Jump to content
Dogomania

Aron prawie rok bez domu ...co dalej ?


naoomi

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 393
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzięki KasiaKa(20zł) i Naomi(20zł) za wpłaty! Poszukujemy budy dla Arona może wiecie kto ma zbyciu?? Chłopak nam dom roznosi, na widok kota wpada w amok i musimy dla niego zrobić wybieg aby przez dzień mógł tam przebywać, bo wiadomo w nocy musi się wyspać w swoim łóżku :D Puszek ma się świetnie na fejsie są jego zdjęcia (na stronie mon ami) Naomi jak tam te "Wasze" psiaki, u nas też pojawiło się kilka - są dokarmiane, jakby miała kojce to bym je przygarnęła na tymczas,miejsca u mnie na działce dość, w domu niestety - brak :(( Ciężko wyadoptować niechodliwe psiaki...

Link to comment
Share on other sites

Kochane moje cioteczki Aron nadal szuka domu,sytuacja jest dramatyczna ....mimo że to już trzeci miesiąc nie toleruje pozostałych mieszkańców nie wspomnę o kotach! Sytuacja naprawdę jest trudna zrobiło się zimno zwierzaki przesiadują w domu wygrzewając się,trzeba ciągle uważać ,żeby nie doszło do starcia. Nie wiem co mam robić, Aron to przykład psa z ADHD JEST KOCHANYM PSIAKIEM BO UWIELBIA LUDZI I JEST O NICH ZAZDROSNY

Link to comment
Share on other sites

Z adopcjami ciężko, a taki Aronek jest wilkowatym kundelkiem, więc ludzie wybrzydzają...w końcu mają tyle piesków o wyboru. Potrzebne są nowe zdjęcia do ogłoszeń, jakieś bardziej zachęcające, może np. w objęciach z człowiekiem? Takie przytulankowe. Bo wprawdzie ma ogłoszenia, ale na tych starych zdjęciach, które nie pokazują jaki jest naprawdę. Bardzo więc proszę o jakąś sesje chłopaka, a wtedy zrobimy nowe ogłoszenia.

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam plakat do rozwieszania Aronowi ,jeszcze raz będziemy próbować. Plakat do pobrania z naszej strony [URL]http://www.fundacjamonami.pl/plakaty.html[/URL] Poza tym ogłoszenia na allegro i kilku innych ,zobaczymy co będzie.... Po raz kolejny powtarzam Aron terroryzuje mi dom,ciągle muszę uważać na koty... Na FB jest wydarzenie [URL]http://www.facebook.com/event.php?eid=249951785064128&view=wall[/URL] zbiórka na siatkę i budę . Zostałam sama z problemem spodziewałam się tego....... przykre :((((((((((((( ARON NADAL SZUKA DOMU TERAZ JEST TYLKO NA TYMCZASIE

Link to comment
Share on other sites

Rozumiemy, ale każdy lub prawie każdy już to przerabiał. Ja też mam tymczaskę już ponad roku, domu brak, a każdy uważa, że powinnam ją zatrzymać, bo już tyle u mnie jest. Przez roku nie było nawet jednego zapytania o sunię, nawet głupiego, a ja ją wzięłam tylko na tymczas, który okaże się wieczny! Niestety nie mogę wpłacać więcej niż zadeklarowane 15 zł. Notabene przelałam deklarację za listopad:)

