Jump to content
Dogomania

sue

Members
  • Posts

    3916
  • Joined

  • Days Won

    3

Everything posted by sue

  1. Podliczę jak to wygląda na dzień 01.11 ok. 02 ma do nowego domu pojechać też tri
  2. 29.10.2021 Kamelka po sterylizacji pojechała do DS w Krakowie ? od dnia 18.10.2021 mamy 10 dni (bez 29 bo pojechała rano)
  3. 27.10.2021. Cynamonek pojechał do DT w Krakowie
  4. To wyżej nie moje, ale bure, więc może ziółkowato, Konwalia, Porzeczka, Szałwia, Borówka, Aronia
  5. Z kotków z Zawady póki co został jeden, płeć męska, taki o Mama może będzie miała dom w bezpieczniejszej okolicy niż dotychczas, trafi tam po zdjęciu szwów. Dwa kotki znalazły domy bez naszego udziału, a pani zostawi ostatniego bo jednego może mieć.
  6. Super, że udało się zorganizować jakąś pomoc kociakom. Wiadomo jak się czuje ten drugi? Kulawizna z kociego kataru czy jakiś uraz?
  7. Adopcje znów trochę stanęły, a może trzeba coś porobić z ogłoszeniami, nowe teksty, zdjęcia, nie wiem. Podczytuję różne wątki i na którymś dziewczyny piszą (odnośnie piesków), że w tytule dają zachęcające słowa, np. zdrowe, odrobaczone. Może wypróbujmy coś takiego? Ja do tej pory praktykowałam tytuł imię + szuka domu, albo przymiotnik imię + do adopcji - czyli bardzo ogólnie. W sumie nie wiem, co myśli osoba, która szuka zwierzaka, co jest dla niej ważne, zawsze wydawało mi się, że wyszukiwanie idzie po kolorze, płci, ew. wieku, albo po prostu ogólnie, że ktoś przegląda listę i wybiera z niej. Wyszukiwarka olx bierze pod uwagę każde z wpisanych słów osobno czy jako frazę? Macie może jakieś inne patenty na skuteczne tytuły? - Ruda, roczna
  8. Podsumowanie bieżącego zakocenia: Dora: Molly Ja: Mario, Melisa, Aminek, Arnika, Sreberko 2 (kotka!) Kasia: Tom, Jerry, Bójka, Brawurka, Kamelka (jest jeszcze Basia, ale ona już raczej zostanie) Izbica: Dzikusek 1, 2, 3, Cynamonek Murka: Kaktus, Róża Jest jeszcze Groszek, który wkrótce trafi do DT w Krakowie
  9. Przeklejam z wątku izbicowego Dziękuję serdecznie Figuni i córce za wpłatę taką dużą :) Dług znacznie się zmniejszył
  10. Na dzień 19.10.2021 z przeniesienia 443,79 zł - dalej za pobyt Cynamonka 6x15 = 90 zł - pobyt Kamci i Trikolorki z Zawady 18-19.10. = 30 zł plus ewentualna dopłata do sterylizacji (ale na razie tego nie liczymy) + wpłata od Figuni i jej córki 350 zł Razem na dzień 19.10.2021 dług wynosi 213,79 zł
  11. 19.10.2021 Pojechały 3 dzikuski ze śmietnika
  12. <iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=476&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fcentrumadopcyjne%2Fvideos%2F184402550427036%2F&show_text=false&width=267&t=0" width="267" height="476" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowfullscreen="true" allow="autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share" allowFullScreen="true"></iframe> Proszę tu paczać, tak wyglądają efekty znakomitego łapania Piękna gromadka jak po sznureczku wlazła do klatki-łapki. Pojechały do Izbicy na ogarnięcie się. Gdyby w międzyczasie zwolniły się miejsca w DT lub znalazły nowe, będziemy zabierać.
  13. Sreberko 2 jeszcze za kratami ale robi postępy, już nie boi się wyjść do jedzenia gdy nałożę do miseczki, z ciekawością ogląda inne koty, dobrze dogadało się z Aminkiem (czyżby się pamiętały?), czasami się odzywa. Już nie fuka na próbę głaskania, ale spina się i kuli uszy. Jutro będzie tydzień jego pobytu u mnie. Płci dalej nie znam, nie chcę go na siłę wyciągać i oglądać, jeszcze nie czas.
  14. 18.10.2021 Na sterylizację do lecznicy trafiły Kamelka z DT u Kasi Trikolorka z Zawady Obie kotki w założeniu mają zostać dość krótko, max 10 dni, jutro wstępny termin zabiegu.
  15. Na sterylkę do Izbicy właśnie pojechała taka kicia z Zawady Trochę zamieszania było z organizacją, ale kotka jedzie i już nie będzie rodzić. Być może zabieg będzie miała zrobiony również Kamelka od Kasi, w zależności od stanu w lecznicy, albo będzie zaszczepiona. Dostanę później info.
  16. Malutka Felicja niestety nie dała rady, odeszła niedługo po tym jak napisałam post... Bardzo spokojnie odeszła, ale znalazłam sporo krwi na posłanku, paskudna ta trucizna...
×
×
  • Create New...