-
Posts
3916 -
Joined
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sue
-
Szukamy domów i wirtualnych opiekunów dla kotów z lecznicy
sue replied to sue's topic in Koty w potrzebie
24.12.2021 wpłata 325 zł - 110 zł zrzutka (zakończyła się), 200 zł bazarek na FB, 10 zł od Guccio za książkę (bazarek książkowy) i 5 zł dopłaciłam. Dług za październik jest spłacony Na dzień dzisiejszy dług (24.12.2021) 1350 zł - listopad (3 koty) 1440 zł - grudzień (4 koty) Razem 2790 zł (24.12.2021) -
W czasie okołoświątecznym ludziom spodobał się Rudi, bo były ogólnie 3 telefony. Jeden fajny, poprosiłam Isabel o zrobienie wizyty po świętach bo wcześniej rodzina nie mogła. Oby się udało Drugi taki se, może i by się nadawał dla kota ogólnie (niekoniecznie tego), ale szukano kota psiolubnego, a Rudi niestety nie jest taki. Trzeci ogólnie głupi.
-
No tak, a gdy wróci na wiosnę ewentualnie, poproszę żeby podawali jej tabletki na podniesienie odporności. Nie będzie już rodzić, lek trochę pomoże, zostanie odpchlona i odrobaczona, więc jej organizm nie będzie obciążony.
-
Bardzo dziękuję za pomoc Pelagii
-
Myślałam o tym. Nie będzie łatwo, to już starsza kotka - na pewno ponad 8 lat - nauczona życia na zewnątrz. Poza tym ludzie wezmą innego kota gdy ona nie wróci, albo kilka, a miejsce nie jest bezpieczne dla nieogarniętych młodziaków. Pelasia już jest zaznajomiona z okolicą. Ale wiadomo, że najlepiej dla niej byłoby spędzić wiek podeszły w lepszych warunkach.
-
Super! Bardzo dziękuję. Napiszę więcej o jej aktualnym stanie zdrowia po świętach, bo zadzwonię do lecznicy. Kilka dni temu pytałam i nie było źle poza oczywiście kichaniem i smarkaniem, ale koci katar to dziadostwo siedzące w kocie i czekające na jakieś zmiany czy pogorszenie odporności.
-
Dług za pobyt i leczenie Pelagii w Izbicy Pelagia w lecznicy od 30.11.2021 do 26.03.2022 Razem 115 dni x 15 zł = 1725 zł z wpłat 1725,11 zł Dług na dzień 05.07.2022: BRAK DŁUGU! Wpłaty: 23.12.2021 guccio 10 zł (wpłata własna) 03.01.2022 pyra 100 zł (wpłata własna) 18.01.2022 Nadziejka 70 zł (bazarek) 18.01.2022 guccio 63 zł (bazarek) 02.02.2022 Nadziejka 46 zł (bazarek) 21.02.2022 guccio 50 zł (bazarek) 17.03.2022 lunamermaid 94 zł (wpłata własna) 24.03.2022 guccio 50 zł (bazarek) 24.03.2022 30 zł znajoma guccio (wpłata własna) 19.04.2022 - 89,11 zł wpłata własna od lunarmermaid 25.04.2022 - 200 zł bazarek na FB 26.04.2022 - 100 zł bazarek guccio +wpłata własna od syna 13.05.2022 - 70 zł bazarek jola&tina 15.05.2022 - 200 zł bazarek na FB 18.05.2022 - 89,46 zł wpłata własna od lunarmermaid (Pelagia) 23.05.2022 - 90 zł bazarek guccio 05.06.2022 - 100 zł wpłata z FB 13.06.2022 - 55 zł bazarek guccio 05.07.2022 - 218,54 zł - bazarek jola&tina Dług na dzień 05.07.2022 nie istnieje !!!