Link to comment
Share on other sites

KasiaKia dzięki ,im więcej i częściej ogłaszany tym lepiej. Agusiazet dzięki za wsparcie na karmę dla Arona,link do Fb dałam nie do wpłacania, tylko po to aby było wiadomo ,że z Aronem to sprawa poważna.... Aron to drugi pies ze Staszowa,Puszek,który również jest z pod balkonu od Naomi,był zdziczałym zupełnie nie przystosowanym do mieszkania psem,sama łapanka trwała parę godzin,u nas myślał tylko o ucieczce po prostu pies łazęga,nie szczekał,bał się wszystkiego.......a teraz....to najpewniejszy pies pod słońcem,wskakuje na kolana,wygrzewa się pod grzejnikiem,nigdy nie warknął na dziecko,i o dziwo umie szczekać:)))))nie jest zaczepliwy ,toleruje wszystkie zwierzęta..... Powracając do Arona. Niestetyyyy w ciągu dnia musi być w kojcu,abyśmy mogli funkcjonować,na noc będzie wracał do siebie domu...Aron musi być od izolowany od reszty zwierzaków bo się pogryzą!.:((( Tak jak wspomniałam wieczorem wkleję zdjęcia( zbyt wolny internet ,trochę to potrwa) ,zobaczycie że jest towarzyski w stosunku do ludzi,lubi dzieci, chociaż....delikatny to on nie jest,można mu to jednak wybaczyć. Psiak ma w sobie wiele energii śmiejemy się że cierpi na ADHD... Jest dobrym czujnym stróżem, w przeciwieństwie np. do pozostałych psiaków. Poza tym on jak i każdy z nas ma prawo do wyboru towarzystwa,on nie toleruje kotów,no i psów (wydaje mi się że to przez zazdrość jeśli chodzi o psy),ale istnieją przecież domy bez zwierząt. Nauczony jest czystości nie zdarzyła mu się żadna wpadka,na smyczy chodzi już o wiele lepiej niż na początku.

Link to comment
Share on other sites

Przesyłam dwa zdjęcia bo reszta wyszła rozmazana...Aron nie jest flegmatykiem to ruchliwy,energiczny pies. [img]http://www.fundacjamonami.pl/galeria/aron/1.jpg[/img] [img]http://www.fundacjamonami.pl/galeria/aron/2.jpg[/img] Jeśli chodzi o przytulanie to nie jest to typ przytulasa,trzeba się go wręcz prosić o odrobinę czułości,która kończy się mocnym uściskiem z jego strony. Jedynie z małym bawi się w miarę delikatnie Wydaje mi się,że powinniśmy się skupić na poszukiwaniu domu z ogrodem ,ale z dostępem do domu (gdzie będzie mógł się wybiegać ,a na noc wracać spać) no i oczywiście bez kotów,psów..... Dlatego skupiam się na plakatach,bo być może znajdzie się ktoś z naszych stron...Chociaż poprzednia akcja skończyła się fiaskiem....Może teraz się uda...

Link to comment
Share on other sites

I o takie zdjęcia mi chodziło :) trzeba ogłaszać, ogłaszać i jeszcze raz ogłaszać, każda osoba, która zobaczy psiaka to potencjalny nowy właściciel. Trzymam kciuki i zabieram się za ogłoszenia.

[url]http://tablica.pl/oferta/piekny-mix-owczarek-niemiecki-prosi-o-szanse-na-szczesliwe-zycie-IDvw6Z.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny utworzyłam nowy wątek dla Arona [url]http://www.dogomania.pl/threads/218846-ARON-PILNIE-SZUKA-DT-DS-!!!-Potrzebna-pomoc!?p=18129008#post18129008[/url] Pilnie potrzebny jest DT/DS, sytuacja w jakiej się znaleźliśmy dłużej nie może trwać...nie da się ciągle go izolować.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem o co Ci chodzi.Wątek założyłam ,żeby na bieżąco informować i szukać mu domu ,na tym wątku nie mogę nic aktualizować na pierwszej stronie. O jaką wiarygodność chodzi ? Ten pies od ponad trzech miesięcy mieszka zemną pod jednym dachem,wiem o nim wszystko,znam jego zachowanie i mogę określić na co go stać.

Link to comment
Share on other sites

Nie chodzi dosłownie o kojec tylko o kawałek wybiegu,gdzie mógłby spędzać czas w ciągu dnia,a na noc wracać do domu.Przydałaby się też buda. Myślałam o zakupie rolki siatki,kilku słupków, ogrodzeniu kawałku terenu i wszystko byłoby okey przynajmniej bezpiecznie.Całość wyniosłaby ok.500 zł,mamy 175 zł.

Link to comment
Share on other sites

Zaglądałam do Kundelkowej Skarbonki, jak widzę to przyznają na "Przedział finansowy pomocy: - leczenie – do 200zł - transport – do 150zł - zakup karmy - do 100zł - jednorazowa pomoc w uzasadnionych przypadkach - do 50 zł"..... chyba mój przypadek nie zalicza się do pomocy :(, ale dzięki za podpowiedź

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...