Jump to content
Dogomania

jola&tina

Members
  • Posts

    33316
  • Joined

  • Days Won

    63

Everything posted by jola&tina

  1. U nas cieplej, bardziej zielono, ale słońca nad brak
  2. A więc weekendowo witamy i weekendowo zapraszamy!
  3. Bezio też śliczny, taki ufny i chyba bezproblemowy, nie strachulec.
  4. Brawo Kamila Coś ciekawego przed chwilą przeczytałam
  5. Śliczna, aż odebrało mi mowę, jak przeczytałam.
  6. Ale niespodzianka, brak mi słów, by podziękować Uściskaj Siostrę od nas i od kociaków. Zapłacisz razem ze swoimi fantami?
  7. Witam serdecznie i dziękuję za kultywowanie tradycji Cegiełkę zapisuję. Dziękuję też za samoobsługę
  8. Tak sądziłam, ale myślałam, że coś przegapiłam, bo język polski tak się rozwija, że ja nie nadążam za nim.
  9. Witam i ślicznie dziękuję. nr 42 zapisałam. A tak z ciekawości zapytam, co to jest cel?
×
×
  • Create New...