Jump to content
Dogomania

Mistrzostwa Świata Agility 2007


Robull

Recommended Posts

Mieliśmy mieć dziś w naszym biurze gościa, który miał lądować na Okęciu... miał, ale nie wylądował, bo wszystko odwołali z powodu mgły. Mam nadzieję, że popołudniu nie będzie tych problemów i wszyscy dolecicie bez przygód do Oslo.

Kciuki będziemy 3mali! spoko, tylko niech zaczną biegać:multi:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 868
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ludek']Kibice zaciskaja kciuki i nie maja jak trzymać transparetntów.:evil_lol:[/quote]cześć z transparentami już pojechało i poleciało, a inna cześć jeszcze jedzie i leci... przyjdzie czas, to wszystko się znajdzie! i transparenty i zaciśnięte kciuki!

Link to comment
Share on other sites

O rany, juz trenuja. Jedni tak:

[quote]Daisy and Jester (USA) placed two boxes on the A-frame, something yours truly have never seen before. The motivation was to learn the dog to jump over the top of the A-frame, and thus increasing the chance of hitting the contact without slowing down too much.[/quote]

Moze ktos ich nagra, to zobaczymy jak ta sztuczka wychodzi w praktyce....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon']O rany, juz trenuja. Jedni tak:[quote]Daisy and Jester (USA) placed two boxes on the A-frame, something yours truly have never seen before. The motivation was to learn the dog to jump over the top of the A-frame, and thus increasing the chance of hitting the contact without slowing down too much
[/quote]


Moze ktos ich nagra, to zobaczymy jak ta sztuczka wychodzi w praktyce....[/quote]

Znalazlam film z ta para, chyba z ichniejszych eliminacji do MS.

[URL]http://www.youtube.com/watch?v=En0vyekfwvc&mode=related&search[/URL]=

rzeczywiscie pies jakby przeskakiwal nad gorna krawedzia palisady... :hmmmm:

Ech czego to ludzie nie wymysla, zeby urwac choc czesc sekundy:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon']Ja sie dwoje i troje zeby piez wogole strefe zaliczyl, a ludzie kombinuja co zrobic zeby zaliczyl ja szybciej....
Ps. no moze z tym dwoje i troje troche przesadzilam...:evil_lol:[/quote]
No ktoś mógłby się zastanawiać, po co się troisz, ale teraz już wiemy :).

A ten cytat w języku pseudoangielskim, to skąd pochodzi?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA']Nie widze Polskich druzyn Large i smalle. Czemu?[/quote]Tego nie sprawdzałam - natomiasst na liście indywidualnych Large nie ma Marty Kordos - może dlatego nie ma drużyny? :niewiem:

A Magda biega z dwoma psami z bardzo malutkim odstępem... (tylko dwa psy pomiędzy Maczkiem a Grendelką).

Weszłam tam licząc na wyniki, ale jescze nic nie ma.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...