Jump to content
Dogomania

Alaskan malamutte

Members
  • Posts

    19657
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    238

Everything posted by Alaskan malamutte

  1. Były czyszczone. Nie ma z uszu nieprzyjemnego zapachu.. Nie trzepie głową, pozwala się dotykać i grzebać w uszach. Oczywiście wszystko sprawdzimy.
  2. Elcia siedziała cichutko w budce. Nie była w boksach ogólnych. To już przeszłość. Za chwilkę bedziemy szukać domku. Zawiozłam dzisiaj Elci karmę i smaczki. Sunieczka bardzo cieszyła się z wizyty..a raczej ze smaczka. Jeszcze raz z całego serca dziękuję Ellig, Ewie Marcie i Nesiowatej za wsparcie finansowe
  3. Elcia pięknie dziękuje za wpłatę Ellig -200zł i Nesiowatej -20zł W tym tygodniu zrobimy badania. Jak wszystko będzie dobrze to 5.03. będzie zabieg na ząbki. Pozostanie wycięcie tego guzka....Nie wiem czy wet to zrobi za jednym zamachem... No nic, cierpliwie czekamy. Elcia ma się dobrze. Apetyt dopisuje. Na razie DT nie zgłasza żadnych problemów.
  4. Malutka Elcia nie ma swojego wątku, więc będę ją pokazywać tutaj. Sunieczka jest pod moją opieką w cudownym domu tymczasowym w Zamościu, u Małgosi. Nie zbieram na nią pieniążków, tym bardziej z całego serca dziękuję Ewie Marcie za wpłatę 150zł na jej potrzeby Sunia oceniona na 4 lata, w książeczce zapisany rok urodzenia 2020.... Według nas to starsza sunia, ząbki w opłakanym stanie... Sunieczka dochodzi powolutku do siebie. To taki malutki smuteczek...Bardzo łapie za serce. Dzisiaj miała badanie w kierunku giargii , na szczęście czysto!! A oto malutka, 6 kg Elcia Dzisiejszy spacer.
  5. Też żałuję. Dumna jestem z moich synów, i cieszę się, że wychowaliśmy ich na wrażliwych i dobrych ludzi.
×
×
  • Create New...