
Możemy kiedyś się umówić, wtedy przyjdę w okrojonym składzie.

A Ty masz suczki, czy pieski? To ile masz kotów? A co z tym biało-czarnym? Wyadoptowany? - przestałaś się odzywać.

Życzę zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku.
[IMG]http://images2.fotosik.pl/305/ca93fbaf6e6f1afb.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Ja mam dwa pieski - grzywki ale zupełnie nieagresywne, takie ciamajdy, no i nieduże, chyba nawet od szelcików mniejsze. Jeden goły a drugi kudłaty. Oba białe i też nas czasami na górnych równiach widać. Ostatnio trochę mniej bo pogoda dla mojego łyska mniej wdzięczna. Jak nas gdzieś wypatrzycie to śmiało podchodzcie , moje psy - szczególniej łysy - są bardzo kontaktowne i zabawowe. A może my Was wypatrzymy.
Kotów mam kilka - nigdy nie mówię dokładnie ile, bo miałam już z tego powodu wiele nieprzyjemności a to forum każdy może przeczytać. Jak się spotkamy to wszystko opowiem. Kotek niestety odszedł. Był u mnie ok. miesiąca, niestety zachorował, mimo wizyt u weta przeszedł TM. Dlatego zamilkłam.
Ale mam już nową znajdę. Ze mną tak zawsze, ciągle jakąś bidę znajduję.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj trafiłam na temat o ON-ku w Z-nem. Jak się sprawa ma na dzień dzisiejszy?
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=29974&page=10[/URL]

Przez te petardy, bywam krótko na spacerkach. Psy nawet nie chcą się bawić, tylko nadsłu****ą.

Link to comment
Share on other sites

Akurat tego hotelu nie kojażę ale sobie sprawdzę. A w który piątek ten 05.01.2007 r.? Ja bardzo chętnie się spotkam tylko, że u mnie pogoda trochę gra rolę z przyczyn niezależnych bo mam nagusa i dla niego mrozy to niefajne na dłuższe wyjścia. Jak możesz to wyślij mi numer tel. na pw to się jakoś zgadamy. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Witaj,
na teren Parku Tatrzańskiego nie można wchodzić z psami. Można natomiast spacerować Drogą pod Reglami, byle pieski nie buszowały po lesie. Można też spacerować w centrum po Równi Krupowej, Lipkach, Antałówce, Pardałówce,........... Możliwości jest sporo.
Właśnie zaczął padać śnieg, będzie miło i przyjemnie.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

[quote name='Luneczka']Terra, też mam szatlanda i mieszkam niedaleko Zakopanego. Może keidyś przejdziemy się na spacerek jeszcze z innymi psiakami?[/quote]

Oj, to może być trudne, bo mieszkam poza Zakopanem, i tam bywam raczej rzadko.
Ale może kiedyś nam się uda:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...