Jump to content
Dogomania

sue

Members
  • Posts

    3916
  • Joined

  • Days Won

    3

Everything posted by sue

  1. Dziękuję już wpisane. Na bazarku potwierdzę jak dotrą
  2. Dziękuję już wpisane. Na bazarku potwierdzę jak dotrą
  3. Skrzypek leczy ropnia na łapce, jest też trochę niewyraźny ogólnie, więc w tym tygodniu raczej nie zostanie wykastrowany Ale pożywia się z upodobaniem i jest bardzo miziasty.
  4. 21.05.2022 na oględziny i kastrację pojechał Skrzypek Mam nadzieję, że długo nie zabawi
  5. Tak, są dość podobne nawet rozmiarem - Arnika trochę podrosła. A Bójka z kolei to taki "szczurek". Tylko ma wielkie oczy i uszy Babki dogadane ze sobą, obecnie mogłyby nawet iść razem, bo się bawią fajnie, ale nie jest to jakaś miłość. Są bystre, ciekawskie, lubią zwiedzanie, Arnika bardziej proludzka, Bójka sobie łazi łazi i w końcu też włazi na kolana, domaga się miziania, ale dopiero wtedy jak sama chce.
  6. Mój nowy kiciulek odpoczywa Byliśmy dziś u weta, bo kocurek ma spory brzuszek, jest jakaś bolesność w okolicy kręgosłupa ale nic nie widać na rtg, pani dr mówi że może uderzony (coś/ktoś) lub kocie bójki. W sobotę może pojedzie do Izbicy na kastrację i dokładniejsze oględziny, później pewnie wróci... kochany jest, już zaczął obsikiwać znalezione reklamówki
  7. Zdjęcia z wizyt poadopcyjnych robionych przez niesamowitą Isabel Bardzo dziękujemy za tę trudną przecież pracę, naprawdę mnóstwo zaangażowania i poświęcony czas Vincent w DS Melisa w DS
  8. ^ obie wcześniejsze wpłaty potwierdzone + 18.05.2022 - 89,46 zł wpłata od lunarmermaid dla Pelagii
  9. 18.05.2022 - 89,46 zł wpłata od lunarmermaid dla Pelagii bardzo dziękuję
  10. Mam nowego kotka!!! od wczoraj Wyjęłam z niego ze dwadzieścia kleszczy, apetyt dopisuje nawet bardzo, na razie nie zrobił jednak kupy ani siku Miziaczek
  11. Czy w ogóle Credelio działa na świerzb? Nie ma nic o tym w ulotce. Na pewno działa (w przypadku moich kotów - dobrze!) na pchły i kleszcze. Fajnie, że je dostaje, bo chociaż inne dziadostwa mu nie dolegają Nie znam niestety niczego podawanego doustnie, ale jeśli objawy są dotkliwe, może pomóc coś przeciwzapalnego? Długotrwała infekcja świerzbem często wiąże się ze stanami zapalnymi w uchu i obok. I może coś podnoszącego odporność, nie wyleczy, ale organizm trochę lepiej poradzi sobie z problemem. Idealnie byłoby tak jak pisze Isabel odłowić go i chociaż raz zrobić porządny przegląd u weta, uszy można oczyścić nawet w narkozie - może przyda się przy okazji kastracja Rózia
  12. od 17.05.2022 kocia rodzinka - Ruda mama i 4 maleństwa
  13. 13.05.2022 - 70 zł bazarek jola&tina dla Pelagii 15.05.2022 - 200 zł z bazarku na FB - dług Pelagii
  14. Wpłata na pewno doszła, ale nie dostałam jeszcze potwierdzenia z gabinetu. Mimo to ujęłam w rozliczeniu. W poniedziałek pewnie też będzie już zaksięgowana wpłata z naszego bazarku na FB 200 zł. Zaktualizowane rozliczenie na 1 stronie wątku. Na razie aktualna jest tylko część dotycząca spłaty długu w lecznicy, będą jeszcze kwoty związane z leczeniem Pelasi, ale muszę je uzupełnić.
  15. Dziękuję bardzo Oczywiście potwierdzę, pewnie już jutro.
×
×
  • Create New...