Jump to content
Dogomania

Castor może spokojnie spać w swoim nowym domu


Guest Ryniu123

Recommended Posts

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No dobrze, dobrzy ludzie. Rozmawiałam dzisiaj z Gittą o Castorze. Może przyjechać natychmiast.
[B]Potrzebny transport.[/B]
Prezentuję trasę: [URL="http://mapy.google.pl/maps?saddr=Krzykosy,+kolski,+Wielkopolskie&daddr=Rokitno&hl=pl&ll=52.542955,16.918945&spn=1.530099,4.850464&sll=52.706347,18.259277&sspn=1.524398,4.850464&geocode=FY1rHQMdlGMfASnxEVSmjGwbRzE8GmkNosOyEw%3BFQL5JwMdMp3lACllE6bSCzoHRzGDTt74sb74kQ&vpsrc=0&mra=pd&t=h&z=8"]http://mapy.google.pl/maps?saddr=Krzykosy,+kolski,+Wielkopolskie&daddr=Rokitno&hl=pl&ll=52.542955,16.918945&spn=1.530099,4.850464&sll=52.706347,18.259277&sspn=1.524398,4.850464&geocode=FY1rHQMdlGMfASnxEVSmjGwbRzE8GmkNosOyEw%3BFQL5JwMdMp3lACllE6bSCzoHRzGDTt74sb74kQ&vpsrc=0&mra=pd&t=h&z=8[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Guest Ryniu123

TO chyba największy kłopot z Krzykosów będzie załatwiony :) Ale odległość nieziemska w jedną tylko stronę 327 km :( Pomogę ale tylko finansowo, nie dla mnie takie odległości.
Gitta to ma złote serce !

PS. Ta osoba co zgłosiła się o Castora niestety nie odpowiedziała na PW i na FB :( Ale co tam znalazło się wyjście

Link to comment
Share on other sites

Jutro wieczorem będę mądrzejsza. Muszę się porozumieć z moim głównodowodzącym oraz z Sylwią, która jutro do nas przyjeżdża. Jeśli dostanę zgodę i z Sylwią postanowimy ruszyć na łapankę do Lubońka, to w drodze powrotnej zabiorę Castora i wtedy zrzutka na paliwo, jak najbardziej, bardzo się przyda.
Ale to nic pewnego. Jeśli możecie, kombinujcie.

Link to comment
Share on other sites

Guest Ryniu123

[quote name='Justyna Klimek']Rysiu, czy mógłbyś zmienić tytuł wątku na coś o treści, że potrzebny transport?[/QUOTE]
Sorry nie pomyślałem. Już zmienione

Link to comment
Share on other sites

Już pomagam: Flip, Flap, Grubcio i Panda to czwórka szczeniaków, które mieszkały z nami w Krzykosach i które zawiozłam do DT w Koźminie (okolice Poznania). Jutro odbędzie się, dzięki mojej znajomej z Gorzowa, wizyta przedadopcyjna. Dostanę informację przez telefon, czy jest ok. Jeśli jest ok, przywiozę w drodze powrotnej Grubcia (bo Gorzów Wielkopolski jest ode mnie 35km) a Koźmin prawie po drodze. :))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...