-
30.11. - pojechała do lecznicy Bazarki itd. Bazarek od guccio (część na Pelagię) i kolejny Bazarek Nadziejki
-
Szukamy domów i wirtualnych opiekunów dla kotów z lecznicy
sue replied to sue's topic in Koty w potrzebie
Założyłam osobny wątek Pelagii bo mam pobożne życzenie, by kicia posiedziała w lecznicy do wiosny. -
Pelagię poznałam w listopadzie, przy okazji pomagając grzebać psa. Tak, na wsi piesek wziął sobie i umarł, a wrażliwe ludzie nie za bardzo chcieli zabrać go z miejsca pobytu doczesnego i wsadzić do ziemi. Chyba się brzydzili, czy coś. Pies zmarł na łańcuchu, ale nie wyglądał najgorzej, możliwe że dożył starości. Co innego Pelagia. Jeszcze na jesień były kociaki, ale gdzieś wzięły i polazły, i ich nie ma. Ale wcześniej chorowały chyba bo im oczy wyłaziły i nikt ich nie chciał dotykać. Aha. A kocicy nie ma co ruszać, już stara jest, i też chora. Na schodach prowadzących do domu siedziało takie popielate stworzenie i gdy tylko podeszłam, zaczęło się miziać i mruczeć. Baba patrzyła ze zdziwieniem. Ode mnie to zwykle ucieka, ale niedziwne, bo nieraz kopnę jak przeszkadza mi wejść. Oczywiście nie wpuszczała kota do domu, bo po co. Następnego dnia dostarczyłam tam budkę i antybiotyk, bo kotka gluciła aż miło, oczy zaklejone, zziębnięta. Dość szybko udało się załatwić termin sterylki, no i 30.11 kicia pojechała do Izbicy. Była już troszkę ogarnięta, ale katar nie odpuszczał, miała okropny świerzb, więc nie wróciła po 10 dniach tylko do dzisiaj tam siedzi. Kicha i smarka, organizm jest pewnie zmęczony życiem na zewnątrz i teraz się trochę poddał, nie jest to może żadna ciężka choroba, ale nie wyobrażam sobie kichającej i smarkającej Pelagii siedzącej tam na tych schodach w temperaturze -6 lub niższej. Założyłam wątek, bo kicia może zostać w lecznicy - najchętniej do wiosny - tylko to wygeneruje koszt. Miesięcznie utrzymanie Pelagii wynosi ~15x30 = 450 zł. Gdy będzie cieplej, może wrócić na swój teren, do miejsca które zna, nie będzie już rodzić kociaków więc poradzi sobie, będę monitorować jej stan zdrowia. Trzeba tylko pomóc jej przetrwać zimę. To jest Pelagia w dniu w którym jechała do lecznicy
-
Szybki bazarek z kilkoma książkami
-
Szukamy domów i wirtualnych opiekunów dla kotów z lecznicy
sue replied to sue's topic in Koty w potrzebie
19.12.2021 wpłata od guccio 50 zł Na dzień dzisiejszy dług (20.12.2021) 325 zł - październik 1350 zł - listopad (3 koty) 1200 zł - grudzień (4 koty) Razem 2875 zł (20.12.2021) -
Szukamy domów i wirtualnych opiekunów dla kotów z lecznicy
sue replied to sue's topic in Koty w potrzebie
Bardzo dziękuję Dopisuję do rozliczenia. A Maciek faktycznie bardzo piękny i puchaty. -
Zakończyłam bazarek na FB, na pewno coś z uzbieranej kwoty wpłacimy do Izbicy, ale poczekam na wszystkie wpłaty. Niedawno został wykastrowany kocurek z działki, ta czarnobiała niecnota, kastracja kosztowała 130 zł i zapłaciłam to Wcześniej 90 zł zapłacone do izbicy za tabletki na odrobaczenie dla działkowych kotów (50 zł od p. Ani)
-
W podlinkowanym przeze mnie poście jest aktualne rozliczenie. Jest to strona pierwsza i pierwszy post w wątku lecznicowym. Dług na dzień 15.12.2021. Na dzień 15.12.2021 mamy dług w lecznicy wynoszący 2625 zł, składowe do bieżącego dnia: 375 zł - październik 1350 zł - listopad (3 koty) 900 zł - grudzień (4 koty tj 15x15x4)
-
Zaktualizowałam rozliczenie z Izbicy, wpłaciłam tam dziś 500 zł ze zrzutki. Aktualności w pierwszym poście i na ostatniej stronie, w wolnej chwili postaram się zaktualizować koty w kolejnych postach i bieżące rozliczenie, bo na razie jest prowadzone na ostatnich stronach i możliwe że ciężko odnaleźć. Link do wątku
-
Bardzo się cieszę, że wizyty dla kotków wypadły pozytywnie i przed świętami będą mieć domki. Sreberko jest kotką jeszcze wycofaną, może wymagać czasu, ale mam wielką nadzieję, że w nowym domu poczuje się "u siebie" i będzie znacznie śmielsza, a może nawet wyrośnie z niej miziak. Bardzo się cieszę z adopcji Toma i Jerry'ego, jak również Marcela od Ali, bo czarne kotki niekiedy długo siedzą i mają wręcz pecha. Dziękuję bardzo Isabel za te wizyty i nieustanne zmagania z dzwoniącymi